Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

100_9407.JPG

100_9409.JPG

 
Moly - ale chlew....serio!
Aby zwracać komuś uwagę o żywieniu zwierząt zacznij od siebie... super że znasz się na żywieniu psów - ale czy taką samą wiedzę masz o żywieniu kotów ?karma z lewiatana? no serio ???? widzisz aby zacząć kogoś krytykować trzeba zacząć od siebie....może jakby jadły coś lepszego to tyle sprzątania byś nie miała....no i może uchroniłoby je to przed chorobami np,. nerek ? zreszta sama wiesz bo znasz sie na tym najlepiej 
życzę Ci więcej TAKTU którego dzisiaj ci zabrakło i klasy..... przykre że osoba pomagająca zwierzętom potrafi w tak skandaliczny sposób się zachować....ty wiesz o czym mówię....
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, terensia napisał:

100_9407.JPG

100_9409.JPG

 
Moly - ale chlew....serio!
Aby zwracać komuś uwagę o żywieniu zwierząt zacznij od siebie... super że znasz się na żywieniu psów - ale czy taką samą wiedzę masz o żywieniu kotów ?karma z lewiatana? no serio ???? widzisz aby zacząć kogoś krytykować trzeba zacząć od siebie....może jakby jadły coś lepszego to tyle sprzątania byś nie miała....no i może uchroniłoby je to przed chorobami np,. nerek ? zreszta sama wiesz bo znasz sie na tym najlepiej 
życzę Ci więcej TAKTU którego dzisiaj ci zabrakło i klasy..... przykre że osoba pomagająca zwierzętom potrafi w tak skandaliczny sposób się zachować....ty wiesz o czym mówię....

Jesteś ignorantką Terenisiu droga i arogantką. Nigdy nie miałaś w kennelu dzikich kociąt. Bo po co? Nie masz pojęcia co one mogą zrobić przez godzine, czy dwie w takim kennelu. Zero pojęcia. A wcinanie się pierwszym postem z takim chamstwem na wątek to jaka szkoła? Falenicka czy otwocka?

Niskobiałkowa karma z Lewiatana nie szkodzi na nerki :) tak dla Twojej wiedzy, ale oczywiśćie jak chcesz zasponsorować kociakom full wypas puszki gurment czy sheba pewnie Moli z radością je przyjmie, sa równie niskobiałkowe :)

Życzyć komus taktu w takim poście to kpina, bo sama za grosz taktu nie masz Terenisiu droga.

Nie rób tego więcej :) i nie grzesz więcej, bo pokuta będzie ciężka jak pójdziesz do spowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2017 o 07:47, Moli@ napisał:

Dzikuski dbają abym miała co robić (:

większej klatki nie mam...drugiej też nie, do opieki nad kotami a dzikuskami to już na pewno... nie jestem przygotowana. Ciężko będzie (:

Po nocy było jeszcze w miarę czysto...miseczki puste. Wstawiłam czystą wodę, miseczki z suchą i mokrą karmą. Po godzinie było już tak

 

 

100_9407.JPG

100_9409.JPG

 

Zdjęcia zamieściłaś ale  komentarza mojego już nie ,)

 

Karmię tym na co mnie stać!

Pomagam...nie tylko tym grzecznym, udomowionym ale dzikuskom też. Miałaś kontakt z prawdziwym dzikim kotem który człowieka widuje sporadycznie i to z daleka!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, terensia napisał:

100_9407.JPG

100_9409.JPG

 
Moly - ale chlew....serio!
Aby zwracać komuś uwagę o żywieniu zwierząt zacznij od siebie... super że znasz się na żywieniu psów - ale czy taką samą wiedzę masz o żywieniu kotów ?karma z lewiatana? no serio ???? widzisz aby zacząć kogoś krytykować trzeba zacząć od siebie....może jakby jadły coś lepszego to tyle sprzątania byś nie miała....no i może uchroniłoby je to przed chorobami np,. nerek ? zreszta sama wiesz bo znasz sie na tym najlepiej 
życzę Ci więcej TAKTU którego dzisiaj ci zabrakło i klasy..... przykre że osoba pomagająca zwierzętom potrafi w tak skandaliczny sposób się zachować....ty wiesz o czym mówię....

O czym mówisz nie wiem...

 

Link to comment
Share on other sites

To czarne serduszko -1 za post terensi to ode mnie.

Rany, zawsze mnie zaskakuje czyjeś chamstwo w wątku pomocowym zwierzaków.

