Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='wanio']pamietaj ze do konkursow klasy N to jest tylko zabawa , prawdziwy sport zaczyna sie od 130. [/quote]
:) ja bym chociaż do L i P chciała dojsć:):) a tak na marginesie to tak z ciekawości w jakim wieku zacząłes jezdzic? i od poczatku miałes swojego konia czy dopiero jak zaczales zawodowo startowac? ja niestety narazie chocbuym chciała to konia miec nie bede (koszty i rodzice... :roll: ) ale moze uda mi sie czesciej jezdzic chociaz nic nie wiadomo jak to teraz z nauka w licemu bedzie bo juz widze ze sie ciezko zapowiada:) faceta od hostorii nawety nie interesuje jaki podrecznik sobie kupimy podał dwa najlepsze wg niego ale mówi ze to obojetne bo jego nie obchodzi z czego sie uczymy wazne ze mamy umiec na lekcje i notowac co on gada... :roll: a mamy rozszerzoną biologie i chemie a z tego co widze facet od fizyki ma spore ambicje co do naszej klasy bo twierdzi (i pewnie ma racje) ze na wiele medyczno-bioloficznych kierunków jest fizyka potzrebna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']heh madziorka skad ja to znam... :wink: tak to juz jest w tym liceum... :wink: ale widze juz ze w klasie maturalnej jakos inaczej do nas podchodza...sa lepsi...teraz was troche postrasza a pozniej sie wszystko unormuje :wink: Poradzisz sobie :D ![/quote]

e to tak jest zawsze ! na poczatku krzycza i wrzeszcza i strasza...a potem robi sie calkiem milo :) gdyby na poczatku dawali luz toby nikt sie nie przykladal do nauki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
[img]http://img49.imageshack.us/img49/6486/dsc082307cl.jpg[/img]

A na tym drugim zdjęciu, w oddali chyba sie dopatrzyłam hodowczyni mojego czarnucha :o[/quote]

Ja Ci powiem, z której hodowli ta druga suczka jest he, he :P
To moja Bercia :D
Czy Ty masz suczke z Mandragory?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Heathclif']Dona ma prawię osiem m-cy jest maści pieprz i sól a Toska dopiero dwa miesiące , jest czarno-srebrna.Teraz przygotowujemy się z Doną do wystawy W Chorzowie , Tosiak musi podrosnąć :)[/quote]

Witaj Heathclif, Twoja Donna jest rodzoną siostrą mojego Roniego - Dwalina King Of Dolina Rivendell.
Dawaj fotki szybciutko.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jak tutaj byłem na bieżąco czyli przed wakacjami, pisałem że powychodziły mu brązy na grzbiecie i na razie odłożyliśmy ewentualne wystawy na później - dowiedziałem sie nawet skąd to wszystko - geny po ojcu.
Teraz wygląda to już dużo lepiej, choć ma ciemniejszą pręge na grzbiecie i ciemniejszą główke.
Niestety trafiłem na niezbyt profesjonalnego fryzjerka- u mnie w Częstochowie - choć wszyscy go chwalili. Ja jednak mam porównanie jak wyglądał Roni spod ręki pani Szumlickiej z Zawiercia i już chyba zawsze będziemy tam jeździć.
Co do zachowania to czeka nas bardzo dużo pracy, bo Roni strasznie ciągnie i raczej sie nie słucha, więc trzeba będzie zdobyć ringówke i ćwiczyć. Przy okazji może byłby ktoś w stanie załatwić taką ringówke?
Więcej zdjęć będzie na dniach, bo teraz będę miał w końcu więcej czasu.

Link to comment
Share on other sites

Co do koloru to z pieprzakami czasem własnie trzeba dłużej poczekać nim włos się odpowiednio wybarwi, ale na pewno będzie oki :wink:
Dobrze,że wracasz z Ronnim na zabiegi fryzjerskie do p. Szumlickiej :D
Ringówkę mogę Ci kupić na wystawie :wink: (zresztą będę wkrótce na wystawie razem z Agatką, więc na pewno wybierzemy dla Ronniego coś odpowiedniego)
To rób foteczki i wklejaj czym prędzej :D Donne widziałam już na żywo (śliczna sunia) ostatnio (w Bratysławie) widziałam Denethora i Duilwenę, naprawdę piękne psiaczki, wygląda na to że tak jak i były wszystkie bardzo wyrównane jako szczeniaczki tak i nadal obecnie wszystkie się super zapowiadają :wink: Zatem ćwicz z Ronim i się pokazujcie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']witam :D
mam pytanie ile wy czekaliscie na potwierdzenie Ml.Ch.Pl swoich psiakow?? bo ja skladalam chyba na poczatku maja i do tej pory nie dostalam potwierdzenia...zaczynam sie martwic co sie dzieje... :([/quote]

e to jeszcze nie jest zle, w sierpniu byl urlop w ZG ale mozesz zadzwonic do Warszawki i sie zapytac - to przewaznie przyspiesza dzialania, pamietaj ze oddzial ma chyba 30 czy 40 dni na wyslanie do ZG wynikow wystawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][quote name='Justa']
[img]http://img49.imageshack.us/img49/6486/dsc082307cl.jpg[/img]

A na tym drugim zdjęciu, w oddali chyba sie dopatrzyłam hodowczyni mojego czarnucha :o[/quote]

Ja Ci powiem, z której hodowli ta druga suczka jest he, he :P
To moja Bercia :D
Czy Ty masz suczke z Mandragory?[/quote]

haha ;) no cudowna psinka. mój ideał czarnego sznaucera. następnego będe właśnie takiego szukać :D

tak, suczysko z Mandragory jest. Cholibka, czemu ja nie umiem dobrze patrzec i hodowczyni mojego potwora nie zobaczyłam ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']"Sznaucerki miniaturowe wielkosci malego yorka.Szczenieta zaszczepione z ksiazeczka zdrowia, waża w tej chwili 40-50dkg w dorosłym zyciu wazyc beda okolo 2kg.Super okazja dla koneserów orginalnosci. Kolory srebrne i pieprz-sól " ...


yhm ....[/quote]
no ten ktos jest chyba koneserem oryginalnosci....takie cos wymyslic...brawa sie naleza :roll:

Link to comment
Share on other sites

witajcie:) a ja dzisiaj całe dopołydnia "straciłam" chodząc po Chrzanowie po targach podręczników i przeciskając sie w tłumie tak ze mam juz szczerze dośc.... a kupiłam tylko biologie (ostatnia rozszerzona była ale sie udało) i matme, a polskiego i chemi nadal nie mam.... ale juz dzisiaj nie miałam siły szukac

a przy okazji kupiłam Deniskowi takie fajne ciasteczka na sztuki kupowane super jako nagrody i dłuzej sie nimi psiak cieszy bo mimo ze małe to sa dosc twarde i troche zajmuje Denisowi pogryzienie ich i nie połyka ich jak karme łapczywie:) kupiłam mu tez taką kiełbaske wędzoną pachnie na kilometr i Deniskowi tez smakuje:) a teraz niestety muisze sie zabierac do sprzatania pewnie jeszcze potem bede

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...