Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Widze ,że wywołałem burze w szklance wody ale jak pisałem wcześniej rolą związku jest zajęcie stanowiska odnośnie wystawiania lub nie wystawiania ''pocietych'' psów i tego typu wypowiedzi prezesa są skandaliczne i według mnie jest to podżeganie do dokonania przestępstwa , co w sumie też jast karalne ,a to jaki pies się komu podoba ,nie ma tu żadnego znaczenia. Dopuszczając do kopowania (nieistotne jakiej części ciała) zarówno właściciel (poprzez nakłanianie) jak i weterynarz (poprzez dokonanie zabiegu ''kosmetycznego'') popełniają przestepstwo i takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']albo Szkopy:)))))teraz w Szczecinie bylo takie dziwadelko!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
tylko ze uszy mial fatalnie obciete i wygladaly jak u nietoperza takie wielkie radarki[/quote]
Hahaha no co Ty :lol: , a moze po prostu te uszy stanely i nie byly ciete?

Link to comment
Share on other sites

wlasnie byly KOPIOWANE ale tak tragicznie zle, ze wygladaly jak naturalnie stojace. Psiak mial zaswiadczenie od weta bo go cos pogryzlo i musial miec skopiowane uszy, ale skoro juz musial to mu mogli ladnie obciac a nie w taki sposob

Link to comment
Share on other sites

A mnie na Krakowskiej Wystawie dosżłyt słuchy, że po Światówce ma sie jednak coś niecoś zmienić w kwesti cietych i wystaw.

Nie napiszę, kto co i jak, ale wiem, że mają być zmiany.

Ja zdecydowanie wole te ogoniasto uszaste i nie zamierzam zdania zmieniać . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitpoint']Obys miała Agatka ,rację wtedy skończą sie te bezsensowne dyskusje co siekomu podoba i jak obejśc obowazujący w Polsce stan prawny[/quote]
Obejsc to sie zawsze da, bo jak udowodnisz, ze wlasnie pies sie nie pogryzl z jakims innym i musial miec obciete ogon i uszy?

Link to comment
Share on other sites

pitpoint a Ty to tak prawo kochasz tak????i co???zbierasz po swoim pieseczku kupki kazdorazowo???:)))))watpie
Nigdy nie przeklinasz w miejscach publicznych????watpie
i jeszcze kupa innych przykladow nasz Ty obronco prawa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Obejsc to sie zawsze da, bo jak udowodnisz, ze wlasnie pies sie nie pogryzl z jakims innym i musial miec obciete ogon i uszy?[/quote]
Właśnie o tym napisałem ,wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że jest takie a nie inne prawo (nie chodzi tylko o kopiowanie) ale od samego poczatku zastanawia sie jak je obejść , ale to jest Polska specjalność , a njsmutniejsze jest to :-(,że ci którzy powinni tego prawa przestrzegać przede wszystkim ( w tym wypadku zwiazek) mają też to prawo gdzieś.............:mad:

Link to comment
Share on other sites

W Polsce na wszystko mozna miec papier.
Ja wszystkie swoje szczneiory sprzedaje naturalne.
Najgorsze jest to, ze nie mamy wpływu na to co beda robili nowi właściciele...
Ja też bym juz chciała, żeby sie skonczyły te bezsensowne dyskusje... Tak jak i w Rosji raz a dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitpoint']Właśnie o tym napisałem ,wiele osób nie przyjmuje do wiadomości ,że jest takie a nie inne prawo (nie chodzi tylko o kopiowanie) ale od samego poczatku zastanawia sie jak je obejść , ale to jest Polska specjalność , a njsmutniejsze jest to :-(,że ci którzy powinni tego prawa przestrzegać przede wszystkim ( w tym wypadku zwiazek) mają też to prawo gdzieś.............:mad:[/quote]
Ale wlasnie ja Ci pokazuje, ze nawet jak bedzie zakaz pokazywania cietych to i tak sie da to obejsc, wlasnie jak wyzej napisalam i wtedy dostajesz zaswiadczenie od weta, ze musiales ciac i luzik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Grazka jest the best normalnie hahahahhahahaha bije wszystkich razem do kupy na glowe normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Hahahaha no, szkoda, ze nie jest facetem :placz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

no ja przyjmuje, ze ten pitpoint to te PIT od PITERA a wiec jest to osobnik plci ode mnie przeciwnej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
a dzis jest Piotra i Pawla to koles ma dzis imieniny i sie nie chwali!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...