Jump to content
Dogomania

I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007, 16.09.2007


OlaAB

Recommended Posts

Nie wychodźmy tak daleko w przyszłość:eviltong: Raczej nie będę już z małym startować w przyszłym roku, zresztą w październiku nasze wpisy chyba przepadają, więc...
A z susłem to się okaże, co prawda jest lekka, super kątowana i szybka (tyle że to nie wystarczy:roll:), ale normalne treningi zaczniemy dopiero na wiosnę, więc ma jeszcze trochę czasu. Teraz tylko strefy i tunele, no i przedszkole ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='#Vera#']Mam pytanie dotyczące drużyn.
Czy jeżeli znajdzie się kilka piesków, które na FC I i FC III mają drużynę, ale w Radomiu reszty ich drużyn akurat nie będzie, to mogą się połączyć w zespół tylko na te jedne zawody? ;)[/QUOTE]

Moga, ale zbieraja punkty dla tej nowej druzyny.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]ja mam jeszcze uwagę!!![/COLOR][/B]
kilka osób nie podało [B]numeru legitymacji ZK[/B] - przypominam o konieczności uzupełnienia tej danej podczas rejestracji z sekretariacie!!!
to są oficjalne zawody i [B]trzeba być członkiem ZK[/B] aby móc w nich startować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB'][B][COLOR=red]ja mam jeszcze uwagę!!![/COLOR][/B]
kilka osób nie podało [B]numeru legitymacji ZK[/B] - przypominam o konieczności uzupełnienia tej danej podczas rejestracji z sekretariacie!!!
to są oficjalne zawody i [B]trzeba być członkiem ZK[/B] aby móc w nich startować[/quote]
A mnie sie wydaje, że książeczki pracy muszą być zarejestrowane w oddziale i powinien być w nich wpis o opłaconej składce, co oznacza że jest się członkiem ZK. Krótko mówiąc masz książeczkę pracy to jesteś członkiem ZK. Masło maślane

Życzę wszystkim udanych startów i miłej zabawy.
Na koniec odrobina złośliwości. Macie czytnik chipów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Kolejnosc przebiegow jest nastepujaca:

Agility Open
Agility 0
Agility Team
Jumping Open
Jumping 0
Jumping Team

Watpie, zebysmy skonczyli zerowki do 15, a na pewno jesli bedziesz biegac druzynowe, to nie wyjdziesz przed 15.[/quote]
Przepraszam za zmieszanie sprawdziłam jeszcze raz i moge jechać tym pociagiem 17.15 będę w Wawie na styk ale powinnam zdążyć czyli może zdążę do 16.40 pi razy oko i nie zawalę drużynowego jumpingu :oops::oops:jeszcze raz sory za zamieszanie ale ta sprawa w Wawie dziś mi wyskoczyła mam nadzieję ,że mi się uda i pobiec i być w Waie na czas do zobaczenia pojutrze :-D

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam dokładnie autobusy w Radomiu i najlepiej jechać linią 8 z przystanku Traugutta/dworzec PKP. stojąc plecami do dworca pkp to ulica na wprost to właśnie traugutta. Wychodzimy przejściem podziemnym w stronę traugutta(pytać o pocztę),po prawej stronie będzie budynek poczty idziemy prosto do świateł, przechodzimy na drugą stronę leciutko odbijamy w lewo i będą dwa przystanki obok siebie. na każdym inne autobusy bo różnie skręcające. jedziemy 8ką do przystanku Mireckiego/Wernera dokładnie tam bo są 3 różne na Wernera. To będzie to skrzyżowanie Wernera i Mireckiego gdzie jest ten skep MiniMal o którym pisał Gucio i kierujemy się na park, już tam będą wiedzieć gdzie jest stadion STARTU.
Jakby co to ja będę jechać linią 8 o godzinie 7.32 jeśli ktoś chce z nami jechac a wie,zę dojedzie pociągiem później to mogę jeszcze jechać 8.12 ale to jst 5 przystanków i kawałek trzeba dojść więc to już tak na styk. idealnie jest tym 7.32 W radomiu niestety pies płaci trzeba spytć w kiosku ale chyba połówkę a ludzki kosztuje 1.8
rozkład 8 ki z przystanku traugutta /dworzec pkp
[URL]http://www.mzdik.pl/rozklady/0008/0008r032.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ehh, zycie - wczoraj jeszcze mialam nadzieje, ze uda nam sie jednak dojechac, wydawalo sie ze skrecona/nadwyrezona w poniedzialek lapka Rudie jest juz ok, ale niestety, wieczorem widac bylo, ze ja jeszcze czasem odciaza - kilka dni to jednak za malo czasu do wyleczenia kontuzji ;-(

Mialysmy pecha z tymi zawodami, a to jedne z blizej polozonych od Katowic. Coz, musze sobie powtarzac, ze zawody nie zajac, nie te, to nastepne...

Relacjonujcie, jak bylo - z niecierliwoscia czekam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Info proszę:laugh2_2:[/quote]
Jeszcze wszyscy dojeżdzają, ciepliwości. My już zmęczeni ale zdowoleniu w domciu. Victor śpi, odsypia dedki :angryy::eviltong:. Ale kolejne zawody i kolejna naumiana przeszkoda , kto by pomyślał ,że pies który ma odmowy niemalże na każdym tunelu wpadnie jak torpeda do niego , oczywiście błędnie poprowadzony przez pańcie ,robiąc dedtke na 3 przeszkodzie:evil_lol:, ale to lepsze niz detka na końcu toru. Organizacja super, full nagród, pogoda w ciapki ale nie padało uff. Nie znam wyników ale chyba Mokka z Monia w mediumach? pierwsze i chyba Zwir na pudle ale to się dziewczyny same pochwalą jak dojadą i dorwą do kompów:evil_lol::razz:.
a my czekamy na wyniki i foteczki:razz::razz::loveu:

