Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Mek nie wiem jakie kolory wyszly,bo nie wiem jaka byla suka czy cz-sr, czy pieprzasta z cz-sr genem, czy czysta pieprzaczka. Nie zapytalam sie kobitki bo akurat to mnie najmniej interesowalo:)))))wazne czy zdrowe itd.
Jak matka byla cz-sr to wyszly same cz-sr, jak matka byla p&s z czarno-srebrnym genem to powinna otrzymac i takie i takie, a jak matka byla homozygotyczna pieprzaczka to uzyskala same pieprzaki:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Mek nie wiem jakie kolory wyszly,bo nie wiem jaka byla suka czy cz-sr, czy pieprzasta z cz-sr genem, czy czysta pieprzaczka. Nie zapytalam sie kobitki bo akurat to mnie najmniej interesowalo:)))))wazne czy zdrowe itd.
Jak matka byla cz-sr to wyszly same cz-sr, jak matka byla p&s z czarno-srebrnym genem to powinna otrzymac i takie i takie, a jak matka byla homozygotyczna pieprzaczka to uzyskala same pieprzaki:)))))[/quote]

Dzieki Za odp. . przyszło mi to do głowy dlatego , ze wczoraj PINK pisała , ze szczeniaki po mieszanych kryciach w pózniejszej karierze hodowlanej musza miec zgode na krycie czy cos takiego . Chyba , ze ja zle zrozumiałem , ale nie wydaje mi sie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Dzieki Za odp. . przyszło mi to do głowy dlatego , ze wczoraj PINK pisała , ze szczeniaki po mieszanych kryciach w pózniejszej karierze hodowlanej musza miec zgode na krycie czy cos takiego . Chyba , ze ja zle zrozumiałem , ale nie wydaje mi sie[/quote]

jak najbardziej dobrze zrozumiales ale chodzilo tu o Niemcy

Link to comment
Share on other sites

Mek dobrze zrozumiales,ale....Pinkowa pisala o Szkopach:)))wiesz Deutschland:)))))Niemcy:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w innych krajach tego nie ma:)))))wlasnie po to sobie Skorka zostawilam, bo ona pieprzasta z cz-sr genem i teraz kryjac ja takim samym psem (juz zgody nie potrzebuje) to wychodza mi cz-sr szczeniaki jak bede miala fuksa oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Mek dobrze zrozumiales,ale....Pinkowa pisala o Szkopach:)))wiesz Deutschland:)))))Niemcy:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w innych krajach tego nie ma:)))))wlasnie po to sobie Skorka zostawilam, bo ona pieprzasta z cz-sr genem i teraz kryjac ja takim samym psem (juz zgody nie potrzebuje) to wychodza mi cz-sr szczeniaki jak bede miala fuksa oczywiscie[/quote]

Orsini i Elitesse juz kapuje o co chodziło , czasem lepiej jest zapytac i wyjasnic wszystko niz życ w niepewnosci :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hihih to zrozumiesz jak tam cie ktos kijem napadnie w ciemnym zaulku :mad: :mad: :mad:[/quote]

No nic . dalej nic nie kapuje z tego , ale moze ktos mi to wyjasni jak z tymi kryciami i pozwoleniami w szoplandii. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Pasawero Ty miałas na swej stronce takie fajne tapety . Gdzie one teraz sa?:razz:[/QUOTE]
Hi hi zależy na której stronie :lol:
Jeśli chodzi o tą Fiśki ( [url]www.figa.dog.pl[/url] ) to tapet sznaucerów już nie ma od dawien dawna z powodu takiego, iż nie są one mojego autorstwa i ktoś mógłby mieć mi za złe, że umieszczam je na swojej stronie :roll:
Mam natomiast stronę w całości poświęconą psim tapetkom i na pewno znajdą się na niej jakieś sznaucerki :lol: [url]www.tapetki.wot.pl[/url] ;)

Justa ja niestety Ci w skórzanych obróżkach nie pomogę, bo jestem zwolenniczką łańcuszkowych :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...