Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to się zastanawiam czy jechać :roll: Ja z Mielca, ktoś sie tu o to pytał.
Z drugiej strony to jedyna wystawa, na którą mogę pojechać - wszystko inne za daleko :roll:
Dziwię się ustawieniu ringów, rzeczywiście nie brzmi to za wesoło. Moje haszczaki też na balkonie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ucierpieć musiał .. z drugiej strony gdyby zgłaszało się więcej psów, to może moznaby wystawę podzielić na 3 dni i wtedy żadna z ras nie musiałaby pokazywać się na balkonie. Byłby on wtedy tylko obiektem obserwacyjnym... ale z trzeciej strony to nie wiadomo czy właściciel hali zezwoliłby na to, żeby np. pierwszy dzień wystaw obbywał się w piątek, bo może wtedy są jakieś zawody sportowe na niej czy coś tego typu...tam co chwile się coś dzieje... opcji jest wiele...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']A my jesteśmy na hali tenisowej. Wie ktoś może jak tam jest , ile miejsca, jakie ringi? Jak było w zeszłym roku?[/quote]

Co do hali tenisowej to są tam jeszcze takie mini trybuny wzdłuż ściany, także jest gdzie rozłożyć się z torbami nawet, usiąść i wypielęgnowac psa albo chociażby spocząć, żeby przyglądać się temu, co dzieje się na ringach lekko z góry :)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz będzie gadane, że nikomu się nie dogodzi. Ale ja nie widzę dużych i olbrzymich psów wchodzących po schodach (wiadomo, że wystawcy nie siedzą ciągle przy ringu, a schody wielkopsom mogą tylko zaszkodzić)!!!!!
A windy? Pomieszczą wszystkie psy, jak nagle zaczną się wszyscy schodzić?
I te potwierdzenia przy wydawaniu numerków
PARANOJA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ktoś ucierpieć musiał .. z drugiej strony gdyby zgłaszało się więcej psów, to może moznaby wystawę podzielić na 3 dni i wtedy żadna z ras nie musiałaby pokazywać się na balkonie. Byłby on wtedy tylko obiektem obserwacyjnym... ale z trzeciej strony to nie wiadomo czy właściciel hali zezwoliłby na to, żeby np. pierwszy dzień wystaw obbywał się w piątek, bo może wtedy są jakieś zawody sportowe na niej czy coś tego typu...tam co chwile się coś dzieje... opcji jest wiele...[/quote]
no i kogo dac na piątek? Przeciez ludzie nie dość, ze pracują, to jeszcze od miejsca wystawy dzielą ich nie raz ogromne odległości :roll: Tak nie mozna tego zorganizować.

Ale bardzije rozsądne ustawienie ringów byłoby chyba możliwe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']super a nas (czyt corgi) wsadzili ponownie na ten sam ring, heh ;)
A dla ludzi i psiaków co wylądowali na balkonie życzę powodzenia...
Czy organizatorzy nie widza to jest chore duze psy na balkon o.O??[/quote]

No ale balkony są nad główną halą i żeby się na nie dostać trzeba przejść między psami na dole... a tak to większość ozbóbek jest spowrotem na małej hali tenisowej na parterze tam zaraz korytarzem w lewo jak się idzie... może po prostu organizatorzyt chcieli uniknąć tego, że w tamtym chaosie jakiś duży pies (nie daj Boże z tendencjami do polowania) rzuca się na chichuachua albo tym podobnego....

Na pewno organizatorzy nie zrobili tego NA ZŁOŚĆ komuś tylko mieli jakiś powód... Patrzę obiektywnie, a nie dlatego, że jestem happy, bo moje leonki są na dole, a druga część duzych psiakow na gorze ..

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej by bylo: ozdobki na gore, duże na doł a na boczną te, co się nie zgadzają z dużymi i/ lub ozobami?

Nieważne, it ak tego nei zmeinimy. A jakkolwiek organizatorzy by sie tu odezwali i probowali tlumaczyć (w co wątpie), nie zostaloby im to i tka wybaczone :roll:

Link to comment
Share on other sites

No wiem bo w zeszłym roku tam byłam żeby z góry na agility popatrzeć to ci co oczekiwali na wejście przed ringiem prezklinali pod nosem przechodniów, a na ringach był niemozliwy ścisk.. ale hala jest tylko halą i a zima jest tylko zimą, wiec ja nie widze w Rzeszowie innego miejsca, gdzie by można to zorganizować o tej porze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']hehh.. jak wasze psiaki zdobędą złotka, to Wam się humory poprawią :P[/QUOTE]

No chyba, ze połamią sobie nogi :roll: To raczej nie bede tryskać humorem... Jakby nie była mi potrzebna ta wystawa to szczerze, darowałabym sobie :shake:

[quote name='McDzik']może po prostu organizatorzyt chcieli uniknąć tego, że w tamtym chaosie jakiś duży pies ([B]nie daj Boże z tendencjami do polowania[/B]) rzuca się na chichuachua albo tym podobnego....
[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze to żart i nikt by nie wpadł na pomysł, że np myśliwskie psy mogą rzucić sie na jakiegos yorka czy coś :lol::lol: (psy odróżniają innego małego psa od np. zająca albo bażanta ;) NAPRAWDE!)
A w takim zamieszaniu nasze psy stłocczone na ciasnym balkonie mogą cierpieć? Nikt sie nie martwi, ze na takiej małej powierzchni, pies na psie, pełno ludzi itp. dojdzie do tragedii?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko... Numerek odbiera się za okazaniem potwierdzenia zgłoszenia I POTWIERDZENIA WPŁATY ( "w wyznaczonych stoiskach – według numerów zgłoszeń z potwierdzeń, odebrać dokumenty i katalog za okazaniem potwierdzenia i dowodu wpłaty za wystawę.") . Wydrukuję potwierdzenie które wysłałam do ZK po zleceniu przelewu. Jest to "Wygenerowane elektronicznie potwierdzenie realizacji polecenia przelewu. Dokument sporządzony na podstawie art.7 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997
Prawa bankowego (Dz.U. Nr 72 z 2002 roku, poz. 665 z późniejszymi zmianami). Nie wymaga podpisu ani stempla." WYSTARCZY TAKIE ???

I jeszcze jedno :/ po co to zamieszanie z numerkami ??? Przecież zgłoszenia były weryfikowane również pod względem wpłat. Po to wysyłano potwierdzenia wpłat (przynajmniej ja takowe wysyłam po wypełnieniu formularza elektronicznego)... Czy nie można było oszczędzić czas wystawców i tym co zapłacili wysłać pocztą lub tak jak ktoś już wspomniał po prostu wydawać je na ringu ??? Panicznie się boję że napad zimy utrudni podróż i będzie bardzo mało czasu na załatwienie spraw papierkowych :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...