Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

Nie mam niczego cyt. "w dupie" i nie jestem z nikim  w zmowie.

Założyłam wątek na którym w wyniku prywatnych porachunków pies przestał się liczyć, to bardzo przykre i przygnębiające.

Proszę przestańcie już ze sobą walczyć.  

Nie będę już się wypowiadać, bo to i tak niczego nie wnosi.

Link to comment
Share on other sites

A wystarczyłoby napisać czy Kaj żyje......

 

 

pewnie by wystarczyło ale skoro ktoś czuje się upoważniony do udzielania tutaj takiej informacji, to chyba wie co pisze. Czy może nie wie? Chociaż uważa, ze zasadniczo wie dużo i wiele więcej. Teraz jedyne co musicie zrobić to zdecydować komu wierzycie bardziej

A serio? Gdyby ktoś udzielił takiej informacji ad mojego podopiecznego (ktoś przeze mnie nie upoważniony), to też bym uznała, żebyście sobie teraz wróżyli albo wierzyli w co kto sobie winszuje. Zresztą macie teraz pole dla wyobraźni i jak widać jej chętnie wyobraźni używacie. Na zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tak cię to interesuje, a nie chodzi ci tylko o stworzenie podejrzeń, to podrzuć tu link do tego wątku. Każdy będzie mógł  sprawdzić czy elik się rozliczyła, czy nie. Ja w każdym bądź razie chętnie to zobaczę.

 

Autorem największych, bzdetów, nadętym do granic możliwości, jesteś ty sam. Ty cały jesteś tą swoją gimbazą.

 

Jak na nie znającą Panna Marpl, masz ogromną wiedzę o Niej. Brawo ty !!!

 

 

Piszesz sama te posty czy pomaga Ci ten mąż co mu "wtargłam" na jego teren ?

***********************************************************************************************

 

Panna Marple,

patrz z kim Ty się zadajesz.

I po co Ci to ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie mam niczego cyt. "w dupie" i nie jestem z nikim  w zmowie.
Założyłam wątek na którym w wyniku prywatnych porachunków pies przestał się liczyć, to bardzo przykre i przygnębiające.
Proszę przestańcie już ze sobą walczyć.  
Nie będę już się wypowiadać, bo to i tak niczego nie wnosi.


Pies???
Ale jaki pies?
To w tym wątku 'przewija się' jakis pies???
==========================================================================================================================

ps.Kaj-tyś,Kaju,kaj....?!!!
M.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

pewnie by wystarczyło ale skoro ktoś czuje się upoważniony do udzielania tutaj takiej informacji, to chyba wie co pisze. Czy może nie wie? Chociaż uważa, ze zasadniczo wie dużo i wiele więcej. Teraz jedyne co musicie zrobić to zdecydować komu wierzycie bardziej

A serio? Gdyby ktoś udzielił takiej informacji ad mojego podopiecznego (ktoś przeze mnie nie upoważniony), to też bym uznała, żebyście sobie teraz wróżyli albo wierzyli w co kto sobie winszuje. Zresztą macie teraz pole dla wyobraźni i jak widać jej chętnie wyobraźni używacie. Na zdrówko

Jak mam używać wyobraźni, jak Panna M  (nie znając mnie )  stwierdziła , że jej nie mam??? No , jak? No , powiedz mi, ludwa? Zdecydujcie sie może mam i mam używać czy nie mam i tym samym używać nie mogę?  Kto ma rację bardziej? Kto wie co pisze? Kto sobie coś wywróżył?  Niech mu będzie - "Na zdrówko".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to dodam link o chlubnej przeszłości gabrysi2424 wolonatriuszki Anny K Bo nigdy nie za dużo przypominania spośród jakiś osób rekrutują się główni obrońcy hotelu w Węgrzcach Wielkich

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/umieraly-bez-szans-na-ratunek,135638.html

Fajnie,że jesteś. Na wątek Ergo wchodzić nie chcę, bo nie chcę powtórki z rozrywki. Widziałam,że zastanawiacie się, czy podać info na fb. Ktoś tam napsał,że lepiej nie, bo o zadymę łatwo. Nie zgodzę się-zarówno tutaj jak i tam ludzie powinni wiedziec o wszystkim. Za chwilę będzie wynik histopatologii. Jeśli okaże się,że naroś to było nic poważnego, wszyscy odetchną z ulgą. Ale co jeśli nie? sama wiesz najlepiej,że koszty leczenia mogą przekroczyć Wasze możliwości uzbierania bazarkami na dogo. Brzydko będzie wyskoczyć jak przysłowiowy Filip. A o zadymy i lincze nie muszą się martwić osoby sprawiedliwe. Ja piszę uczciwie o wszystkim. Nikt mi głowy nie urywa. Jeśli pojawi się ktoś kto będzie pisał tylko po to,żeby budzić niezdrowe sensacje-można go zablokować. Osobiście-nie musiałam tego robic nigdy.

I już na marginesie serio pytam. Przyjmiesz pomoc dla psa, czy napiszesz,że ma się wypchać?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...