Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='Talagia']No i mamy balkon :roll: swietnie... zaraz mnie cos trafi :angryy::angryy:
Dlaczego wyzly sa na tych ciasnych balkonikach???????? Przeciez tam sa same duze psy!!! [/quote]
No i wykrakałaś:evil_lol:Mnie pewnie również COŚ trafi podczas przeciskania się na tym balkonie, ale co to będzie, krzesło czy może klatka nie wie nikt:razz::diabloti:, ring 10-75 dużych psów, 11-53 średnie i 12-99 labradorów, czyli bardzo podobna liczba do tego co było rok temu, a jak było kilka osób miało okazję się przekonać:p
Ciekawe co z rzutnikiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok poddaje sie :D Dzień później na balkonie biegają wilczarze, charty rosyjskie i afgańskie :evil_lol::evil_lol: A jakie rasy na hali? Yorki, JRT, Westy :lol::lol::lol:

[quote name='Liderowa']
Ciekawe co z rzutnikiem:evil_lol:[/QUOTE]

Jeśli rzutnik jest tak jak rok temu, to bede miala przyjemnosc goscic go na naszym ringu :)

Link to comment
Share on other sites

Już widzę tą windę 1,5 m x 1,5 m pewnie :roll: i jak tam taki pies jak bernardyn ma sie zmiescic? :roll:
Nawet jeżeli winda ma 10 x 10, to i tak zanim wszyscy wyjadą na górę to zleci tyle czasu, że nie mam ochoty nawet o tym myśleć + kolejka po numerki??? :roll:
A już było tak pięknie........ :roll: Mam nadzieję, że w rzeczywistości nie będzie to tak czarno wyglądać jak to wygląda teraz.
I w dodatku ring honorowy wokół zwykłych ringów :evil_lol: poddaje sie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Nigdy nie bylam na wystawie w Rzeszowie i pewnie to bedzie moj pierwszy i ostatni raz,ale czy sa tam schody ? Jest jeden plus tej sytuacji,jesli faktycznie bedzie tak zle to jest szansa,ze miedzynarodowka wroci znowu do Kielc ;-)[/quote]
Schody są, do windy mnie nie zmuszą:cool3:
Byłam na wszystkich rzeszowskich wystawach na Podpromiu i na obydwu międzynarodówkach w Kielcach...warunków nie ma co porównywać, już chociażby w wielkości ringów jest spora różnica.
No cóż, mimo wszystko postaram się nastawić pozytywnie, a gdyby nie wyszło będę trzymać miejscówy od 7 rano:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Moim zdaniem dlatego ze wiekszosc ludzi bedzie tam chodzilo- chodzi o takich z zewnątrz- a któż sie nieoprze Yorkom?[/QUOTE]

Rok temu na hali byly pustki :roll: A co z goldenami? To raczej te psy beda mialy powazny problem... Szczegolnie na balkonie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Moim zdaniem dlatego ze wiekszosc ludzi bedzie tam chodzilo- chodzi o takich z zewnątrz- [B]a któż sie nieoprze Yorkom?[/B][/quote]
JA !!!

to chyba jakiś żart... że świnki morskie latają po dużych ringach, a charty, u których ruch jest tak ważny po balkonach...:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']
Talagio czy takie pustki- chyba tez zalezy gdzie i o której porze[/QUOTE]

Ale powiem szczerze, ze nie obchodzi mnie czy bedzie 5 czy 50 osob z zewnatrz stało i oglądało mojego psa jak lata po ringu i tak wrzuce psiaki do kennela. Mnie irytuje fakt, ze NIE MOGE pokazac mojego psa prawidłowo, bo tam nie ma gdzie biegać :roll: Ring jest poprostu ciasny!

Moge nawet psa na rekach wniesc na ten ring jesli mialoby byc tak ciasno :P Ale zaplacilam za ta wystawe i uwazam, ze powinnam miec mozliwosc pokazania zalet mojego psa, a nie targania go miedzy krzesłami jak krowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']A my jesteśmy na hali tenisowej. Wie ktoś może jak tam jest , ile miejsca, jakie ringi? Jak było w zeszłym roku?[/QUOTE]

Powiem tak ;) Lepiej trafic nie mozna, ringi duze, miejsca duzo, ludzie tam rzadko trafiali z tego co pamiętam :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, to ta gdzie rok temu były ozdóbki i yorki :) Jak na chińskiego grzywacza, to dobrze się go tam będzie wystawiać :) Ringi wielkościowo ok, tłumów nie ma, bo wejście na sale boczne .. a tłumy ciągną na sale główną na piętrze, tam gdzie się coś dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

A charty dostały się na balkon tak jak w zeszłym roku. Charcik włoski to może sie pokarze ale afgan nie wspomnę o wilczarzu. W zeszłym roku był koszmar, pies po prostu nie mógł sie rozpędzić i już krzesła, a afgany pokazuje sie w kłusie i jak uzyskać na tak małym ringu kłus? Tak patrze i widzę ze chyba wszystkie duże psy które potrzebują dużych ringów wylądowały na balkonie, oprócz ONków oczywiscie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']

a charty, u których ruch jest tak ważny po balkonach...:-o[/quote]

jestem ciekawa jak mam pobiec z afganem na takim mini ringu .... zrobie krok i laduje na krzeslach :angryy: afgan jak ma malo miejsca nie pobiegnie klusem tylko zacznie skakac :angryy: bo jak ma sie rozbiec ????
Moj oddzial ale jade tam ostatni raz.

Link to comment
Share on other sites

A czego się spodziewaliście? Ja nie wybieram się z moim futrem ze względu na lokalizacje sorry ale takiego beznadzieja to przez 10 lat wystawiania NIGDZIE nie widziałam. Po ostatniej wystawie w Rzeszowie przez miesiąc leczyłam łapę psa, który poślizgnął się i przewrócił na śliskim jak cholera ringu. Jak to w Rzeszowie - wiadomo. Dlatego to mój były oddział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...