Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Może w połowie bo też pisałem, że ta Pani po wakacjach pewnie się już nie odezwie :P :wacko:

 

 

tego nie pamiętam ;)

 

 

Jakie super wieści :). Wszystkiego dobrego Lunko w swoim na zawsze domku :).

oby nic nas nie zaskoczyło ,ale opiekunka powiedziała o Lunie wszystko co dobre i co wymaga korekty :)

dobrze rodzinie z oczu patrzy,więc nadzieja,że tak pozostanie jest wielka :)

 

 

Będzie dobrze, a właściwie musi być dobrze :)

Luna to młódka,całe życie ma przed sobą :) oby wszystko się pięknie poukadało !

 

podobno mają dotrzeć na moją pocztę zdjęcia z domku...lecę ;)

Link to comment
Share on other sites

My za nią też tęsknimy ale tam będzie szczęśliwa czas goi serce .i znowu placze. Chociaż wiem że lepiej trafić nie mogła

Będzie dobrze :) tylko na babunię już tak nie szczekaj ;)

 

 

doarła w końcu zaległa faktura z Zakopiańskavet,zapisana :)

 

ostatni bazarek w trakcie rozliczania...

 

tak na oko będzie tych pieniędzy po rozliczeniu ninusika po Lunce z parędziesiąt złotych

czekam na propozycję komu zasilić skarbonkę

boooo ;) jeżeli nikt chętny się nie zgłosi ,sama wybiorę potrzebowskiego ogonka .

Link to comment
Share on other sites

Cieszą wieści z DS i oby kolejne były co najmniej tak dobre :)

Cieszą oj tak i to bardzo :)

 

 

Linka coraz bardziej radosna i dogadala się z pieskiem z naprzeciwka. Musi miec czas i nowi właściciele tez żeby się poznać ale wszystko na najlepszej drodze.

 

Elżbietko wszystko wiem,nowa Pani wszystko opisała w @ :)

lubi wodę,spacery-to wiedziałyśmy,ale ,że goni kaczuszki ? 

co jakiś czas podeślą zdjęcia,teraz mamy 3 :

 

vzy17c.jpg

 

2vn5doh.jpg

 

svnam9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Luna bardzo pilnuje domu i państwa pilnuje maluch kuropatw za siatkom czy jeszcze są co gorsze lapie osy oby jej nie użądliły .Pani bardzo ja chwali ze jest pieszczoch

 

Dzielna dziewczynka :) 

mamy zdjęcie ze spacerku :

29z4kua.jpg

 

Leci do nas ostatnia wpłata,więc już niedługo rozliczę konto Lunkowe,zostanie niespełna 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkim jeszcze raz dziekuje za wszystko .Dzieki wam Lunke teraz czeka tylko lepsze życie. Jest grzeczna chociaż potrzebuje jeszcze czasu na zaufanie i żeby nie tęsknić. Ale ludzi ma cudownych oprócz ogrodu ma jeszcze spacery po lesie a co najważniejsze nie ma 4 pietra tylko parę schodków na te swoje chore biodra

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkim jeszcze raz dziekuje za wszystko .Dzieki wam Lunke teraz czeka tylko lepsze życie. Jest grzeczna chociaż potrzebuje jeszcze czasu na zaufanie i żeby nie tęsknić. Ale ludzi ma cudownych oprócz ogrodu ma jeszcze spacery po lesie a co najważniejsze nie ma 4 pietra tylko parę schodków na te swoje chore biodra

Lunkowi Ludzie prosili o skasowanie ogłoszeń :) tak też zrobię :)

 

 

Z rozliczenia pieniędzy Lunkwych pozostało 94 zł,które to Heaven&Lily przeleje na konto Bubelka,którego czeka jeszcze długa rehabilitacja.

Nikt się po pieniądze nie głosił wiec decyzję o zagodpodarowaniu pozostałej kwoty podjęłam sama.

link do watku Bubla :

http://www.dogomania.com/forum/topic/150470-yorkowaty-bubel-%C5%82apka-do-generalnego-remontu-pomocy/

 

 

poczekamy na potwierdzenie przelewu :)

Link to comment
Share on other sites

Lunkowi Ludzie prosili o skasowanie ogłoszeń :) tak też zrobię :)

 

 

Z rozliczenia pieniędzy Lunkwych pozostało 94 zł,które to Heaven&Lily przeleje na konto Bubelka,którego czeka jeszcze długa rehabilitacja.

Nikt się po pieniądze nie głosił wiec decyzję o zagodpodarowaniu pozostałej kwoty podjęłam sama.

link do watku Bubla :

http://www.dogomania.com/forum/topic/150470-yorkowaty-bubel-%C5%82apka-do-generalnego-remontu-pomocy/

 

 

poczekamy na potwierdzenie przelewu :)

 

Bubelek z wdzięcznością bardzo , bardzo dziękuje  , a ja z radością potwierdzam że na konto Stowarzyszenia wpłynęło 7.10.2015r. dla malucha   94,00 zł !!!!

Dziękujemy z całego serca !

 

d4e35962907b860emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bubelek z wdzięcznością bardzo , bardzo dziękuje  , a ja z radością potwierdzam że na konto Stowarzyszenia wpłynęło 7.10.2015r. dla malucha   94,00 zł !!!!

Dziękujemy z całego serca !

 

d4e35962907b860emed.jpg

Dziękuję za informację :) cieszę się,że mogliśmy troszeczkę wspomóc :)

wiem ,że kasy Bubelek na swoje leczenie i rehabilitację potrzebuje sporo,jak uzbieramy fanty to obiecujemy zrobić dla maluszka bazarek :)

 

 

 

 

 

I tym akcentem jesteśmy rozliczeniu z pieniędzy uzyskanych przez darczyńców na bazarkach :)

 

rozliczenie na pierwszej stronie :)

Dziękujemy pięknie 

 

100(2).jpg

Link to comment
Share on other sites

W nowym domu sielanka :) Luna rano wstaje ,pięknie się wita liżąc Panią po ręce ;) i zaraz prosi o wypuszczenie...bo kolega zza płotu już czeka,już wzywał ;) Już się chyba zakochała w nowych opiekunach,usłuchana,delikatna,cudowna-tak ją określają .W ogrodzie chciałby spędzać cały dzień,dopiero jak zmarznie gna do domu ;) Uwieblia spacery,jak to młody pies ciekawi ją wszystko, tu pszczoła,tam mucha...;)Najważniejsze Państwo nie zauważyli ,żeby Lunkę coś bolało,zażywa leki które zalecił wet,pamiętają o kontroli.
Wszyscy są szczęśliwi :)

 

 

15x8y9w.jpg

 

or6nig.jpg

 

do1j6t.jpg

Link to comment
Share on other sites

przybiegłam nacieszyć oczy :)

Marticzko warto marzyć :) Państwo rozkochani w suni a i sunia otwiera się coraz bardziej :)

jak na razie jedyny problem to łapanie pszczół ;) żeby coś się Lunce nie stało

ale i to już chyba za nami,poszły spać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...