Jump to content
Dogomania

BIAŁY DESANT czyli BLANKA(teraz Zojka) z szosy znalazła dom na Śląsku.


Recommended Posts

Witam,

ja sobie od dłuższego czasu cichutko podczytuję wątki Pań makowskich i powiązane, jeśli można pozwolę sobie na wydanie głosu. Bianka mi bardzo przypomina pomniejszonego BOS-a białego owczarka szwajcarskiego w wersji gładkowłosej :) W ubiegłe wakacje poznałam takie 2 młode panienki BOS. Trzymam kciuki za najlepszy domek dla cudnej dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

Bo mnie zawsze podobały się u znajomych poznane psiaki: wilczarze irlandzkie, białe owczarki szwajcarskie, wyżły weimarskie, commodory, springer spaniele. A w domu zawsze miałam najpiękniejsze mieszańce środkowo mazowieckie, a teraz mam molosowatą sukę i psa "ostronosa" ;)

 

dziękuję za zaproszenie,na bazarek zajrzę z przyjemnością, moja Milka też jest z Chrcynna :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

ja sobie od dłuższego czasu cichutko podczytuję wątki Pań makowskich i powiązane, jeśli można pozwolę sobie na wydanie głosu. Bianka mi bardzo przypomina pomniejszonego BOS-a białego owczarka szwajcarskiego w wersji gładkowłosej :) W ubiegłe wakacje poznałam takie 2 młode panienki BOS. Trzymam kciuki za najlepszy domek dla cudnej dziewczynki :)

Przegapiłam ten post, dopiero teraz go zauważyłam.

Ja tez pomyślałam o BOS-ie, tylko mi rodzaj sierści nie pasował. Nie wiedziałam, ze są i gładkowłose.

To może w ogłoszeniach coś o tym napomknąć ?

 

A Twoje stadko sympatyczne, takie znajomo-kundelkowe :)

Link to comment
Share on other sites

 BOSy są długowłose i krótkowłose tak jak ONki. Właśnie dlatego się odezwałam, bo pomyślałam, ze czasami opisanie że pies jest w typie rasy może być wyróżniające i zachęcić do przeczytania konkretnego ogłoszenia. tym bardziej że to raczej rzadko spotykane psiaki.

Link to comment
Share on other sites

To niesłychane, Bianka ma sobowtórkę !
Przeglądajac sierpniowy numer "Weranda Country", czasopisma poświęconego domom letnim i wiejskim zobaczyłam
wypisz wymaluj ....Blankę !
Był artykuł na temat warszawiaków mających dom letni gdzieś na Mazowszu.
I na każdym prawie zdjęciu ( w różnorakich ujęciach) występowała biała suczka Biała, identyczna jak Blanka.
Ponieważ Pani zajmuje się dekoracją wnętrz i prowadzi firmę, na końcu artykułu był jej adres mejlowy.
Nie wytrzymałam i napisałam do niej, bo to podobieństwo nie dawało mi spokoju.

Nawet różowawy nosek, rodzaj sierści były takie same.
Pani odpisała, że Biała jest mieszańcem i ma się dobrze. Nigdzie nie uciekła, ani nie zgubiła się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...