Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']zadzwonię do Ciebie jakoś , masz ere to mam za darmo :diabloti: to Ci powiem :cool1: [/QUOTE]

:obrazic: [B]ja też mam erę :obrazic:[/B]



[quote name='malawaszka']

a dzikiego dzika to ja mam koło domu - im bliżej zimy tym bliżej podłażą i tylko widać za dnia dokąd tym razem podeszły :shock:[/QUOTE]

[B]najwięcej dzików wokół mam ja. Bo przecież ja mam zawsze najgorzej, prawda, Waszuniu? :diabloti:[/B]

[B]Ewa i jak?????? Tylko dwie dziewczynki i koniec? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']
[B]najwięcej dzików wokół mam ja. Bo przecież ja mam zawsze najgorzej, prawda, Waszuniu? :diabloti:[/B]
[/QUOTE]

oczywiście Magduniu, Madzieńko Ty masz najgorzej i najwięcej dzikich dzików - nocą pukają w okienko twej sypialni, a jak zostawisz uchylone to wkradają się i pałaszuja co tam znajdą w spiżarce :loveu::loveu::loveu:



EWA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trzymałam kciuki przez sen - calutką noc (nawiasem mówiąc, nie kłamię, bo śniło mi się że trzymam, a rano jak się obódziłam, to mnie aż kciuk bolał, bo trzymałam w realu przez sen:crazyeye::p)
I ile masz babcia tych Franiowych szczonków, bo jak szłam spać, to były dwie panienki?:loveu:

A skóra dzika jest mało praktyczna, bo strasznie się z niej sypie sirść, czy jak to się tam nazywa(szczecina?:evil_lol:):razz:

Link to comment
Share on other sites

Już są na świecie :D urodziły się dwie dziewczynki :D
kloniki tatusia hihihi

[url=http://www.vpx.pl/foto,100_7284_may.html][img]http://img2.vpx.pl/up/20091107/100_7284_may.jpg[/img][/url]

[url=http://www.vpx.pl/foto,100_7285_may.html][img]http://img2.vpx.pl/up/20091107/100_7285_may.jpg[/img][/url]

jak by ktoś miał wątpliwośći , to to jest Franio zaraz po urodzeniu hahaha

[img]http://www.penn-staff.osa.pl/images/stories/do_artykulow/MIOT_A/100_2608.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak :diabloti:

no przeca pisze , jest już jedna dziewczynka na świecie :loveu: :loveu: Córunia tatunia ;) z białą skarpetą mahoniowa :evil_lol:[/QUOTE]

Właśnie miałam pisać, że ta pierwsza, na C, to musi się nazywać Córcia Tatusia :diabloti:
obydwie są śliczne :loveu:

czekamy na nastepne czy już cisza? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już koniec i rewelacja !!! idealnie że są dwie , dla pierworódki , w sam raz :) dla nas też ...
Najważniejsze że obyło się bez komplikacji , żadne szczenie nie umarło , sunia poradziła sobie sama , są zdrowe , ruchliwe , krzykliwe , śliczne , słodkie , urocze i co najważniejsze :diabloti: podobne do tatusia :multi:
Szymi opiekuje się nimi troskliwie , pewno będą grube jak baryłki , bo Szymka ma mnóstwo mleka ...

Po głębszym zastanowieniu , nie zostawię sobie malucha , bo teraz mam inną wizje - za niedługo ją poznacie ...;)

Wczoraj miałam dzień pełen niespodzianek , a to za sprawą dwóch cudownych duszyczek , dzięki którym spełniłam marzenie swoje głębokie .. :) Marzenie w które mało wierzyłam , jak nie ja ;) ale to przeznaczenie :multi:

Miałam koszmarny okres w swoim życiu , co pisałam ... parę rzeczy mnie zbiło z nóg ..

Teraz czuję małą ulgę !! są maluszki , są zdrowe - bardzo się bałam o nie , czy będzie oki doki ...

Serio jestem chwilowo tak szczęśliwa , że nie dam tego nikomu zabrać , zabije kto spróbuje ..

