Jump to content
Dogomania

Tusia "od Lizy" zamieszkała w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

To trzymamy kciuki za wizytę i za to, aby jeden z psiaków znalazł nowy dom!

Zajrzałam w portret Tusi i dopiero zdjęcia Tusi w domciu ! :)

One były na wątku? Przeoczyłam je chyba...

Tusia wygląda cudnie!

 

Ona się idealnie nadaje na psa kanapowego :) oczywiście ta kanapa po dłuuugim hasaniu, bo widać, że to tez uwielbia. Tak w ogóle to mi moją Daisunię z Mielc przypomina. To samo spojrzenie wiernych dobrych oczu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane za kibicowanie Tusi, za troskę, wpłaty, pomoc, kciuki - po pół roku mieszkania w hoteliku Tusia ma dom!!!

Jo37 była dzisiaj na wizycie, napisze więcej wieczorem.

Pan ma dzwonić do Murki i umawiać się na transport sunieczki - dokłada do transportu.

Tak bardzo się cieszę, czeka nas jeszcze stres związany z wyjazdem i pierwszymi dniami w nowym domu, ale jestem dobrej myśli!

Havanka - bardzo dziękuję za ten wyróżniony OLX na Warszawę!

Jo 37 - bardzo dziekuję za wizytę!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, mar.gajko napisał:

No i co Tolu? Jakieś decyzje? Pojedzie mała do domku?

Tak , Tusieńka jedzie jutro, wiezie ją TZ Murki - pan dołoży do transportu.

Bardzo się denerwuję, bo Tusia tak długo była w hoteliku;  chciałabym, aby jak najmniej przeżyła rozstanie z Murką i szybko pokochała nową rodzinę.

 Tusia zamieszka w bloku na 1 piętrze, rodzina kocha zwierzęta, w domu pana zawsze było ich sporo, psy również.

W domu jest 6 letni chłopiec; na wizycie była tez mama pana domu, bardzo sympatyczna, ciepła.

Obok jest sporo terenów zielonych (blisko Łazienki), pan ma domek pod  Warszawą, gdzie spędza większość czasu miedzy czerwcem a wrześniem.

Tusia urzekła rodzinę uśmiechem, radością no i te zdjęcia z Hanią tez zrobiły swoje ;)

Zależało im na łagodnej, radosnej suni, która uwielbia zabawy i ruch,  a taka własnie jest Tusia :)

Przez tel. pan bardzo ciepły, Jo37 potwierdziła to na wizycie ;)

 

Nie chciałam pisać przed relacją z wizyty, ale Jo37 ma znowu problem z komputerem, chociaż wciąż czekam, aby napisała tutaj coś więcej o domku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...