Jump to content
Dogomania

I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007, 16.09.2007


OlaAB

Recommended Posts

[quote name='Mokka']Przez grzeczność nie przeczę :loveu:

Brawo dla Fortu za wyszukanie takiego partnera jak Radom :klacz:. Jeżeli ta współpraca się utrzyma (a wszystko wskazuje na to, że jest szansa), to będzie super :ylsuper:. Zarówno radomski oddział, jak i miasto (dziękujemy Panu Prezudentowi za nagrody :lol:) stworzyły przychylną atmosferę dla zawodów, aż przyjemnie było tam startować.
Jestem też pod wrażeniem ilości publiki oglądającej nasze zmagania. Wszak w niedzielę jedyną wystawą była klubówka piczerów, a były momenty, że cały ring agility był otoczony widzami, żadnej luki ani przerwy. Miasto oplakatowano informacjami o naszych zawodach :lol:. Dla mnie bomba. Oby tak dalej :multi:.[/quote]

Podpisuje się w całej rozciągłości :)



[quote name='Mokka']Do Grójca i dalej :evil_lol:[/quote]

To ja się chyba w dobrą mapę zaopatrzę na przyszły tydzień.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']Podpisuje się w całej rozciągłości :)

To ja się chyba w dobrą mapę zaopatrzę na przyszły tydzień.:evil_lol:[/quote]

Ja też, ale mapy są z dnia na dzień niektualne :(
A do Warszawy to przez Grójec też się jedzie:):)

Ja wczoraj po ciemnicy jakoś się zupełnie pogubiłam...
W lewo Kraków w prawo Białobrzegi:) A dopiero za wiaduktem było na Grójec, Warszawę, czy jakoś tak.... A myśmy na Białobrzegi i z powrotem na zawody:)!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']
To ja się chyba w dobrą mapę zaopatrzę na przyszły tydzień.:evil_lol:[/quote]
Ha, żeby to było takie proste ;). Mapa sobie, a rzeczywistość skrzeczy, pogubiłyśmy się na wykopkach, ale jak Dorota słusznie zauważyła, przez Grójec do Warszawy też się da, więc nie było tak źle :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Ha, żeby to było takie proste ;). Mapa sobie, a rzeczywistość skrzeczy, pogubiłyśmy się na wykopkach, ale jak Dorota słusznie zauważyła, przez Grójec do Warszawy też się da, więc nie było tak źle :lol:.[/quote]

To wiem nawet w którym, miejscu. Też miałyśmy tam mały dylemat, ale na szczęście Ola wykazała się bystrością :evil_lol: i pojechałyśmy dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

Kobity, nie to że coś tam, ale tam była prosta droga krajowa nr E77/E7 na Warszawę... znaczy na prostej się zgubiłyście?:errrr: my wróciłyśmy szybko i bez bólu, po drodze obserwując koleżanki klubowe obżerające się hot dogami:evil_lol:

Ja jestem bardzo niesamowicie super pozytywnie zaskoczona zaangażowaniem oddziału Radom w te zawody. Super, jak utrzymana zostanie ta współpraca.

Z zawodów jestem zadowolona, Bombowiec fajnie biegał, oprócz 1szego agility, gdzie jego wyprawa samotna na palisadę wzbudziła nieograniczoną radość mego klubu, a moja zmiana strony w połowie kładkie, podkreślona potknięciem się, powaliła nawet mnie samą, nie mówiąc o psie, który piruecik odstawił na górze kładki:p oprócz tego wszystkie biegi na czysto, z całkiem przyzwoitymi czasami jak na grubego:)

Jedyny mały minusik organizacyjny, to czas trwania zawodów. Ale ponieważ zawsze Fort i Fortowcy byli w tym niedoścignionym wzorem, to tłumaczę sobie, że to tylko takie małe potknięcie;)

I chciałam jeszcze dodać, że druzynowo- KeineZone rulez:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Kobity, nie to że coś tam, ale tam była prosta droga krajowa nr E77/E7 na Warszawę... [/quote]Ano, była. Kiedyś. Zanim zaczęli rozkopywać. A obecnie to ona bynajmniej prosta nie jest, a że ja po nocy ślepa, a Mokka z wrażeń nieprzytomna ;), to przegapiłyśmy jedno rozwidlenie (oznakowane, ale późno) i zamiast w lewo pojachałyśmy w prawo. Natychmiast zdałyśmy sobie z tego sprawę, ale już nie było powrotu... Więc pojechałyśmy inną drogą, w sumie nie jestem nawet pewna, czy gorszą, bo co prawda nie była "prostą drogą krajową nr E77/E7", ale przynajmniej nie była rozkopana i nie było na niej sznuru samochodów. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Kobity, nie to że coś tam, ale tam była prosta droga krajowa nr E77/E7 na Warszawę... znaczy na prostej się zgubiłyście?:errrr: my wróciłyśmy szybko i bez bólu, po drodze obserwując koleżanki klubowe obżerające się hot dogami:evil_lol:
[/quote]