Obie dziewczynki są piękne , są malutkie , króciutkie , wg mnie mają piękne główki - są takie jakie sobie wyśniłam , dokładnie jak 3 lata temu !!! Niektórzy pamiętają jaki był szał mój , gdy miał rodzić się Franio :diabloti:
One są dokładnie tym co chcialam ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
no przeca pisze , jest już jedna dziewczynka na świecie :loveu: :loveu: Córunia tatunia ;) z białą skarpetą mahoniowa :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Vectra']
mamy drugą córunie :multi: też Franiowa ze skarpetą :evil_lol: znak firmowy , rodzinny zachowany :cooldevi:[/QUOTE]

[quote name='Vectra']aaa pierwsza dziewczynka urodziła się przed północą , czyli wykrakałam , że Franek dostanie córkę na urodziny :evil_lol:
Szymi radzi sobie dobrze , jak na pierwszy raz :multi:
jestem roztrzęsiona i spocona , jak bym to ja rodziła :diabloti:
wdech , wydech , wdech , wydech ;)
Fotki będą po wszystkim , bo Szymka troszkę zestresowana jest i rodzi przy lekkim świetle ... więc będą po wszystkim ....
Na razie , dwoje dzieci , dwa łożyska .. czyli dosć książkowo ... sam porod też książkowo , bo wyższy i pewniejszy progesteron , był w piątek 4 września , czyli dziś równo 9 tygodni od zapłodnienia ..
od razu kochane , myślcie nad imionami ... miot będzie na C :buzi:[/QUOTE]
Ufffff, już PO! Gratulacje dla Zainteresowanych! Ale czemu TYLKO 2 sunie? Szyneczka była taka grubasińska, że powinno być więcej.
Ale dobrze, że wszystko jest dobrze.
Sorki za niezamierzoną pobudkę... Tak mi głupio, bo wiem, że rano o godz. 11.00 możesz czuć się niewyspana...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']ale my babcie wygodne jestesmy, z fotela obserwujemy poród, a później cieszymy się maluchami jakby były nasze :evil_lol: .
Niech świneczki zdrowo i pięknie rosną :)

czekam na tą niespodziankę !![/QUOTE]
te są szczególne :loveu: bo takie dokładnie jak mi się śniły :loveu: po Franiu , Franiowe :diabloti:

[quote name='Coyote Ugly FCI']brzmi tajemniczo:diabloti:[/QUOTE]
powiem jak dokończę dzieło i wtedy pokaże :diabloti: tfu na psa urok , by nie zapeszyć ;)

[quote name='lolka75']po pierwsze: Franiu zdrowka!!!!

po drugie: Franiu gratulacje tatusiu!!!!

po trzecie: gratulacje Vectra!!!

po czwarte: ja siem chyba kaplam o co chodzi z tym planem tajemniczym:roll:...ale chyba:evil_lol:[/QUOTE]
dziękuje :buzi:
aa plan jest nowiutki , 24 godzinny :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Ufffff, już PO! Gratulacje dla Zainteresowanych! Ale czemu TYLKO 2 sunie? Szyneczka była taka grubasińska, że powinno być więcej.
Ale dobrze, że wszystko jest dobrze.
Sorki za niezamierzoną pobudkę... Tak mi głupio, bo wiem, że rano o godz. 11.00 możesz czuć się niewyspana...

Pzdr.[/QUOTE]

mnie obudzić jest ciężko :oops:
co do ilości , to jest idealnie, sama wiesz jak się bałam :shake: :oops: żeby nie było komplikacji , by wsio poszło dobrze ...
było dużo wód płodowych , fakt ona gruba jak baleron była , wczoraj osobiście podziwiałam ;)
ciesze się , że są dwa , że są zdrowe , że Szymi sama urodziła , obyło się bez ofiar w psach i ludziach :diabloti:
że już jest po wszystkim , że już są - całe , śliczne , boskie :loveu: :loveu: :loveu:

Dwa jest prościej suce odchować , są dwie będą miały towarzystwo swoje , łatwiej znaleźć 2 super domki ;)
Ja jestem w pełni usatysfakcjonowana :loveu: :loveu:


nie mam pomysłu na imiona dla nich :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']




co do ilości , to jest idealnie, sama wiesz jak się bałam :shake: :oops: żeby nie było komplikacji , by wsio poszło dobrze ...

Dwa jest prościej suce odchować , są dwie będą miały towarzystwo swoje , łatwiej znaleźć 2 super domki ;)




nie mam pomysłu na imiona dla nich :diabloti:[/QUOTE]


nie liczy się ilość ale jakość :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...