 

BTW- też zwróciłam uwagę na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, totalny brak wyobraźni i manipulowanie treścią cytowanego postu przez terensię.

Link to comment
Share on other sites

od 25 lat pomagam dzikim kotom właśnie .... stąd moje mega zdziwienie.

i widzicie - wtrącacie się a nie znacie sprawy.

dałyśmy sobie po razie i kwita.

Ja tu nie zawitam bo wiem że nie jestem mile widziana - więc po co Moly wpada co chwila z JADEM na watek Białogonków ?

umiera pies a ona musi wsadzić szpilę bo inaczej się udusi....musi komuś zrobić krzywdę - tym się karmi?

tu dopiero będzie spowiedź.....

pozdrawiam

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, terensia napisał:

od 25 lat pomagam dzikim kotom właśnie .... stąd moje mega zdziwienie.

i widzicie - wtrącacie się a nie znacie sprawy.

dałyśmy sobie po razie i kwita.

Ja tu nie zawitam bo wiem że nie jestem mile widziana - więc po co Moly wpada co chwila z JADEM na watek Białogonków ?

umiera pies a ona musi wsadzić szpilę bo inaczej się udusi....musi komuś zrobić krzywdę - tym się karmi?

tu dopiero będzie spowiedź.....

pozdrawiam

 

Niby co ma się zacząć... ,)

... jaka spowiedź?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Baltimoore napisał:

Piękna kicia :)

Ładna, drobniutka mała kocurka...młoda około roku może trochę więcej. Nadal płochliwa, nieufna ale już wchodzi przez okno gdy jestem w pomieszczeniu...swobodnie przechadza się po blatach, mruczy ociera się o nogi ale na widok zbliżającej się ręki nadal odchodzi.

Wszystko przed nami ,)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Przepiękna :)

Może byłaby adopcyjna?

Już zameldowała się w domu...spodobało się.

Dziś dopadłam leżącą w pudełku na podusi... usiłowała uciec...przytrzymałam...głaskałam. Boi się dotyku na głowie, szyj po grzbiecie już można nawet mruczała. Po minucie dwóch już zaczyna się kręcić już chce wstać - wystarczy pieszczotek.

Postęp jest, bo jeszcze niedawno nie mogłam podejść zbyt blisko do leżącej, od razu zrywała się i w pierwszym odruchu uciekała za pralkę. Dziś nie uciekła, chciała wstać - udało się zatrzymać i głaskać leżącą.

Może doświadczony kociarz szybciej udomowi. Trzeba nad tym pomyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać...

dwa małe kociaki które mieszkały w szklarence od których zaczęła się moja przygoda z Klanem  mają swoje domy. Od nas pojechały do domu tymczasowego w Białym - do Pani z KOTKOWA, która nauczyła dobrych manier... wyszlifowała "diamenciki" i znalazła im domy stałe :)

Jaki ten świat mały :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety posty Moli na wątku Białogonków są obrzydliwe. Gdy inni wyrażają współczucie, bo odszedł stary chory psiak, który miał kochających Opiekunów przez kilka ostatnich lat życia, Moli musi bo się udusi:

 

"Szok...

biedny Nosek... miał w życiu pecha

... może Pydrusiem ktoś się zainteresuje...."

 

I kto to mówi? Moli, spójrz na siebie, jak cię nie stać na odrobinę empatii.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludka napisał:

Niestety posty Moli na wątku Białogonków są obrzydliwe. Gdy inni wyrażają współczucie, bo odszedł stary chory psiak, który miał kochających Opiekunów przez kilka ostatnich lat życia, Moli musi bo się udusi:

 

"Szok...

biedny Nosek... miał w życiu pecha

... może Pydrusiem ktoś się zainteresuje...."

 

I kto to mówi? Moli, spójrz na siebie, jak cię nie stać na odrobinę empatii.

 

 

Tak jestem w szoku…

W jakim stanie musiał być Nosek gdy został dowieziony do weta skoro podjęto w błyskawicznym tempie decyzję o eutanazji.

Tak jestem w szoku…

Dlaczego przewlekle chory piesek, z którym zaczyna dziać się coś niepokojącego, musiał czekać kilka dni na dowiezienie do lecznicy do lekarza

Tak jestem w szoku…

Dlaczego, przy poważnych problemach z układem krążenia i moczowym – przynajmniej mocz nie był badany. Dostarczenie moczu chyba nie byłoby problemem  tym bardziej że przyszły Pan doktor weterynarii jeździł na praktyki.

Tak jestem w szoku…

Dlaczego Nosek nie był na odpowiedniej diecie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...