Jump to content
Dogomania

I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007, 16.09.2007


OlaAB

Recommended Posts

[COLOR=black][COLOR=black]KA FORT oraz Związek Kynologiczny o/Radom[/COLOR]
[COLOR=black]serdecznie zapraszają na[/COLOR]
[COLOR=black][B]I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007[/B] - Fort Cup 2[/COLOR]

[COLOR=black]zawody sędziować będzie Beata Ryl[/COLOR]

[COLOR=black]Teren zawodów to:[/COLOR]
[COLOR=black]KS START, Radom Wernera 29/31[/COLOR]

[COLOR=black]startowe wynosi 20pln[/COLOR]

[COLOR=black]NIE BĘDZIE EGZAMINÓW[/COLOR]
[COLOR=black]rozegrane zostaną przebiegi indywidualne i drużynowe liczone do Fort Cup 2007[/COLOR]

[COLOR=black]link do formularza zgłoszeniowego[/COLOR]
[COLOR=black][URL="http://www.kafort.pl/php/fort_imprezy.php?id=9"]I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007[/URL][/COLOR]

[COLOR=black]serdecznie zapraszamy[/COLOR]
[COLOR=black]ZKwP o/Radom oraz KA Fort[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB'][COLOR=black][COLOR=black]KA FORT oraz Związek Kynologiczny o/Radom[/COLOR]
[COLOR=black]serdecznie zapraszają na[/COLOR]
[COLOR=black][B]I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007[/B] - Fort Cup 2[/COLOR]

[COLOR=black]zawody sędziować będzie Beata Ryl[/COLOR]

[COLOR=black]Teren zawodów to:[/COLOR]
[COLOR=black]KS START, Radom Wernera 29/31[/COLOR]

[COLOR=black]startowe wynosi 20pln[/COLOR]

[COLOR=black]NIE BĘDZIE EGZAMINÓW[/COLOR]
[COLOR=black]rozegrane zostaną przebiegi indywidualne i drużynowe liczone do Fort Cup 2007[/COLOR]

[COLOR=black]link do formularza zgłoszeniowego[/COLOR]
[COLOR=black][URL="http://www.kafort.pl/php/fort_imprezy.php?id=9"]I Ogólnopolskie Zawody Agility Radom'2007[/URL][/COLOR]

[COLOR=black]serdecznie zapraszamy[/COLOR]
[COLOR=black]ZKwP o/Radom oraz KA Fort[/COLOR]
[/COLOR][/quote]

ze ja tego wczesniej nie widzialam,pewnie bedziem ho,ho radom sie rozwija

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']ok, wycofam go - mam nadzieję, że to nic poważnego[/quote]
Stary numer - odezwało się serducho, choć od prawie 2 lat było jak dzwon, mieliśmy przyzwolenie pana doktora na sporty i w ogóle było cudnie. Wczorajsze badanie wykazało jakieś niepokojące skurcze, więc odpuszczamy sobie ciężką pracę. Na razie spokój, odpoczynek i leczymy się. Na obozie ma przyzwolenie na moczenie stóp w płytkiej wodzie :evil_lol: i to będzie cała jego aktywność ;) .
A co ja z nim zrobię, jak go już energia rozsadzi, to naprawdę nie wiem :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Stary numer - odezwało się serducho, choć od prawie 2 lat było jak dzwon, mieliśmy przyzwolenie pana doktora na sporty i w ogóle było cudnie. Wczorajsze badanie wykazało jakieś niepokojące skurcze, więc odpuszczamy sobie ciężką pracę. Na razie spokój, odpoczynek i leczymy się. Na obozie ma przyzwolenie na moczenie stóp w płytkiej wodzie :evil_lol: i to będzie cała jego aktywność ;) .
A co ja z nim zrobię, jak go już energia rozsadzi, to naprawdę nie wiem :diabloti: .[/quote]

O kurcze :(. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A my szukamy do drużyny jednego psa (a najlepiej suczy z człowiekiem płci żeńskiej :evil_lol: - nie trzeba by było zmieniać specjalnie nazwy drużyny - nie no, poważnie to nie jest wymóg sine qua non ;-)), bo Jinx nie będzie. Ktoś chętny do biegania razem z Asti i Sabą? :cool3:

I proszę, niech ktoś weźmie Żaklę ze Żwirkiem, bo nam siem druga drużyna posypie a szkoda by było... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']A my szukamy do drużyny jednego psa (a najlepiej suczy z człowiekiem płci żeńskiej :evil_lol: - nie trzeba by było zmieniać specjalnie nazwy drużyny [/quote]

Ula
nazwa druży przypisana jest do KONKRETNYCH zawodników, jeżeli więc choć jeden sięzmienił to zmienia się nazwa drużyny i zaczyna zbierać punkty od początku

Link to comment
Share on other sites

W sprawie dojazdu w Radomiu nie pamiętam innych autobusów ale 7 ka na PEWNO jedzie na Wernera spod dworca.
przed dworcem pkp jest taka zatoczka gdzie zakręcają autobusy.
Stojąc plecami do dworca po lewej będzie stacja benzynowa,kwiaciarnia i budka fast food(mają dobre kurczaki:razz::evil_lol:
właśnie obok tej budki i kiosku z prasą rysza 7 ka czyli jest bardzo wygodny dojazd na zawody. ewnie będę jechać ze znajomą samochodem ale jakby nie to napiszę o której będę i chętnie poprowadzę.
do zobaczenia w Radomiu:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dla osób jadących samochodem, mapki dojazdu zamieściłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791111&postcount=650"]tutaj[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791761&postcount=652"]tutaj[/URL]. Łopatologiczne wskazówki z Warszawy są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791221&postcount=651"]tutaj[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Przypominam, ze zaczynamy przyjmowac psy o 8:30, a o 9:00 zaczynamy skakac!

Wezcie tez ksiazeczki zdrowia / paszporty!

No i wszystkim zycze powodzenia.[/quote]
Książeczki zdrowia będziem mieć ale pracy nie:shake: 10 ZK było zamknięte a w tygodniu nie mam kiedy podjechać bo pracuję i dopiero w pniedziałek po zawodach będę mieć, ale my na razie zerówki, trudno bez wpisu pobiegniemy. Do zobaczenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...