Jump to content
Dogomania

6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...


AśkaK

Recommended Posts

Wspaniale by było! Ludziska, to tylko 2 tygodnie i tylko małe szczenię!:cool3: :loveu:

Cioci halbinie też kolorowych snów!:p

Zrobiłam Malince allegro:
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=225810926[/URL]

Ale nie powiem żeby mi się spieszyło z wydawaniem jej do nowego domu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz idziemy na powtórkę zastrzyków i na kroplówkę.:oops:
Wczoraj od ok.21-ej malutkiej się zdecydowanie pogorszyło, zaczęła wymiotować ale tak, że aż pyszczkiem na boki rzucała.:oops: Nie miała czym, bo nic wczoraj nie zjadła, wszystko co jej podałam strzykawką zwróciła. Potem na chwilę się uspokoiła i znowu plucie, tarcie pysiem o dywan. Nie mogła sobie miejsca znaleźć, chyba tak ją brzuszek bolał, łaziła z kąta w kąt. Zrobiła koopę ale bez robali. Po 11 stwierdziłam że nie ma co czekać bo to nie jest chwilowy atak bólu brzuszka tylko toksyny uderszyłyz całą siłą. Dostała wszystko co możliwe, kroplówkę dożylnie aby nawodnić, glukozę na wzmocnienie, antybiotyk, lek przeciwwymiotny, coś tam jeszcze na wzmocnienie... Na koniec kroplówę podskórnie jeszcze. Temperaturę miała obniżoną i bardzo blade śluzówki, a patrzyła takimi nieprzytomnymi oczkami że płakać mi się chciało.:-(
W domu zasnęła obok mnie, z ciepłą butlą przy drugim boku. W nocy trochę wymiotowała. Teraz śpi ale już nie tak nerwowo i patrzy nareszcie normalnie. Trzymajcie kciuki za Malinkę!:oops:

[SIZE=1]PS.Strasznie mi głupio prosić o pomoc, ale sama już nie podołam kasowo.:placz: :oops: Za nocną wizytę skasowli nas na 70 zł.:oops: Nie wiem ile mi zostało na koncie, boję się zajrzeć. Spłukałam się trochę przy poprzednich szczeniorkach i teraz bida.:oops: Ciotki, możecie wspomóc Malinkę..? :-( Dziś wizyta będzie kosztować ok 30 zł i jutro też pewnie tyle, dalej to już zobaczymy, jak TZ wróci to mnie poratuje ale teraz pustynia w kieszeni.:oops: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już z powrotem w domu, dostała wszystkie te leki co wczoraj plus zestaw kroplówkę i do domu też kroplówa na dwa razy do podania.
Wet powiedział że może być taka słaba jeszcze przez tydzień, a nawet dwa... I że trzeba będzie przez ten czas przychodzić codziennie.
Help! :oops:

Malutka jakby przytomniejsza, patrzy na mnie już normalnie,nie tak jak wczoraj. Jest taka krucha, strasznie mi jej żal, takie małe ciałko a tyle musi wycierpieć.:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja się trzymam;) , maleńka tylko żeby się już miała lepiej...:oops: Dziękujemy za kciuki, są teraz bardzo potrzebne Malince.

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Asiu, a może stworzyć równolegle z tym dla Mazańcowic, również drugi bazarek - dla Malinki?

Mam sporo przedmiotów, myślę, że Dogomaniacy, którzy ofiarowali przedmioty na pewno zgodzą się na wystawienie ich dla Malinki.[/quote]
Byłoby super Pinczerko, dzięki serdeczne!
Ja teraz nie mam aparatu, TZ zabrał na wyjazd, nie mogę więc nic swojego wystawić.:oops:

Malinka cały dzień śpi albo leży i patrzy na mnie, a jak wstaje to zgięta w pałączek. Teraz mam ją na kolanach podpiętą pod kroplówkę, śpi słodziutko i rusza pysiem przez sen.:loveu: Taka biedulka...

Dzwoniła już pierwsza zainteresowana pani i badzo mi się ta rozmowa podobała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Ja się trzymam;) , maleńka tylko żeby się już miała lepiej...:oops: Dziękujemy za kciuki, są teraz bardzo potrzebne Malince.


