Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Dziękujemy za życzenia.

Mam pytanie nie psie, moze ktos wie, czy lekarz może wypisać leki dla innej osoby - np dla babci, która nie jest w stanie przyjść, 

Lekarz rodzinny babci może wypisać receptę na leki, które babcia przyjmuje (są zaznaczone w karcie, przy chorobach przewlekłych).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Dziękujemy za życzenia.

Mam pytanie nie psie, moze ktos wie, czy lekarz może wypisać leki dla innej osoby - np dla babci, która nie jest w stanie przyjść, 

 

Myślę że leki które bierze stale to  przepisze. Tylko trzeba wyciągnąć kartę i wejść do gabinetu.

 

Link to comment
Share on other sites

Z hoteliku: "Jedno wiem na pewno, Boguś absolutnie nie akceptuje niewykastrowanych psów. Dzisiaj do hoteliku miał zawitać Gutek, ten brat bliźniak Bogusia. Ja przeczuwałam, ze mogą być problemy, ale Pani się uparła. No i ledwo się otworzyły drzwi samochodu, to obaj panowie zaczęli na siebie warczeć. Ja już wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Państwo postanowili jednak, ze pójdziemy na spacer i może będzie dobrze, bo przecież wcześniej chłopaki się dogadywali. Nic z tego... Gutek pojechał a Boguś w poczuciu sukcesu wrócił do hoteliku, ot taka historia z tym naszym Bogusiem;)"

 

2gtzuwh.jpg  svsbi8.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...