Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Mówiłam Ci , pisałam , że koty w tym kolorze - są chore psychicznie :evilbat:
Ivanek się kąpał we wrzątku :evil_lol: ale gorzej oberwał po kąpieli w chlorze :diabloti:
ogrobine wyleniał :evil_lol:


aaaa to ja wam nie pisałam co zrobił mój waleczny kotek :multi:
znaczy kiedyś pisałam jak wiecznie tłukł , takiego małego psiaka , Cezara.
Cezar pies wiejski , wolny .. sobie tu biega .. jest niegroźny nie zaczepny ...
Ivanek mu pokazał , kto rządzi we wsi , Cezar uszanował .. i jest sztama
Ostatnio jakiś wielki kundel , rzuciła się na Cezarka :shake: złapał go ... lece na ratunek , ze szczotką do zamiatania - wspominałam że waży 10 kilo ? bo ma zrobiony kij ze stalowej rurki :evil_lol:
Biegnę ratować Cezarka z paszczy obrzydliwego kundla ....
ale zanim znalazłam klucze , targnęłam szczotkę ... to Ivanek był szybszy i wperniczył kundlowi :loveu: :loveu: obronił Cezarka , znaczy Cezarkowi tez dał z liścia .. żeby nie było ... ale kundel uciekał skomląc :diabloti: Cezarek w całości , Ivanek dumy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha ja własnie piałam tu ze smiechu bo kotek bawiąc się na łóżku robił podchody na Pepę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

o to to to , te same geny :diabloti:

jak Ivanek był malutki :mdleje: on ciągle chciał być zagryziony przez Kano :shake:
a że pierdoła , nie umiała złazić z drzewa .. te rozbrajająco - żałosne miaaaauuuuuuu :angryy: :angryy: musiałam ratować gamonia ... ile razy ten Kano go chwycił ... że nie zagryzł , to cud .....

on ma prawie 5 lat ... teraz jest spokojniejszy , ale jak był mały , to dramat z nim - kłopoty to jego specjalność :evil_lol:
pierwszy wyczyn , to jak miał z 5 tygodni i skoczył z 1 piętra , pod łapki Kano :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A Franio na fotkach, wcale nie wygląda na takiego, na którego widok trzeba krzyczeć "zabierać psy" :diabloti: Jak te pozory mylą :evil_lol: Dotyk prosiaczków, to "zły dotyk", po nocach mi się mały Marian śni :roll: Ale wszystko co się dało zniszczyły sznucki :roll: Mały prosiak musiałby wykazać się nadzwyczajną pomysłowością :evil_lol: Tfu, jaki Marian, czy prosiak, co ja piszę, trzeci pies??
Zadzwonię, do Ciebie jutro o przyzwoitej porze,tj.po południu, bo mam info na wiadomy, staffikowy temat :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']A Franio na fotkach, wcale nie wygląda na takiego, na którego widok trzeba krzyczeć "zabierać psy" :diabloti: Jak te pozory mylą :evil_lol: Dotyk prosiaczków, to "zły dotyk", po nocach mi się mały Marian śni :roll: Ale wszystko co się dało zniszczyły sznucki :roll: Mały prosiak musiałby wykazać się nadzwyczajną pomysłowością :evil_lol: Tfu, jaki Marian, czy prosiak, co ja piszę, trzeci pies??
Zadzwonię, do Ciebie jutro o przyzwoitej porze,tj.po południu, bo mam info na wiadomy, staffikowy temat :razz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Beria będzie mieć fafiora ...Beria będzie mieć fafiora ...Beria będzie mieć fafiora ...[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Gosiu musisz szklanek, wazonow i innych takich nakupic i poustawiac pod sufitem :lol::lol:[/quote]
no so Ty , prosiaczki nic nie tłuką :diabloti:
prosiaczki co najwyżej , mielą wszystko :loveu:

kuna jak zimno jest :placz: a ja muszę do pracy , po śniegu , autem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no so Ty , prosiaczki nic nie tłuką :diabloti:
prosiaczki co najwyżej , mielą wszystko :loveu:

kuna jak zimno jest :placz: a ja muszę do pracy , po śniegu , autem :placz:[/quote]


