Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

Można poszukac jeszcze w innych sklepach. Najlepiej gdyby ktoś miał możliwość zakupów w hurtowni z lekami i karmami weterynaryjnymi. W hurtowni Ara z którą mamy umowę nie ma karm specjalistycznych.
jayo planuje wyjazd do schroniska, więc byłaby okazja, żeby mu ją zawieźć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eukanuba 10 kg w Krakvecie 193 zł, w Animalii 199 zł.
Royal 10 kg w Krakvecie 199 zł, w Animalii 199 zł.
Dużo taniej chyba nie znajdziemy. W kuchniapupila.pl dostawa jest na terenie Warszawy bezpłatna, a w innych sklepach jeszcze koszty wysyłki dojdą.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze mozna sprobowac Acany
[URL]http://www.animalglob.pl/product_info.php?cPath=21_41_561&products_id=54[/URL]
15kg za 197,08 zl (w wawie i lomiankach dostawa bezplatna, ja u nich kupuje)

albo tansza
Cibau Puppy Fish & Rice 15kg - ryba + ryż za158,60zł
[URL]http://www.animalglob.pl/product_info.php?cPath=21_41_561&products_id=2616[/URL]

Link to comment
Share on other sites

irysek, czytaj posty, to będziesz wiedziała
początkowo chcialayśmy zabrać go na sggw na leczenie, dlatego powstały bazarki dla niego. okazało się, że Grzyb jest agresywny (być może z bólu) i nie wiadomo jak byloby z przewiezieniem go (zresztą transportu i tak nie ma). dlatego chcialam wstrzymać wplaty, by być w porządku wobec tych, co na niego placą.
kupimy mu lepszą karmę, która kosztuje około 200zł, więc wpłaty na niego zbieramy nadal. jeśli nie uda nam się go zabrać na leczenie, to postaramy się kupić szczepionki o których pisała eurydyka.
wobec tylu wydatków, pomoc bazarkowa jak najbardziej potrzebna

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: na bazarku zauważyłam aukcję i jego zdjęcie:shake: :placz: straszne! GreenEvil ma swobodne wejścia na SGGW-ja też-ale to prawda nie wszyscy-zawsze na bierząco można też z lekarzem, który ma dyżur danego dnia skontaktowac się danego dnia telefonicznie-Grzybek z uwagi na grzybicę na pewno powinien byc umieszczony w kenelu na o.zakaźnym nie ogólnym-biedactwo-dlatego jest agresywnny-już ma tego wszystkiego dośc:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika']Eukanuba 10 kg w Krakvecie 193 zł, w Animalii 199 zł.
Royal 10 kg w Krakvecie 199 zł, w Animalii 199 zł.
Dużo taniej chyba nie znajdziemy. W kuchniapupila.pl dostawa jest na terenie Warszawy bezpłatna, a w innych sklepach jeszcze koszty wysyłki dojdą.[/quote]

a sprawdzałyście na allegro? tam czasem jest najtaniej i niektórzy przesyłkę mają gratis
np. [URL]http://allegro.pl/item227469467_cibau_puppy_fish_15kg_alergie_kurier_gratis.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']a sprawdzałyście na allegro? tam czasem jest najtaniej i niektórzy przesyłkę mają gratis[/quote]

Jak szukałam specjalistycznej karmy dla Gumisi, to dokładnie przejrzałam ofertę na Allegro. Oni tam mają tylko zwykłe karmy. Weterynaryjnych na allegro się nie kupi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika']Jak szukałam specjalistycznej karmy dla Gumisi, to dokładnie przejrzałam ofertę na Allegro. Oni tam mają tylko zwykłe karmy. Weterynaryjnych na allegro się nie kupi.[/quote]

na allegro znalazłam również karmy które ktoś proponował np.
Cibau Puppy Fish & Rice 15kg - ryba + ryż za158,60zł
[U][COLOR=#465584][/COLOR][/U]a na allegro 129zł dostawa gratis

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze:nawet jesli kupimy ta karme i beda mu w schronie ja podawac to i tak na wyleczenie grzyba w warunkach schroniskowych nie ma.
Po drugie: jest odizolowany ale inne psy jezdza tym samym samochodem do weta - sa to potencjalini nowi chorzy, bo grzyb atakyje oraganizmy chore oslabione i mieszkajace w nieciekawym srodowisku....
Przypomnijcie sobie ligote...

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie SGGW... rozmawiałam wczoraj z osobą która tam pomagała jako studentka. Mówiła, że oni mają psy w nosie. Podobno potrafią przez bite 16-20 godzin do psa nie zajrzeć bo im się nie chce, a na grafiku odznaczają że byli. Zresztą wystarczy zobaczyć co zrobili z Polo... tylko przez ich olewanie pies ma tak poważne powikłania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']
Tylko nie SGGW... rozmawiałam wczoraj z osobą która tam pomagała jako studentka. Mówiła, że oni mają psy w nosie. Podobno potrafią przez bite 16-20 godzin do psa nie zajrzeć bo im się nie chce, a na grafiku odznaczają że byli. Zresztą wystarczy zobaczyć co zrobili z Polo... tylko przez ich olewanie pies ma tak poważne powikłania.
[/quote]
Neris-tutaj nie ma wyboru-bo żaden szpital dla psów nie przyjmie psa z grzybem-tytlko posiadający izolatkę-większośc takich nie ma-oczywiście nie bronie w żadnym wypadku SGGW-tylko tam jest Oddział Zakaźny-jak Malinka i Ligol były z Ligoty-to owszem, jechałam-karmę zamawiałam, czy materac, czy kocyk-niestety-karma specjalistyzna w gestii właściciela psa-tak dostają jakieś....Chapi-z drugiej strony wiadomo najlepiej byc codziennie i kontrolowac....wtedy jest pewnośc 100%-ale może nie jest tak źle....inaczej on tam padnie jest w takim stanie, że:shake:-poza tym sama specjalistyczna karma to mało-on musi miec zeskrobiny i założenie hodowli na 3-4 tygodnie celem ustalenia jaki to rodzaj pasożyta czy kilka rodzaji...a potem wdrożenie leczenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...