Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Dzięki wszystkim za wsparcie.
Nie chciałbym "zblokować" tego tematu, więc niech tutaj życie toczy się dalej, a jak ktoś chce dopisać do tematu Beksy, to proponuję w Tęczowym Moście
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70102[/URL]

Ew. gdyby ktoś coś mógł doradzić w sprawie sprawdzonej hodowli, która wkrótce będzie miała szczeniaki mini P&S to info proszę zamieścić tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70196[/URL]

JAkiś maluch musi zapełnić tę potworną pustkę, którą pozostawił po sobie Beksik...

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałam się przyłączyć do wątku właścicieli sznaucerów. Nie sposób przeczytać wszystkich postów - tak dużo ich jest, jednak widzę że troszkę smutno tutaj było z powodu psinki zwanej Beksą.
[*] dla pieska :(

To może tylko napiszę, że moja psineczka ma dopiero skończone 3 miesiące, czarna mini, i cóż... ja szaleję na jej punkcie, a ona na moim :D Na forum jestem od niedawna, ale mam nadzieję, ze niedługo zrobię galerię Luny w miejscu do tego przeznaczonym. Jeszcze raz witam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Sznauceromaniacy potrzebna pomoc!!!!!!

Do Wrocławiskiego schroniska trafiła sznaucerka miniaturowa pieprz i sól. Po rozczytaniu tatuażu przez p. dr. Podgórską doszliśmy, że jest to [B]ROKSANA Jak Chciała Natura[/B]! Czy ktokolwiek ma kontakt do tej hodowli? Nr. tel., nazwisko... cokolwiek. Sunia urodziła się 15.04.2000r.

Bardzo proszę o pomoc!! Ta sznaucerka nie może zostać w schronisku!!!!

Jeżeli nie znajdzie się hodowca, szukamy dla niej domu. Sprawa pilna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Asiu a w oddziale ci nie umieja powiedziec ?
zadzwon do Anity holak !! powinna wedziec hodowca jest chyba p. lukojc ale nie mam starych katalogow zeby sprawdzic[/quote]
Dzięki Elitesse!
W ZK nie mogli do niczego więcej dojść :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Agnieszko za pomoc! Zgadza się, hodowla mieści/mieściła się w Kobierzycach pod Wrocławiem. Rozmawiałam z siostrzenicą tej hodowczyni. Zobaczymy jak się sprawa dalej potoczy.

Rozmawiałam z hodowczynią Roksany. Suczka należała do kobiety z Wrocławia, która rok temu zmarła. Suczką opiekował się sąsiad. Widocznie mu już przeszkadzała i oddał ją do schroniska.... :(. Sunia przez 7 lat żyła "na poduszkach" i teraz trafiła do schroniska. Ma bardzo ładny jasny kolor i ogólnie fajna z niej sznaucerka. Szukamy dla niej nowego domu!! Pomóżcie!!

Link to comment
Share on other sites

Każdy piesek w schronisku przezywa tragedię, ale sznaucie w schronisku, to już niewyobrażalna tragedia. One sa przecież takie ruchliwe, tak mocno się przywiązują i kochają swoich właścicieli! A w dodatku jeszcze zarastają tak szybciutko i robią im się koszmarne, sfilcowane kołtuny, że aż czasami mają kłopoty z poruszaniem się. Takim biedakom wszyscy powinni pomagać !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']cos wiecej o niej wiadomo?[/quote]

Tak, znamy jej rodziców, datę urodzenia, imię domowe...

Potrzebny jej stały dom!!! Sunia nie może siedzieć w schronisku, nie wytrzyma tam długo :(

Link to comment
Share on other sites

I jest szczęśliwe zakończenie :) Sunia już w domku.

Ogromnie jestem zadowolona z hodowców Roksany!!! :)

jo_ann jeszcze dużo sznaucerków szuka domu - zobacz na stronę Malawaszki - [url]www.sznaucery.rix.pl[/url] :) Na pewno jakiś wpadnie Ci w oko!

Link to comment
Share on other sites

jo-ann a moze zainteresuj sie Mopkiem? podam Ci link do jego watku:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63177[/URL]


moze sprobowalabys na poczatek zaoferowac mu dom tymczasowy, moglabys sie przekonac jaki ma charakter, jesli cos bedzie nie tak to nadal bedziemy mu szukac domku stalego, a przynajmniej pomozemy mu wyrwac sie ze schroniska!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']ja tez jestem zainteresowana, ale potrzebuje wiecej info:)[/quote]

W Elblągu jest teraz czarna miniaturowa sznaucerka. Może ona by się spodobała?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72576[/URL]
Jest też w Elblągu Mop.
W Kaliszu miniaturkowaty piesek.
Spory wybór niestety :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia jest sliczna. Po obcięciu i zapuszczeniu wosków na łapkach będzie bardzo słodka.
A tym " państwu" od niej niech się wiedzie, oj niech.... :diabloti: :angryy:
Nie rozumiem jak można nie zapewnić domu dla suni przed wyjazdem, wystarczą chęci, może ogłoszenie. Kurcze przychodzi do mnie wiele ludzi, którzy opowiadają właśnie że opiekują się psem, bo ich Państwo wyjechali za granicę i nie mogli zabrać, więc chyba da się jednak znaleźć dobrego opiekuna.
To kurcze gdyby mieli małe dzieci, to by też je oddali do domu dziecka?????:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...