Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']To będziesz mieć jeszcze lepszy, to jest czarna komedia :diabloti:[/QUOTE]
dobry wątek - ku przestrodze , czemu nie adopotować z dogo psa :grins:

bo one wsio zrobią by tego psa zabrać z nowego domu i tylko dlatego by udowodnić wyższość jednych nad drugimi.
Ale banów się posypało , łohohohohoh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']jestem na stronie 26 tego wątku Gaji i póki co mam mieszane uczucia...[/QUOTE]
Najlepsze są ostatnie strony , jak pies juz jest w nowym domu :diabloti:

[video=youtube;oJYAztjyyLI]http://www.youtube.com/watch?v=oJYAztjyyLI&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

oj nie szanuje się ta ruda matka oj nie szanuje ....


Aniu , z tą Lailą było coś w powiązaniu z Basia z numerkami i coś ze schroniskiem chyba z Mielca , kurcze , powywalałam wszystko ale wiem że też biła pianę bo jakieś zwierzaki były obiecane , potem nie chcieli dać ale nie wiem czy w końcu nie pojechały ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A jakie dogo-Ciotki są z Mielca?

Ewa, tak jak myślałam- wojtuś-[B]owczarkarz [/B]z Warszawy :evil_lol: okazał się dziewczynką ze Szwajcarii :diabloti:.
Ciekawe co to za choroba.....?[/QUOTE]

Ania zamorduj ... ale jak odkopię cokolwiek to dam ci znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Wątek jest zacny zaiste.... ale żeby zaraz całą dogomanię "zamykać"? :evil_lol:[/QUOTE]

Również przeczytałam... ubawiłam się setnie, chociaż szczerze powiedziawszy nowy właściciel suni jakoś nie wzbudza we mnie pozytywnych uczuć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...