Jump to content
Dogomania

I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007, 16.09.2007


OlaAB

Recommended Posts

Dzięki, dzięki Olu za wyniki!!! :loveu:
Słyszałam, że Asti była szybka, ale oczka mi się śmieją jak patrzę na te wyniki :laugh2_2:
Choć zastanawiam się troszkę czy takie prędkości (powyżej 7 m/s!) są do końca wiarygodne, ale jakkolwiek by bylo, to źle nie było :evil_lol:
Jak będę miała zły humor to sobie od czasu do czasu popatrzę :evil_lol: ;-)

Dorotko, dzięki za pierwsze fotki z zawodów! :loveu:

A tak w ogóle to też zapomniałam podziękować sędzinie za fajne torki i sędziowanie - good job! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, predkosci dosc kosmiczne ;), ale chyba nie ma co narzekac.. :diabloti:

a ja chcialam napisac ze bardzo dobre wrazenie zrobila na mnie [B]Karolina od Negry[/B], ktora poswiecila chyba cale zawody na rozkrecenie psa i w polowie przerywala naprawde swietne przebiegi zeby ja nagrodzic. brawa dla tej Pani! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Dzięki, dzięki Olu za wyniki!!! :loveu:
Słyszałam, że Asti była szybka, ale oczka mi się śmieją jak patrzę na te wyniki :laugh2_2:
Choć zastanawiam się troszkę czy takie prędkości (powyżej 7 m/s!) są do końca wiarygodne, ale jakkolwiek by bylo, to źle nie było :evil_lol:
Jak będę miała zły humor to sobie od czasu do czasu popatrzę :evil_lol: ;-)

Dorotko, dzięki za pierwsze fotki z zawodów! :loveu:

A tak w ogóle to też zapomniałam podziękować sędzinie za fajne torki i sędziowanie - good job! :thumbs:[/quote]

na pewno, troszkę czasy są "podkręcone" przez brak dokładnego pomiaru długości toru, ale... pod względem trudności to były torki "zerówkowe", bez slalomu, który zwalnia pieski więc i tak prędkości byłyby większe niż w "tradycyjnych" przebiegach

Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam się dołączyć do podziękowań dla Pani Sędzi - wielkie brawa za fajne, niebanalne torki! :) Ale również chciałam podziękować za co innego... Po tym, jak wiele zerówkowych psiaków miało problem z miękkim tunelem na pierwszym torku, Pani Sędzia zgodziła się usunąć go z kolejnych torków - tak że zerówkowe psy już go na torku nie zobaczyły. Brawa dla niej za to! Mnie osobiście to nie dotyczyło, w końcu to "nasz" miękki tunel, ale należy się szacuneczek dla sędziego, który stara się pomóc psom. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dzięki wielkie :multi:wszystkim za super zawody,atmosferę, i nawet pocieszkę Vic wygrał:lol:. To były nasze pierwze oficjalne więc pierwsze koty za płoty:evil_lol::evil_lol:. Trochę potrenujem i zobaczycie jeszcze :diabloti::evil_lol:.
Też si,e piszę jakby co na szkice torków, a do fotografów i filmowców na zdjatka i filmiki jeśli takowe były. A i jeszcze jedno szkoda,że detkowcom nawet tym co od razu pobiegli dalej i pokonali cały tor nie liczy się nigdy czasu i prędkości i muszę czekać na zaliczony przebieg ,żeby się dowiedzieć jak szybko mój pies biega.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja chciałam się dołączyć do podziękowań dla Pani Sędzi - wielkie brawa za fajne, niebanalne torki! :) Ale również chciałam podziękować za co innego... Po tym, jak wiele zerówkowych psiaków miało problem z miękkim tunelem na pierwszym torku, Pani Sędzia zgodziła się usunąć go z kolejnych torków - tak że zerówkowe psy już go na torku nie zobaczyły. Brawa dla niej za to! Mnie osobiście to nie dotyczyło, w końcu to "nasz" miękki tunel, ale należy się szacuneczek dla sędziego, który stara się pomóc psom. :)[/quote]
No to faktycznie było miłe ale auważyłaś ,że raz (nie wiem której z suń ja ich nie rozróżniam:eviltong: wiatr też pomógł? Zawiał akurat jak wbiegała i pięknie zminił rękaw w tunel sztywny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']auważyłaś ,że raz (nie wiem której z suń ja ich nie rozróżniam:eviltong: wiatr też pomógł? Zawiał akurat jak wbiegała i pięknie zminił rękaw w tunel sztywny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Tak, zauważyłam - to chyba było dla Misi, ale nie pamiętam :lol:. Tak czy siak, niewątpliwie sucz zawiedziona była, bo one od norowców się wywodzą i lubią sobie grzbiet o tę norę potrzeć ;).

