Jump to content
Dogomania

Dwie sunie malunie, mamunia i córunia w BDT bardzo proszą o wsparcie na karmę i weta. Obie sunie mają wspaniałe Domy :)


elik

Recommended Posts

Widzę, że kocia gromadka dochodzi do zdrowia dzięki elik :) Super!

Tak i zaczynają rozrabiać, a kto nie widział co potrafi zdziałać 6 rozbrykanych kociątek, to zapraszam :P Chętnym podam adres na PW :)

 

Serdeczności niedzielne dla Stadka :)

Dziękujemy i także serdeczności przesyłamy dla wszystkich zaglądających :")

Link to comment
Share on other sites

0heart.gifpozdrawiam i sciakm za cale stadeczko ogromnie 0heart.gif

Stadko częściowo już śpi, ale serdeczności przyjmuje z radością i z radością serdeczności śle także :D

 

No, wyobrażam sobie, że 6 kotecków może dużo...;(

Baaaaardzo dużo :)  Masz niedaleko... :P

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Dziękuję Ciociu Ewciu, dzisiaj 41,00 zł zameldowało się na koncie  gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz

Zaraz zamelduję o tym na wątku bazarkowym :D

 

 

0heart.gifsciskuniam za rozrabiaczki tygrysiaczki malunkie 

ojoj potrafia  narozrabiac szkrabenki maluczkie 

i trzeba pilnowac przecie 

ciociu zdrowenka Wam wszystkim 

sily i spokojnosci0heart.gif

Kociątka zajmują mi więcej czasu niż wszystkie pozostałe żywe istoty w naszym stadle. Przygotowywanie posiłków, karmienie 3 x dziennie, sprzątanie, socjalizacja (chowały się gdzie które mogło na widok człowieka :( ) zajmują mi codziennie kilka godzin.  Na szczęście leczeniem z kk - mycie oczek i zakrapianie też 3 x dziennie - zajmuje się sąsiadka. To bardzo duża pomoc.

 

Elik musisz dojść do porozumienia z Poker. Jak będą domki o Karmelitano to może nie będzie różnicy czy piesek czy suczka. No skoro takie podobne :D

 

Super pomysł  :) Ja zamierzam ogłaszać sunię od najbliższego weekendu, ale gdyby tak Karmelek znalazł domek, to kto wie :D

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej nuda Cię nie dopadnie, na prądzie zaoszczędzisz, nie oglądając powtórek w TV, a co najważniejsze - jaką będziesz miała satysfakcję, gdy to całe towarzystwo wypuścisz bezpieczne i zdrowa w świat! :D

Marzę o tym, żeby to kocie towarzystwo jak najszybciej całkowicie wyzdrowiało i poszło sobie w świat :P Na jednego maluszka już mam zamówienie, a że rodzinkę znam od wieków i wiem, że bez psów i kotów żyć nie umieją, obejdzie się w tym przypadku bez wizyty PA :)

 

A tu jeszcze dziś się nie witałam :). Dzień dobry

Dzień dobry z przyjemnością i dobrej nocki jednocześnie :P

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że kocia gromadka dochodzi do zdrowia dzięki elik :) Super!

Aniu miałam kliknąć Lubię to a bez myszki palec mi zjechał na laptopie i kliknęłam nie lubię.

Przepraszam, pod ziemię się zapadnę:(

Aniu Lubię to:):):)

Link to comment
Share on other sites

Oooooooo co za radość :) Tyle fajnistych Cioteczek odwiedziło nasze panieneczki :D Pięknie dziękujemy :)

 

Na konto sunieczek wpłynęło 308,50 zł. Zamierzałam połowę zebranej kwoty przekazać DT Soni i dzwoniłam w tej sprawie, ale dowiedziałam się, że Ty Basiu zwróciłaś już z własnej kasy za szczepienia. W takim razie  myślę, że najlepiej będzie, jeśli Tobie przekażę 154,25 zł, a Ty po potrąceniu własnych wydatków przekażesz resztę dla Soni.

Oczywiście jeśli wpłyną jeszcze jakieś pieniądze, także przekaże połowę dla Soni. Co o tym sądzisz Basiu ?

Link to comment
Share on other sites

A Amie ma już ogłoszenia gdzieś?

 

No i dobry wieczór oczywiście :)

Dobry wieczór :)

 

Ma tekst i zdjęcia, ale czaję się na weekend. Wtedy najwięcej osób buszuje w necie :) Jeśli ogłoszenie zamieści się w połowie tygodnia, to do soboty pojawi się sporo nowych ogłoszeń i pojawia się czasem dopiero na 5, 6 stronie, albo i dalej.

Link to comment
Share on other sites

Sie witam dzis 0heart.gif

a wlasciwie ..jutro 

wiec wlasciwie juz dzis 

czyli czwarteczek 

a to jakby juz piateczek 

wekendziuniooooooooooowy 

sciskam cala druzynke lapeczkowa   :)0heart.gif

mamy nadzieje ze te upaly 

tak straszne 

nie wroca o nie ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...