Byłoby super Pinczerko, dzięki serdeczne!
Ja teraz nie mam aparatu, TZ zabrał na wyjazd, nie mogę więc nic swojego wystawić.:oops:

Malinka cały dzień śpi albo leży i patrzy na mnie, a jak wstaje to zgięta w pałączek. Teraz mam ją na kolanach podpiętą pod kroplówkę, śpi słodziutko i rusza pysiem przez sen.:loveu: Taka biedulka...

Dzwoniła już pierwsza zainteresowana pani i badzo mi się ta rozmowa podobała.[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Asiu ... jesteś na gg??? pisam ci :cool3::cool3: chciałam zapytac jak stoisz z finansami na małą?? mamy troszkę pozostałych środków po transporcie Deniska do Wawy- ... kliknij !!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Klocusiowa, dzięki kobito że tu zajrzałaś!
Nie mam już gg niestety!:placz: bo stary komp już dawno wysiadł, korzystam ze sprzętu TZta ale mam zakaz na instalowanie gg...:diabloti: :evil_lol: Mailowo lub na pw pisuj!:p
Kasowo dół totalny:oops: , TZ wraca awaryjnie do W-wy, właśnie się dowiedziałam, ma kłopoty ze zdrowiem. :-( Koszty przelotu...łooo matko, ogromne...:smhair2:
Ja tam mogę nie jeść, zaraz do mutter na obiad się wproszę ;) , na kroplówy dla Malinki żeby tylko mi starczyło.:oops:
Do tej pory za dwie wizyty zapłaciłam 95 zł (wczoraj 70, bo nocny dyzur i liczą podwójnie :roll: , dzisiaj 25).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Klocusiowa, dzięki kobito że tu zajrzałaś!
Nie mam już gg niestety!:placz: bo stary komp już dawno wysiadł, korzystam ze sprzętu TZta ale mam zakaz na instalowanie gg...:diabloti: :evil_lol: Mailowo lub na pw pisuj!:p
Kasowo dół totalny:oops: , TZ wraca awaryjnie do W-wy, właśnie się dowiedziałam, ma kłopoty ze zdrowiem. :-( Koszty przelotu...łooo matko, ogromne...:smhair2:
Ja tam mogę nie jeść, zaraz do mutter na obiad się wproszę ;) , na kroplówy dla Malinki żeby tylko mi starczyło.:oops:
Do tej pory za dwie wizyty zapłaciłam 95 zł (wczoraj 70, bo nocny dyzur i liczą podwójnie :roll: , dzisiaj 25).[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to Asiu podaj mi gdzie , komu jak... zostało nam 30 zł, z datków ;) na transport i na dzien dzisiejszy jestem w stanie dorzucic od siebie dyszke :oops::oops: i Alicja R. też dyszke=50 zł
pytałam na wątku Deniska komu przekazać, ale myślę że nie będą mi miały za złe że pójdzie na kruszynke... wybijemy robale niczym DOMESTOS :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue] wybijemy robale niczym DOMESTOS :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Tak jest, nie inaczej!:diabloti:

A kaskę to na moje konto chyba tylko, malutka nie podlega pod żadną organizację. Ot, wzięta od baby ze wsi.
Przesyłam nr konta na pw!
DZIĘKI CI SERDECZNE, cztery dychy to już na dwie kolejne wizyty prawie starczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Tak jest, nie inaczej!:diabloti:

A kaskę to na moje konto chyba tylko, malutka nie podlega pod żadną organizację. Ot, wzięta od baby ze wsi.
Przesyłam nr konta na pw!
DZIĘKI CI SERDECZNE, cztery dychy to już na dwie kolejne wizyty prawie starczy![/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alicja R... dorzuca też dyszke ;) więc na 2 wizytki u weta...

no cóż- wyślę na prywatne konto choć nie ukrywam że 3 moje wpłty nie dotarły NIGDY do psów... ufam CI... uff uff...:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Alicja R... dorzuca też dyszke ;) więc na 2 wizytki u weta...[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]no cóż- wyślę na prywatne konto choć nie ukrywam że 3 moje wpłty nie dotarły NIGDY do psów... ufam CI... uff uff...:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Dzięki raz jeszcze dziewczny!
Rachunki zeskanuję i wkleję ofkors.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia niestety ani grosika nie ma dla małej Malinki :oops:

ale mam fajne rzeczy na bazarek-mam nadzieje że się innym też spodobają jak mi i wylicytują za duuuuuzo pieniążków.

Jak będzie z bazarkiem kto zakłada? komu wysłać fotki przedmiotów do licytacji??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...