Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

[quote name='Atik']Przy przyjmowaniu psów nie jest potrzebny rodowód. W Potwierdzeniu pocztowym jest wszystko napisane ...[/quote]

[quote name='BarbeSale']Przy odbieraniu numerów katalogowych i katalogów rodowód nie jest potrzebny.[/quote]

Dziękuję, właśnie o to mi chodziło. A że rodowód na wystawie mieć trzeba, to wiem. To dość ważny dokument, także nie chciałabym go zgubić zajmując się odbieraniem numerka. Mam nadzieję, że rozumiecie.
My jeszcze czekamy na potwierdzenie pocztowe, dlatego tyle pytań. Ale dzięki za odpowiedź :)
Jeszcze tylko prosiłabym o info o tej wykładzinie :evil_lol: Będę uparta a co :eviltong: Czy będzie cały ring wyłożony wykładziną, czy tylko po skosie ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]I pewnie tak jak wielu"hodowców" poradzisz mi aby ją uśpić i kupić szczenię?[/quote]
No pudło. Ale każdy mierzy swoja miarą.
[quote]Ale wiesz, może gdybyś sama miała podobną sytację to zrozumiałabyś mnie.[/quote]
Miałam podobną sytuację, w trakcie treningu agility. Odpuściłam, wyleczyłam i moja 7,5 letnia sunia babunia teraz wyleguje się na kanapach :eviltong:, biega po łąkach i lasach. I bez wystaw tez jest szczęśliwa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']No pudło. Ale każdy mierzy swoja miarą.

Miałam podobną sytuację, w trakcie treningu agility. Odpuściłam, wyleczyłam i moja 7,5 letnia sunia babunia teraz wyleguje się na kanapach :eviltong:, biega po łąkach i lasach. I bez wystaw tez jest szczęśliwa :p[/quote]

Swoją miarą? Moja suka nadal jest i ma się dobrze. Mierzę miarą związkowych "hodowców" do których się nie zaliczam. Mam sukę wysterylizowaną w 2 roku życia. 7,5 letnia babunia? To przecież pies w kwiecie wieku??

No widzisz, a ja ze złośliwości aby owym "hodowcom" pokazać że można i trzeba w staruszka inwestować i wyleczyć, nadal ją wystawiam, jeśli warunki temu sprzyjają. Zeszłoroczna ślizgawka nie sprzyjała, mój błąd, powinnam odpuścić i potem żałowałam. Ale już na Jarosław miałam psa w kondycji ok.
Więc jeśli wykładzina będzie to przewiduję ją pokazać, a jak nie to tyle nas widzieli.

Zaś z rzeczy pozytywnych zdecydowanie na plus są błonia nad Wisłokiem, tylko nie ważcie się psa puszczać luzem bo zapewne Was zgarna panowie mundurowi :diabloti:

I jeszcze będzie stoisko ACANY:happy1: Tak twierdzi dystrybutor!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=windowtext][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=#333333][B][quote]Program:[/B]
10.00 - 15.00- ocena psów w ringach
12.15 - pokazy na ringu honorowym / tor przeszkód agility, taniec i zabawy z psem,
frisbee, flyball, pokaz posłuszeństwa, prezentacja psa ratownika przez STORAT
15.30 - finał konkursu Młody Prezenter
16.00 - wybory najpiękniejszych psów wystawy - Rzeszów - CACIB - 2008[/quote]

[SIZE=2]Oczywiście nikt nie jest w stanie zagwarantowa[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][SIZE=2]ć że finały właśnie wtedy się zaczną, np. jakiś sędzia może się niemiłosiernie wlec :) apropo wystaw w Kielcach, rok temu (2006 rok) na finałach I grupy na ringu przygotowawczym czekałem chyba z 40minut, bo sędzia od ONów właśnie lekko mówiąc się nie spieszył. Właściwie też mogę powiedzie[/SIZE]ć że to wina organizatorów i że wystawa była zorganizowana fatalnie..., a jednak tak nie mówię i nie piszę...

