Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panienko - masz na razie statystykę...
[quote name='musia']Statystyka psów

[URL="http://www.eurodogshow2008.hu/kiallinfo/FajtaIvarLista.XLS"][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#13660e][B]Nevezési statisztika[/B][/COLOR][/FONT][/URL]


[URL="http://www.eurodogshow2008.hu/kiallinfo/"][COLOR=#810081]http://www.eurodogshow2008.hu/kiallinfo/[/COLOR][/URL][/quote]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja teoretycznie mam wolne miejsce w busie. O ile Twój psiak zmieści się do busa...
Pzdr.[/quote]

Asiaczku bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy:)
Alarm odwołany, jadę z hodowcą:))

Teraz tylko szukamy hotelu:roll:

Gdzie ludziska śpicie?? Może są jeszcze jakieś wolne miejsca?

Przeszukałam cały net i niby jest tego pełno, a jak chce się coś znaleźć to....ehhh:(

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Century Gothic"]Chyba jakaś plaga...

Poszukuję miejsca dla jednej osoby z dogiem, z Warszawy (ew. pod Warszawą) na dwa dni (dogi są oceniane w sobote i niedziele). Głównie chodziloby o dojazd do Szentendre pod Budapesztem, ale jak ktoś zaberze do samego Budapesztu to dalej damy rade :) Ewentualnie gdyby miał ktoś możliwość dostarczenia nas tylko do Krakowa to też prosiłabym o info...

Szentendre bo tam nocleg mamy zaklepany, całe szczęście już od Kwietnia[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

MAM POTWIERDZENIE !!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: z euro !

Pati- o jakiej opasce mówisz ?? moja nie jest odblaskowa !


Przepraszam, ale po co płaciliśmy w terminie....skoro trzeba tak czy siak isc i potwierdzić wpłate..

PLEASE PROVE THE PAYMENT BEFORE JUDGING...

ps. i że niby gdzie ja mam to potwierdzić ? sędziemu okazać kwitek z banku ? :D

Link to comment
Share on other sites

oj czuję że niezły bajzel na miejscu będzie,obym się myliła...nadal z klubowej dla terrierów głucho i chicho,wkurza mnie to!tyle kasy a człowiek musi się o denerwować...mam nadzieję że na miejscu widok futrzaków osłodzi mi te wszystkie niedociągnięcia organizatorów;o)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']MAM POTWIERDZENIE !!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: z euro !

Pati- o jakiej opasce mówisz ?? moja nie jest odblaskowa !


Przepraszam, ale po co płaciliśmy w terminie....skoro trzeba tak czy siak isc i potwierdzić wpłate..

PLEASE PROVE THE PAYMENT BEFORE JUDGING...

ps. i że niby gdzie ja mam to potwierdzić ? sędziemu okazać kwitek z banku ? :D[/quote]


Natalia no mówię Ci, że każdy musi kolejkę do sekretariatu odstać i jeszcze spróbować swoich sił do wytłumaczenia w ichniejszym języku po co stałaś w kolejce, zeby sie na dodatek dowiedzieć, ze nie zapłaciłaś i albo płacisz albo cie nie ocenia bo swistek można podrobić!!!
A Ty mi nie wierzysz:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Natalia no mówię Ci, że każdy musi kolejkę do sekretariatu odstać i jeszcze spróbować swoich sił do wytłumaczenia w ichniejszym języku po co stałaś w kolejce, zeby sie na dodatek dowiedzieć, ze nie zapłaciłaś i albo płacisz albo cie nie ocenia bo swistek można podrobić!!!
A Ty mi nie wierzysz:roll:[/quote]


Bez przesady :)
Węgrzy całkiem fajnie mówią po angielsku (w przeciwieństwie do np. Hiszpanów), do tego są bardzo pomocni.

Z wystaw węgierskich mamy jedne z najmilszych wspomnień i mamy nadzieję, że tak pozostanie.

Jedyny minus jaki jest - to ringi na zewnątrz. Nie wiem, jak Wy, dziewczyny, ale jeśli będzie zimno i deszczowo - zejdziemy z ringu i skończymy zabawę. Nie mam zamiary ryzykować zdrowiem psa. Przyznam, że jestem zaskoczonaL: trochę nie ta ranga imprezy i nie ta pora roku, aby ringi dogów były na dworze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']
Jedyny minus jaki jest - to ringi na zewnątrz. Nie wiem, jak Wy, dziewczyny, ale jeśli będzie zimno i deszczowo - zejdziemy z ringu i skończymy zabawę. Nie mam zamiary ryzykować zdrowiem psa. Przyznam, że jestem zaskoczonaL: trochę nie ta ranga imprezy i nie ta pora roku, aby ringi dogów były na dworze.[/QUOTE]
[FONT="Century Gothic"]
Z tego co kojarze to 3 lata temu podczas Europejskiej w Tulln dogi też były out, ale pod namiotami... Pytanie jak to będzie tu :roll:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']
[FONT=Century Gothic]Z tego co kojarze to 3 lata temu podczas Europejskiej w Tulln dogi też były out, ale pod namiotami... Pytanie jak to będzie tu :roll:[/FONT][/quote]

Szczerze mówiąc, namioty mnie nie pocieszają...

Zbyt dobrze pamiętam relację Kasi Madzirowej z Budapesztu rok temu (ta sama pora), było kaszmarnie zimno, i ludzie i psy się pochorowały.

Nie rozumiem, no naprawdę cieżko mi pojąć dlaczego puchate psy są w halach a dogi na zewnątrz...

Swoją drogą - Europejska rok temu miała zupełnie inny problem, tam psy mdlały z gorąca, hale były tak przegrzane, że co chwila ktoś wynosił nieprzytomnego zwierzaka.

Do tej pory absolutnie najlepiej zorganizowaną wystawa była tegoroczna Światówka (piszę o warunkach przy ringach dogów, o reszcie nie wiem).
Ringi gogantyczne, hala przestronna, miejsca mnóstwo, super ekipy sprzątające, genialni ludzie z obsługi imprezy do pomocy (sami podchodzi i pytali czy czegoś nie potrzeba)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Bez przesady :)
Węgrzy całkiem fajnie mówią po angielsku (w przeciwieństwie do np. Hiszpanów), do tego są bardzo pomocni.

Z wystaw węgierskich mamy jedne z najmilszych wspomnień i mamy nadzieję, że tak pozostanie.

Jedyny minus jaki jest - to ringi na zewnątrz. Nie wiem, jak Wy, dziewczyny, ale jeśli będzie zimno i deszczowo - zejdziemy z ringu i skończymy zabawę. Nie mam zamiary ryzykować zdrowiem psa. Przyznam, że jestem zaskoczonaL: trochę nie ta ranga imprezy i nie ta pora roku, aby ringi dogów były na dworze.[/quote]

A ja mam z Węgier inne wspomnienia: z nikim nie dało się dogadać. Za to w Hiszpanii nie miałam problemów, może to zależy od regionu:roll:
Na wystawie węgierskiej nigdy nie byłam, za to słyszałam od kilku osób, a nawet sama przekonałam się, ze mają ogromny bajzel podczas organizowania wystaw:shake:

Z tymi ringami na zewnątrz to trochę przesadzili. No chyba ze nie bedzie bardzo zimno i mokro. W sumie w halach też czasem gorzej niż na mrozie - małe ringi, śliskie hodniczki czy podłoga, smród, huk i tłok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...