hmm to sznauce jednak szklo wola :lol: no i robic za niszczarki gazet, kartonikow i takich tam :eviltong:


nigdy nie zapomne jak kupilam kartonik psich ciastek, jeszcze zafoliowany i postawilam na najwyzsej polce
Tess na samej koncowce ciazy wtedy byla, jak wrocilam z zakupow to spora czesc kartonika byla juz przez nia zjedzona ... :roll::diabloti:
ale rozumiem - w ciazy miewa sie zachcianki :eviltong:

albo jak wpierdzielila rafaello wraz z opakowaniem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Mówiłam Ci , pisałam , że koty w tym kolorze - są chore psychicznie :evilbat:
Ivanek się kąpał we wrzątku :evil_lol: ale gorzej oberwał po kąpieli w chlorze :diabloti:
ogrobine wyleniał :evil_lol:


aaaa to ja wam nie pisałam co zrobił mój waleczny kotek :multi:
znaczy kiedyś pisałam jak wiecznie tłukł , takiego małego psiaka , Cezara.
Cezar pies wiejski , wolny .. sobie tu biega .. jest niegroźny nie zaczepny ...
Ivanek mu pokazał , kto rządzi we wsi , Cezar uszanował .. i jest sztama
Ostatnio jakiś wielki kundel , rzuciła się na Cezarka :shake: złapał go ... lece na ratunek , ze szczotką do zamiatania - wspominałam że waży 10 kilo ? bo ma zrobiony kij ze stalowej rurki :evil_lol:
Biegnę ratować Cezarka z paszczy obrzydliwego kundla ....
ale zanim znalazłam klucze , targnęłam szczotkę ... to Ivanek był szybszy i wperniczył kundlowi :loveu: :loveu: obronił Cezarka , znaczy Cezarkowi tez dał z liścia .. żeby nie było ... ale kundel uciekał skomląc :diabloti: Cezarek w całości , Ivanek dumy :loveu:[/quote]


Vectra fotki do tego zdarzenie i umarłabym ze smiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Vectra tyle, że Twoja kupa składa się z psów i kota tak?
A moja Kupka:evil_lol: składa się z bokserki autystycznie chorej, kundlicy mającej kompleks wielkości, psa, którego całe życie pochłania niewielka piłka, królika do którego bez kija i nozyczek nie podchodź, ptaków, które potrafia otworzyć klatke i wyladowac w Twojej zupie, świnki morskiej która jest chyba najbardziej drapieżna i dwóch myszy- jedna jest wyspecjalizowana, ma zegarek w dupie i punktuanie o 3 nad ranem, nie wiem jak i czemu, znajduje ja na moim łożku:crazyeye:, druga mysz jest tak nieruchawa, że nie wiem czy ona śpi, żyje..czy w ogole funkcjonuje...koło zamyka Margolcia- muchołówka uznawana za gadzinę nie roślinę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Patrz , a moja polonistka z podstawówki , wiecznie mi pały stawiała , za lekceważący styl wypowiedzi :evil_lol: pozbawiony ładu , składu i sensu ....
ale teraz to jest jakieś chore w tych szkołach :crazyeye: wypracowania pisze się w wordzie i wysyła nauczycielowi mailem :cool3: kurde , ja rozumiem że mamy XXI wiek , ale takie coś jest bezsensu ... jak powiedzieć znacząco że się nie cierpieć nauczyciela ?
Jak mi ta larwa zasugerowała , że jej nie trawie , bo pisze dwie linijki w jednej kratce , to z wyrazami sympatii , pisałam 4 linijki w jednej kratce i już nic nie mówiła , skreślała moje dzieło ... i hieroglifami , wypisywała PISZ WYRAŹNIEJ :multi:
[/quote]
Polonistki to by się pewnie czepiały za styl, ale forum to nie wypracowanie do szkoły, więc jak dla mnie może być. Fajnie się to czyta, bo człowiek razem z Tobą to przeżywa hehe.
Ja w szkole wypracowania jeszcze muszę pisać ręcznie, ale moje zadupie to nie stolica, więc jeszcze ta moda nie doszła. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...