Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

0_66038_a8bb6991_M.pngBoguniu Bogusiatko przecudne

 zagladam po przerwie i przepraszam serce , ciotka nie zapomniala o nie

tylko tyle biedakow wszedzie ech ...

 olenko droga powiedz czy ja cos obiecalalm jeszcze Boguniowi?jakas deklaracyjke czy cos , juz patrze juz czytam

Ciociu kochana, Boguś jakos na razie daje sobie radę! A Ty nas juz wspomogłaś i pieniazkami i bazarkiem

Link to comment
Share on other sites

Chyba w końcu mi się udało z ustawieniami z dogomanią. Weszłam na Aktywnośc, moje kanały aktywności i edytowałam kanał (pod zawartośc którą obserwuje jest napis edytuj kanał) i tam zaznaczyłam, że chce by wyświetlane były posty które obserwuje od mojej ostatniej wizyty. jeśli sie uda, to w końcu jest szansa że nie zniechęcę sie do dogo

Link to comment
Share on other sites

Ojej, czyli dalej nic... jak u Ergo ech.. :( czarne psy mają gorzej jeśli chodzi o adopcje. Dlatego mam same czarne.obecnie.. :) Gdyby tak Boguś był maleńką suczką..

 

Link to comment
Share on other sites

Czarne psy mają zdecydowanie gorzej. Nasz Blekuś ze Skierniewic wyadoptowany był po upływie 2,5 roku pobytu w dwóch holelikach i jednym dt. Do tego całkiem przypadkowo. W ogłoszeniach piękne zdjęcia były a telefonów przez ten czas dosłownie kilka.

Link to comment
Share on other sites

U Bogusia wszystko ok. Już nie płacze jak opiekunowie wychodzą np na zakupy, tylko idzie spać. Lubi wskakiwać na parapet (poprosiłam o fotkę bo sobie nie mogłam go wyobrazić na parapecie;)) i obserwować ogród. Lubi wszystkie sunie, chłopaków akceptuje, ale lepiej by z żadnym nie zamieszkał. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na Bogusia:

- 17.02.16r. - Agat21 - 20zł

- 18.02.16r. - Bakusiowa - 20zł

 - 24.02.16r. - Teresa118 - 50zł

- 29.02.16r. - kaas1 - 20zł + 20zł(tak miało być???)

- 01.03.16r. - mdk8 - 10zł

- 01.03.16r. - Agnieszka 103 - 5zł

- 04.03.16r. - Zachary - 20zł

 

Bardzo dziękuję!  calus_dla_ciebie_2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...