Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atik'][B]Asiaczek[/B] :)

Ruszyły się zgłoszenia. Jak ktoś chce zgłaszać to proponowałabym nie zwlekać, bo jak ilość psów na dany dzień zbliży sie do 1250 to blokujemy zgłoszenia na konkretny dzień.[/QUOTE]
A ile jest już zgłoszen?:)Bo lista pokręcona i dopatrzeć się nie mogę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ile jest już zgłoszen?:)Bo lista pokręcona i dopatrzeć się nie mogę :cool3:[/quote]
trudno powiedzieć na ta chwilę, bo z serwera ściągamy po kilkadziesiąt jednorazowo, żeby czegoś nie pogubić. Niemniej jednak zrobił się ruch :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']hmm ja zgłaszałam dwa psy w tym samym czasie, na oba mam potwierdzenia mailowe a tylko jeden jest na liście ???[/quote]
podejrzewam, że potwierdzenia, które dostałaś były tylko rejestracja na serwerze. Potwierdzenie zgłoszenia psa przychodzi z nr zgłoszenia i to oznacza, że pies jest wpisany w bazę. Możliwe, że brakuje jakiegoś dokumentu, np. rodowodu, championatu i zgłoszenie czeka na dosłanie żeby wpisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']trudno powiedzieć na ta chwilę, bo z serwera ściągamy po kilkadziesiąt jednorazowo, żeby czegoś nie pogubić. Niemniej jednak zrobił się ruch :)[/QUOTE]
Oki :) To może jeszcze mała informacja dla wystawców, co jaki czas aktualizowana jest lista na stronie? :) Co 2 tygodnie? Tak ogólnei :) Nie chodzi mi o konkretne daty, tylko po prostu jak często to robicie i już :)

Link to comment
Share on other sites

[B]panienkabubu, [/B]nie ma terminu jakiegoś, aktualizujemy na bieżąco jak jest co aktualizować ;) Wpisuje się zgłoszenia i aktualizację daje na stronę myślę, że i tak zainteresowani zaglądają na stronę, żeby nie tylko siebie sprawdzić, więc nie wdzę problemu. No chyba, że uważasz, że zbyt rzadko :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']podejrzewam, że potwierdzenia, które dostałaś były tylko rejestracja na serwerze. Potwierdzenie zgłoszenia psa przychodzi z nr zgłoszenia i to oznacza, że pies jest wpisany w bazę. Możliwe, że brakuje jakiegoś dokumentu, np. rodowodu, championatu i zgłoszenie czeka na dosłanie żeby wpisać.[/quote]


Dorota juz wszystko okey, widze ze oba psy juz sie na liście znalazły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]Asiaczek[/B] :)

Ruszyły się zgłoszenia. Jak ktoś chce zgłaszać to proponowałabym nie zwlekać, bo jak ilość psów na dany dzień zbliży sie do 1250 to blokujemy zgłoszenia na konkretny dzień.[/quote]
Ja dostałam potwierdzenia mailowe na wszystkie zgłoszone psiaki. Dzisiaj poszedł przelew.

Tak więc mam nadzieje, że lada moment znajdziemy sie na liscie...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...