Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']a znasz SAMOTNEGO faceta z domkiem???
bo jak juz to oni u mamusi mieszkaja bo im wygodniej:)))))
no chyba ze wiesniaki-taki by sie znalazl i samotny i z domkiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

tylko bys musiala swin dogladac i krowy doic :)

Link to comment
Share on other sites

Błeh, i rozpoczęcie roq szkolnego już za mną :roll: Ale jest jedna pocieszająca myśl - im szybciej zacznie sie rok szkolny tym szybciej skończy i znowu będą wakacje ;) jeszcze tylko 297 dni ;)

A widze że Wy tutaj niezłe konwersacje prowadzicie :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']szkola bleeeee
jedyny plus zycia doroslego to to ze nie ma w nim szkoly!!!! :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote]

a ja tak sobie czasem mysle ze chetnie znowu wrocilabym do szkoly...zycie bylo takie proste, problemy tak banalne, ehh ale to juz nie wroci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a ja tak sobie czasem mysle ze chetnie znowu wrocilabym do szkoly...[/quote]

O, a ja już nie chcę wracać do żadnej szkoły ;) Może zamiast 2 miesięcy wakacji jest tylko miesiąc urlopu, ale za to żadnych prac domowych, klasówek, zakuwania po nocach... Tym samym współczuję wszystkim, którzy dzisiaj rozpoczęli kolejny rok szkolny 0X (a ja jeszcze na urlopie :evilbat: )


No właśnie, witamy wszystkich urlopowo (a w zasadzie już lekko pourlopowo). Gratulacje dla wszystkich krajowych i zagranicznych zwyciezców wystawowych :klacz: :laola:


My ostatni przedłużony weekend spędzaliśmy w Pradze na zawodach agility nazywanych "Nocni hratky" z powodu tego, że najważniejsze przebiegi, finały, odbywały się w nocy z soboty na niedzielę. Zabawa była wspaniała, dla nas to był pierwszy wspólny wyjazd pod namiot i muszę przyznać że moje obawy się nie sprawdziły. A bałam się, że ta prawie setka psów będzie w nocy szczekała i nie da nikomu zasnąć. Okazało się że wszystkie psy spały grzecznie i w ciszy do samego rana.

Nam udało się zdobyć pierwszą "nogę" do wyższej kategorii (taki odpowiednik wystawowego wniosku na championa - też trzeba zdobyć ich 3). Dodatkowo dostaliśmy pucharek dla "najlepszego sznaucera średniego" (ale innych nie było w tej kategorii wzrostowej ;)). Zaraz wstawię trochę zdjęć do galerii.

Link to comment
Share on other sites

witajcie ja tez juz po rozpoczeciu roku w nowej szkółce, mam kalse 33 dziewczyny i nawet nei jest zle ale juz czuje ten naukowy klimacik ech... poziom z biologi i chemi podobno zabójczy ale zobaczymy:)

Dorota strasnzie ci gratulujemy z Deniskiem tobie i Atoskowi :) bo jak to sie mówi pierwsze koty za płoty i pewnie niedługo zdobędziecie te dwa kolejne "wnioski":) a teraz lece bo na zakupy jedziemy papa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][b]dorotak[/b] Wielkie gratki dla Ciebie i super zdolnego Atoska!!!
A dlaczego on ma tak mało fot??? :hmmmm:
Nieładnie :roll: :wink: :lol:[/quote]

Bardzo dziękujemy wszystkim za gratki ;)

A że mało fot... No wiesz, tylko ja miałam aparat, a kto robi zdjecia, tego na nich nie ma :cunao: Parę razy wręczyłam aparat koleżance i dlatego są chociaż te...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Natalia_W']no ladnie jak ja wchodze to juz nikogo nie ma :([/quote]

to tak jak wczoraj :) ale spokojnie zaraz sie zbiegna hihi[/quote]

no życie powróciło na dgm ;).
I wszyscy jacyś szczesliwi ............

Do Orsini , w wakacje widziałem taki film francuski chyba, jak rodzice nie mogli sie pozbyć dorosłego syna . I nawet doszło do tego , ze ojciec zapłacił opryszkom by go zbili i dopiero Chinka go uwiodła i wyjechał za wielki mur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...