Link to comment
Share on other sites

No to w takim ja też chce podziękować za fenomenalne zawody.. :Cool!::Cool!:
Szczególnie, że były to nasze pierwsze z Tośką.. no cóż Kostka (nagroda pociesznia) nie jest zła.. wprawdzie same detki.. ale i tak jestem straszliwe dumna z Tosiuchny :loveu::multi:..
Organizacja zasługuje na najwyższe podjum..:cool3: Mam nadzieję, że w paź. będzie jeszcze fajnie i że może trochce lepiej sie z Futrzakiem wylkarzemy.. :razz::diabloti:
W każdym bądź razie, bardzo dziękuje wszystkim organizatorom a szczegolnie pani Beacie.. ze nie pogoniła mnie z toru:diabloti::evil_lol: szczególnie po moim spoźnieniu na agility team..:evil_lol:

Gratuluje wszystkim nagrodzonym.. a nie jest ich mało..:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Aussie, dobre nie-dobre czasu, gruby pierwszy i ostatni raz w życiu miał powyżej 5m/s prędkość i wydrukuję to grubym drukiem:loveu:[/quote]

:lol: Gratulacje :evil_lol: Wiesz, Choco na drużynowym agility rozwinęła ponoć prędkość ponad 6 m/s, czego wcześniej nigdy nie udało jej się przekroczyć (ba, ma problemy z przekroczeniem 5 ;-)). I to na agility, ze zwalnianiem na strefówkach :evil_lol:
Tak, tak, bardzo optymistyczne te wyniki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to jak tu takie nadwyżki w prędkościach, to te 3,28 i 3,78 ciekawe ile tak na prawdę wyniosły :evil_lol: Też dziękuje za udostępnienie wyników indywidualnych w przebiegach team. [size=1]Guciowe się raz zgapiło bo nie wiedziało, że może biec agility team i weszło na tor biec bez wcześniejszego zapoznania :evil_lol:[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']No to w takim ja też chce podziękować za fenomenalne zawody.. :Cool!::Cool!:
Szczególnie, że były to nasze pierwsze z Tośką.. no cóż Kostka (nagroda pociesznia) nie jest zła.. wprawdzie same detki.. ale i tak jestem straszliwe dumna z Tosiuchny :loveu::multi:..
Organizacja zasługuje na najwyższe podjum..:cool3: Mam nadzieję, że w paź. będzie jeszcze fajnie i że może trochce lepiej sie z Futrzakiem wylkarzemy.. :razz::diabloti:
W każdym bądź razie, bardzo dziękuje wszystkim organizatorom a szczegolnie pani Beacie.. ze nie pogoniła mnie z toru:diabloti::evil_lol: szczególnie po moim spoźnieniu na agility team..:evil_lol:

Gratuluje wszystkim nagrodzonym.. a nie jest ich mało..:klacz::klacz::klacz:[/quote]
Dołączam się do Gratulacji Aniu jak Raja sobie tak radzi to z Kali poszalejesz :evil_lol::evil_lol::cool3:. A co do Tosi to ona biega w S-kach???? Bo takiego malego psiaka jak ona kojarzę, jeśli tak to myślałam,że Tosia jest większa na avatarku na M-kę wygląda :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Dołączam się do Gratulacji Aniu jak Raja sobie tak radzi to z Kali poszalejesz :evil_lol::evil_lol::cool3:. A co do Tosi to ona biega w S-kach???? Bo takiego malego psiaka jak ona kojarzę, jeśli tak to myślałam,że Tosia jest większa na avatarku na M-kę wygląda :roll:[/quote]

S-ki S-ki.. Jedyne 30cm w kłebie:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Tośka to Ska- springer spaniel jamniczy:lol:
Kali jest cudna, takie wgapione dziecię, i przypomina już psa, a nie niedźwiedzia tak jak pewien czekolad:mad:[/quote]
Jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku też będę z takim wpatrzonym dziecięciem na zawody jeździć :cool3::cool3::razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...