Link to comment
Share on other sites

I ja już w domku. Wyników nie podam, poczekajcie na oficjalne :diabloti:, ale chcę powiedzieć, że zawody byly super zorganizowane i upłynęły bardzo sympatycznie a i pogoda tym razem była dla nas łaskawa :-)

Dzięki za świetne zawody klubie Fort i ZKwP o/Radom!!! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

APS-siaki bardzo dziękują za kapitalne zawody, które były prowadzone absolutnie sprawnie i profesjonalnie:)!
Bardzo cieszymy się, że do grona oddziałów przyjaznych agility dołączył Radom!!!! Brawa za to dla Fortowców!!!
I prosimy o jeszcze więcej takich pięknych imprez :loveu::loveu::loveu:

Sędzia spisał się na ZŁOTY medal :) Brawo!!:):) Cieszę się, że seminarium z Arpim dla sędziów zdało egzamim, a dalsza praca szkoleniowa Fortu przyniosła takie dobre rezultaty! Tory świetnie pomyślane i ustawione, Brawo Pani Beato, Brawo!!!!

Ja bawiłam się świetnie, pogoda mi sprzyjała na tyle, że nie poczułam, że się ostro leczę:)
Zmęczeni dotarliśmy do domu w nocy, po drodze dwa razy zaliczyliśmy Białobrzegi :D Zabłądziliśmy i pojechaliśmy w kółko!!!! Ekh te drogowskazy... nic na Grojec tylko na Warkę, a potem na Warszawę!!! hahaha:)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Oj a wystarczy przez Białobrzegi przejechać do końca, przez most, potem cały czas prosto i na górce koło zajazdu i stacji benzynowej skręcić z powrotem na ekspresówkę :) wiem, bo mieszkam ;)

A tak w ogóle - przyjechałam zmęczona do domu ok 20, ale jakże zadowolona! Nie tylko z psa, który w przebiegach agility miał DIS, za to jumpingi już bez :loveu:, ale także ze sprawnej organizacji zawodów, i ogólnie z tego, że w takim miejscu jak Radom coś się ruszyło w kwestii agility!:multi:

[SIZE="1"]a teraz pozostaje nam czekać na decyzję co do edycji III:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']. Nie znam wyników ale chyba Mokka z Monia w mediumach? pierwsze [/quote]
Przez grzeczność nie przeczę :loveu:

Brawo dla Fortu za wyszukanie takiego partnera jak Radom :klacz:. Jeżeli ta współpraca się utrzyma (a wszystko wskazuje na to, że jest szansa), to będzie super :ylsuper:. Zarówno radomski oddział, jak i miasto (dziękujemy Panu Prezudentowi za nagrody :lol:) stworzyły przychylną atmosferę dla zawodów, aż przyjemnie było tam startować.
Jestem też pod wrażeniem ilości publiki oglądającej nasze zmagania. Wszak w niedzielę jedyną wystawą była klubówka piczerów, a były momenty, że cały ring agility był otoczony widzami, żadnej luki ani przerwy. Miasto oplakatowano informacjami o naszych zawodach :lol:. Dla mnie bomba. Oby tak dalej :multi:.

[quote name='belgunia']:-D:-D:-D
Daleko pojechaliście? :smile:[/quote]

Do Grójca i dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Info proszę:laugh2_2:[/quote]No dobra, to ja się pochwalę - bo przecież pękam z dumy. :)

Moja Misiasta wyglała Openy Large!!! :multi: Była druga w przebiegach Agility Open L, druga w przebiegach Jumping Open L [SIZE=1][COLOR=White]oczywiście z punktami karnymi za czas[/COLOR] :([/SIZE], co dało jej pierwsze miejsce w klasyfikacji Fort Cup, jak również pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej! Tak więc wygrała ogromniasty puchar Prezydenta miasta Radomia za klasyfikację łączną, nieco mniejszy puchar Zw. Kynologicznego za klasyfikację Fort Cup i jeszcze dodatkowo trochę mniejszy pucharek dla najlepszego teriera! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/82/c86e4486befafb56.gif[/IMG][/URL] Plus niezliczone gadżety. :)

Lotce poszło nieco gorzej - 3 lokata w agility, bodaj 6 czy 7 w jumpingu, co dało 4 lokatę w klasyfikacji łącznej i 7 lokatę w klasyfikacji Fort Cup. Ale wygrała puchar dla najlepszego teriera w klasie 0 i nawet za swoją detkę (w przebiegach drużynowych, które, niestety, zawaliła :( ) wygrała nagrodę pocieszenia. :)

Tak więc uprzejmie proszę fotografów o fotki z podium z tymi wszystkimi pucharami!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No dobra, to ja się pochwalę - bo przecież pękam z dumy. :)

Moja Misiasta wyglała Openy Large!!! :multi: Była druga w przebiegach Agility Open L, druga w przebiegach Jumping Open L [SIZE=1][COLOR=white]oczywiście z punktami karnymi za czas[/COLOR] :([/SIZE], co dało jej pierwsze miejsce w klasyfikacji Fort Cup, jak również pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej! Tak więc wygrała ogromniasty puchar Prezydenta miasta Radomia za klasyfikację łączną, nieco mniejszy puchar Zw. Kynologicznego za klasyfikację Fort Cup i jeszcze dodatkowo trochę mniejszy pucharek dla najlepszego teriera! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/82/c86e4486befafb56.gif[/IMG][/URL] Plus niezliczone gadżety. :)
...
[/quote]

:multi::multi::klacz::sweetCyb::sweetCyb::klacz: :klacz:

Gratujacje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...