Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ale Lalka nie ma dziś urodzin :diabloti: to mi należą sie wyrazy współczucia , że tego gamonia nie ukatrupiłam .... jak mi sukcesywnie zjadała życie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

aktualnie zagryzają mi Franciszka , we trzy :mad: wredne suki :mad:
a za pare chwil Franiutek sie wkurzy i będą kudły leciały z wrednych dup :evilbat: rozstawi po kątach pannice :diabloti:[/quote]

A własnie ze urodzinki:mad: bo trafiła do Ciebie i od tego dnia zaczeło sie jej nowe zycie a wiec narodziła sie na nowo:diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam ;)

To my wam życzymy jeszcze 15 tak spędzonych lat razem :multi: oraz tego żeby Lalka była dalej taka uroczo durnowata jaka jest teraz :loveu::loveu:


[URL]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3082.jpg[/URL]
mam to dwa dni w domu i mój mix yorka i shih tzu już to rozpracował i rozpruł :diabloti: szczeny mojej 5 kilówki to są gorsze niż nie jednego asta :evil_lol:

P.S kiedy nowe zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']A własnie ze urodzinki:mad: bo trafiła do Ciebie i od tego dnia zaczeło sie jej nowe zycie a wiec narodziła sie na nowo:diabloti::eviltong:[/quote]
jej się zaczęło nowe życie , ale kilka tysięcy rzeczy istnieć przestało , MOICH rzeczy :diabloti: to była TA wdzięczność ? :diabloti:

no dobra , zjadły mi MP3 ? zjadły ... ja nie umiem bez muzyki odkurzać , czy też prasować .... musi mi dudnić w uszach ... nie w domu , musze mieć słuchawki ... muszę i już .. słuchawki bezprzewodowe , sie nie sprawdziły , bo pilotów od dwóch wież nie ma - zagadka - co się stało z plotami ? :cool3: ... więc musiałam dymać co chwila by sobie zmienić ... lub się zasięg kończył .... MP3 zatem NIEZASTĄPIONA
Zjadły mi jedną , zamówiłam sobie nową .. a co :diabloti:
przytargał to listonosz , odebrałam paczkę ... nie zdążyłam odpakować !!! znowu dzwonek , jakiś akwizytor .. ale mnie tknęło ... Klementyna ma fetysz na biel , MP3 była w BIAŁEJ kopercie .. więc pożegnałam akwizytora szybciutko - nie dziękuje , uciekam , bo mi pitbull zje MP3 :roll:
Ma się ten dar jasnowidzenia :loveu: wpadam ... widzę ten znajomy rodzaj truchciku , w kierunku łóżka .... krzyczę stóóóóóóój siło nieczysta oddawaj moją MP3 ...bęc wypadło coś na podłogę ... moja paczuszka :multi: :multi:
moja moja moja .... :loveu: uratowałam HA

ale aby nie było ... to obawiam się o życie tego maleństwa :shake: bo tylko zostawiłam pokrowiec , żeby nie było ... nie leżał na podłodze :mad: położyłam wysoko , poszłam do przedpokoju po baterie - wracam ? mój pokrowiec od mojej MP3 już świnki oprowadzały po łóżku :angryy: musiałam zaklikać , głosikiem dziewicy ODDAWAĆ TO KURDE :mad::mad::mad:żyje , w ostatniej chwili uratowałam .....

ale se muzyczka gra :loveu: muszę się nacieszyć :cool1: kto wie jak długo :p

o zdjęciach należy na razie zapomnieć .... gdyż fotograf nie ma rękawiczek ... wetło :roll: a ja nie będę odmrażać rąk , dla obrzydliwych prosiaków ...
Nagrałam filmik , ale jeden mały problem - kto wie gdzie jest mój bluetooth ?
pamiętam że leżał koło myszki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Klementyna ma fetysz na biel[/quote]
:roflt:
[quote]widzę ten znajomy rodzaj truchciku [/quote]

znam to :) :roflt:

[quote]krzyczę stóóóóóóój siło nieczysta oddawaj moją MP3 [/quote]:lol::lol::lol:

Uwielbiam zaglądać do świnkowej "galeryji":evil_lol::evil_lol:

Bardzo lubię czytać te świnkowe opowieśći. Jeszcze jeszcze....


p.s. chciałabym mieć takie "lekkie pióro" jak Ty

Link to comment
Share on other sites

Witaj Vectra! Ja mam na zbyciu kasę pancerną, Tz skądś dostał, więc wziął, bo mu się wszystko przyda, mam tak jak Ala pojedyncze rękawiczki i siatkę pojedynczych skarpetek. Miałam je co prawda wykorzystać za radą perfekcyjnej pani domu do czyszczenia poręczy schodowych, ale taki drobny niuans jak brak schodów mi w tym przeszkodził....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']Miałam je co prawda wykorzystać za radą perfekcyjnej pani domu do czyszczenia poręczy schodowych, ale taki drobny niuans jak brak schodów mi w tym przeszkodził....:diabloti:[/quote]Ale przecież nie schody, a poręcze masz czyścić :nono: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']Witaj Vectra! Ja mam na zbyciu kasę pancerną, Tz skądś dostał, więc wziął, bo mu się wszystko przyda, mam tak jak Ala pojedyncze rękawiczki i siatkę pojedynczych skarpetek. Miałam je co prawda wykorzystać za radą perfekcyjnej pani domu do czyszczenia poręczy schodowych, ale taki drobny niuans jak brak schodów mi w tym przeszkodził....:diabloti:[/quote]
i to jest dowód na to , że perfekcyjną panią domu nie jesteś :shake:
masz tyle samotnych skarpetek i jeszcze schodów nie kupiłaś ? :crazyeye: :crazyeye:
wiesz co , zawiodłam się na Tobie , a już chciałam być Twoją bratową :loveu:
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...