Chciałyśmy Maka, ale dziki tłum był. Nawet do toalety sie ni dopchałyśmy więc musiałysmy zadowolić sie Stadtoilem. A swoja drogą jak Ty wypatrzyłaś, że to były Hot-dogi.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Nie to że tego, ale to są wyniki Fort Cup, wyniki zawodów o Puchar Prezydenta są liczone jak standardowe zawody:cool3:[/quote]

no i wywaliło moją odpowiedź :-(

jeszcze raz:
o co chodzi? :niewiem: masz podsumowanie i FortCup i zawodów o Puchar...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']
o co chodzi? :niewiem: masz podsumowanie i FortCup i zawodów o Puchar...[/quote]Na pewno Sajko chodzi o co innego, ale dla mnie, te podsumowania (przynajmniej o Puchar - reszty nie sprawdzałam) są całkowicie nieczytelne: drukuje mi się jedno na drugim. Może jeszcze spróbuję inną przeglądarką... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Podsumowanie po 2 edycjach Fort Cup 2007
(w sprawie błędów j.w.)
[URL="http://kafort.pl/zawody/FC2007/FC2007.htm"]podsumowanie Fort Cup (2 edycje)[/URL][/quote]

Mam tylko jedno, nieśmiałe zastrzeżenie. Chodzi mi o czas podawany w podsumowaniu indywidualnym. Czy dobrze rozumiem, że jest to suma czasów ukończonych przebiegów? Czyli ktoś, kto ma ukończone wszystkie biegi ma czas dłuższy, czyli gorszy od kogoś, kto miał detki. W tej sytuacji podawanie takich czasów jest chyba niepotrzebne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Mam tylko jedno, nieśmiałe zastrzeżenie. Chodzi mi o czas podawany w podsumowaniu indywidualnym. Czy dobrze rozumiem, że jest to suma czasów ukończonych przebiegów? Czyli ktoś, kto ma ukończone wszystkie biegi ma czas dłuższy, czyli gorszy od kogoś, kto miał detki. W tej sytuacji podawanie takich czasów jest chyba niepotrzebne...[/quote]Mam to samo spostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Mam tylko jedno, nieśmiałe zastrzeżenie. Chodzi mi o czas podawany w podsumowaniu indywidualnym. Czy dobrze rozumiem, że jest to suma czasów ukończonych przebiegów? Czyli ktoś, kto ma ukończone wszystkie biegi ma czas dłuższy, czyli gorszy od kogoś, kto miał detki. W tej sytuacji podawanie takich czasów jest chyba niepotrzebne...[/quote]

jest to analogia do podsumowań każdych zawodów, po prostu w pkt karnych uwzględnione są detki i jeżeli ktoś ma taką samą ilość pktFC, tyle samo detek;) to liczy się czas z ukończonych przebiegów

Link to comment
Share on other sites

Ola, już nic, nie wyświetliła mi się cała tabelka po prostu i dołu i podsumowania nie widziałam;), ale miałam poważną rozmowę z komputrem i już jest git...

Flaire, ta droga była wśród słupków przez kawałek (8km) ale akurat jak my jechałyśmy, to 80km/h wszyscy sunęli, więc tak źle nie było. A kawałeczek ekspresówki- luksusowy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Na przyszly rok, rzeczywiscie bedziemy musieli popracowac nad zasadami FORT Cup, ehh, ale to wszystko wychodzi w praniu :)[/quote]
Mam nadzieję, że tradycja Fort Cup utrzyma się i w przyszłych latach :lol:.
W tym roku była to wersja testowa ;), z której można wyciągnąć wnioski i zmodyfikować regulamin tak, aby wszyscy byli zadowoleni.
Niektóre rzeczy widać "gołym okiem", dla wyłapania innych trzeba przeprowadzić głębsze analizy wyników, ale wierzę, że wyłapiecie wszystkie zgrzyty i w następnym sezonie znów wszyscy zwarci i gotowi przystąpimy do nowej edycji Fort Cup (czy jakkolwiek by się to miało w przyszłości nazywać ;)).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za tak szybkie wyniki!!! :klacz:

Ale ja bardzo się uśmiecham o szczegółowe wyniki przebiegów drużynowych, myślę, że to wiele osób zainteresuje :-)

P.S. My z Dorotą też pojechałyśmy na prawo zamiast na lewo, czyli prosto :lol: I o ile pamiętam to już kiedyś zrobiłysmy ten sam błąd z Wandą R. ;-) Oznaczenia naszych dróg są, ehmm...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...