Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Kurce,
Wczoraj Gala znowu złapała kleszczora, ale ten skubaniec nie chciał tak łatwo wyjści i sie urwał :( Głowa została niestety :( Więc poleciałam do weta i wyciagnął łba igłą, kazał kupic kropelki,a my zaaferowane tym wszystkim (ja i mama) w końcu ich u niego nie nabyłyśmy.
Przed chwilką za to byłam w sklepie i normalnie doznałam szoku :o KLobita mi powiedziała, że psy do 15 kg muszą cąłą zawartość ampułki wykorzytac (tzn trzeba zakroplić cąłą) i nie wazne czy pies waży 3 czy 15 kg i tak cąła! :o Taka ampułka u niej prawie 8 zł kosztowała i trzeba kupowac nową co 2 tygodnie!!!! :o :o :o Ja nie sądziłam, że to tak często trzeba :o :o :o Przeca to wyjdzie majatek!!!

ładnie Was proszę oświeććie mnie, bo musze coś kupić znamim znowu sie cos w Galer weżre :evil: Wiem, że tamte był milony razy omawiany, ale nie mogłam sie do tego dokopać :(

POMOCYYYYY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote]
Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!!

Malawaszko wcale nie czytaj wstecz, bo ja czytałam, ale i tak dużo z tego nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Justa ale tam stoi, ze to na pchly...czy na ulotce jest, ze dziala na kleszcze?bo moze pani byla sprytna i uzyla skrotu myslowego, ze skoro frontline i adventix dzialaja i na pchly i na kleszcze , to to tez tak dzialac bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gombar'][quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote]
Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!!
:[/quote]
tak tak-i potem sie dziwi, ze pies na starosc ma zacme :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gombar'][quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote]
Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!!
[/quote]
Czy ja się uważam za miłośnika zwierząt to nie wiem, hmmmm :roll:
Trymuję je, strzygę i wożę setki kilometrów na jakieś durne wystawki :wink:
Chyba nie jestem miłosnikiem zwierząt i właśnie dlatego piszę, że je męczę, to chyba jasne :evilbat:
I nie jestem w tym zachowaniu odosobniona :P
Tego psiaka co masz na focie po lewej to chyba nie trymujesz, ale co ze sznaucerkami???
Czy Ty się uważasz za miłosnika zwierząt??? :P

Link to comment
Share on other sites

hehhehehe:)))
Jostra nie zakumala:)))))na serio to wziela:))))
Gombar wstawiaj nastepnym razem usmieszki :lol: :lol: :lol: :lol:
bo Jostra zbyt lotna to nie jest, ale to blondynka wiec mozna jej wybaczyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='gombar'][quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote]
Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!!
:[/quote]
tak tak-i potem sie dziwi, ze pies na starosc ma zacme :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
I TY ORSINI PRZECIWKO MNIE!!!! 0X :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :diabloti:
P.S. Kocham tego gostka z piłą ;)

Link to comment
Share on other sites

:chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:


[b]SPECJALNIE DLA JOSTRY !![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hehhehehe:)))
Jostra nie zakumala:)))))na serio to wziela:))))
Gombar wstawiaj nastepnym razem usmieszki :lol: :lol: :lol: :lol:
bo Jostra zbyt lotna to nie jest, ale to blondynka wiec mozna jej wybaczyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Podła świnio (w tym miejscu przepraszam wszystkie porządne świnie :lol: )
Tobie też się zaćma na łoczy rzuciła? Moich usmieszków nie widzisz? :evilbat:
Za dużo tego Pedigree wcinasz :lol: :lol: :lol:
A blondi jestem farbowana, nie??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:


[b]SPECJALNIE DLA JOSTRY !![/b][/quote]

hahahahahahahhahahaha
piekne
i mnie wyzywaja od wariatow? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hehhehehe:)))
Jostra nie zakumala:)))))na serio to wziela:))))
Gombar wstawiaj nastepnym razem usmieszki :lol: :lol: :lol: :lol:
bo Jostra zbyt lotna to nie jest, ale to blondynka wiec mozna jej wybaczyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
OK, teraz będzie dużo buziek :):):):):):):):):):):):)
skąd mogłam wiedzieć, że ona taka poważna ???
:):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"jostra"'][Podła świnio (w tym miejscu przepraszam wszystkie porządne świnie :lol: )
quote]

aaaaaa czy jest tu jakis mod????moze by jej tak bana dac za publiczne obrazanie mojej osoby???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POMOCY!!!!!!!HELP!!!!!!!!aaaaaaa qrfaaaaaaaa a aaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...