Link to comment
Share on other sites

[B]oj ja szukam transportu dla 2 osob i psa amstaff tyle ze na niedziele....[/B]
mialam transport ale z innego miasta, ale ze moj pies jest w trakcie zrastania sie peknietej lapy to nie chce krazyc z nim po calej Polsce dodatkowo....
jesli ktos by mial miejsca bardzo prosze o kontakt na pw lub gg 9956498 (prosze pisac nawet jak nie jestem dostepna)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi'].Czy opłatę za wystawę można zaksięgować i przypisać do konkretnego psa tylko po podaniu tytułu wplaty na dowodzie( w tym wypadku imie i rasa psa)? Dla mnie to conajmniej dziwne..przecież jeśli nawet ktoś zapomniał/nie podał nazwy psa-a przecież wysyłał wcześniej zgłoszenie i podawał swoje dane na formularzu-można chyba do niego przypisać zgłoszonego psa, identyfikując nazwisko??.[/quote]

A jesli jest kilku wystawców o tych samych nazwiskach??
Poza tym, w moim banku (Citbank) ja na przelewie jest mój adres korespondencyjny (tam gdzie przychodza wyciągi), a nie mój adres zamieszkania, na który dostaję potwierdzenie przyjęcia psa i który podaje w zgłoszeniu. I co wtedy?? Dwa adresy, jedno nazwisko - równie dobrze mogą by dwie osoby o takim samym imieniu i nazwisku, a róznych adres zamieszkania.

Ja zawsze wpisuję nazwe psa w przelewie bankowym.

Łatwiej jest "ręcznie dopasowac" "niewiadome" wpłaty przy małej liczbie zbłoszeń, ale przy ponad 2000 tysiącach??

Najłatwiej narzekac, ale moze warto by zacząc od siebie, od własnie "niezapominania" o wpisaniu nazwy psa w przelewie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka127']to ja życzę wszystkim spokoju, sukcesów , szerokiej drogi i miłych wrażeń oraz wspaniałych wpisów po wystawie. Proponuję na pięć dni zawieszenie broni. Czas pokaże kto miał rację;)[/quote]

oO wreszcie jakis mądry pomysł ;) popieram

[quote name='Bura'] 7,5 letnia babunia? To przecież pies w kwiecie wieku??
[/quote]

Zależy jeszcze jaka rasa.. np dalmatyńczyki zyją max tylko 7 lat ... natomiast (moje słoneczka) spaniele tybetańskie dożywają 17! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Zależy jeszcze jaka rasa.. np dalmatyńczyki zyją max tylko 7 lat ... natomiast (moje słoneczka) spaniele tybetańskie dożywają 17! :loveu:[/quote]
Skoro pies za młodu biegał w Agility stwierdziłam, że pewnie rasa nie z tych wielkich. Ale cóż, takie rasy stworzyliśmy to takie mamy. Szkoda, że w wielu rasach nie widzimy weteranów, których można jeszcze pokazać światu. Bo albo się właścicielom nie chce albo nie ma co pokazywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Skoro pies za młodu biegał w Agility stwierdziłam, że pewnie rasa nie z tych wielkich. Ale cóż, takie rasy stworzyliśmy to takie mamy. Szkoda, że w wielu rasach nie widzimy weteranów, których można jeszcze pokazać światu. Bo albo się właścicielom nie chce albo nie ma co pokazywać.[/QUOTE]
Albo JUŻ nie ma czego pokazywać, niestety.

A ja dzisiaj przekonałam się, że organizatorzy w Rzeszowie są bardzo sympatycznie i corazj bardziej jestem nastawiona na "TAK" na tą wystawę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Skoro pies za młodu biegał w Agility stwierdziłam, że pewnie rasa nie z tych wielkich. Ale cóż, takie rasy stworzyliśmy to takie mamy. Szkoda, że w wielu rasach nie widzimy weteranów, których można jeszcze pokazać światu. Bo albo się właścicielom nie chce albo nie ma co pokazywać.[/quote]

A może tez jakaś uraza wystawiających? Ja byłam na CACIB Warszawa w lipcu 2007 na tych wakacjach na oba dni i byłam świadkiem, jak weteranka biały pudel królewski dostała ocenę .. dst? .. "Bo miała zwiotczałą skórę.." - przecież to oznaki starości.. miała chyba .. 10 lat? Juz nie pamiętam.. w kazdym bądź razie dla mnie była piękna, a sędzina się uczepiła, że skóra na tułowiu mogła by byc bardziej podciągnięta do góry... dodam, ze na całą ogromną stawke pudli krolewskich wtedy nie było ani jednej oceny doskonałej i nie padło zadno CACIB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...