Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

10-12/kg wagi = w jego przypadku 100-120- szt .../dzień ;D
On zjada co najwyzej kilka szt i to nie codzień bo regularnie, to dostaje ... 1 szt - z lekarstwem ;)

Gorzej na działce, bo tam jest takie działkowe winogrono, no i nieznan jest liczba tych co spadły, a ich nie ma ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:lol: Boluś też tak jadał tabletki, a na dźwięk blistra z tabletkami leci jak opętany do mnie :evil_lol:[/quote]


u mnie takim lekomanem jest Zadra :eviltong: nawet jak mi czasem cos upadnie to musze szybko lapac bo ona zjada :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z winogronami jest podobnie jak z cebula czy czosnkiem, ktory nie powinno sie psom dawac, bo olejki "cebulowo-eteryczne" wyplukuja wapno z kosci... ale czosnek w malych ilosciach zalecany jest przy zmianach skornych, alergiach skornych, nawracajacym lupiezu (wyprobowane i dziala rewelacyjnie).... czyli wszystko z umiarem nie jest niebezpieczne :razz:

ps ziemniakow psy tez nie powinny, ale przy chorobach zoladkach, wycieczeniach pooperacyjnych itp zaleca sie diete ziemniaczana.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']3/4 mojego stada juz sie szykuje na wystawki :)[/QUOTE]
Z mojego stada ubył 1 brodacz i zostały dwa małe potwory. Ale one wiosny nie czują raczej wygladają jakby szykowały się do snu zimowego - zwłaszcza starsza. A grzbienie już w futro nie włażą! Konkurecja futro przetrzepie jak nic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inezka']Dożył piękngo wieku - pechowe 13.[/quote]
Inezka, rzeczywiscie dozyl pieknego wieku!!!! Szkoda, ze nasi najwierniejsi przyjaciele tak krotko zyja na tym swiecie... Ja uwazam, ze 13 to szczesliwa liczba i ze nalezy sie cieszyc, ze dane Wam bylo tak "dlugo" cieszyc sie tak wspanialym przyjacielem. Moj gigant ma teraz 8,5 roku i modle sie o to, zeby mogl w zdrowiu dozyc sedziwej starosci :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']powiedzcie mi wogole co sie dzieje z jostra ??? :roll:
z forum znikla, na gg nie odpowiada, jej stronka daaawno nieaktualizowana, na wystawki tez nie jezdzi ....

ma ktos jakies wiesci ?[/quote]
Aga wlasnie tez sie ostatnio nad tym zastanawialam, co sie z Jostra stalo :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Inezka, rzeczywiscie dozyl pieknego wieku!!!! Szkoda, ze nasi najwierniejsi przyjaciele tak krotko zyja na tym swiecie... Ja uwazam, ze 13 to szczesliwa liczba i ze nalezy sie cieszyc, ze dane Wam bylo tak "dlugo" cieszyc sie tak wspanialym przyjacielem. Moj gigant ma teraz 8,5 roku i modle sie o to, zeby mogl w zdrowiu dozyc sedziwej starosci :).[/QUOTE]
Życzę Twojemu brodaczowi, żeby żył jak najdłużej. Mam nadzieję, że przed wami jeszcze dużo dobrego!

Link to comment
Share on other sites

No, ostatnio w ogóle jakoś pusto i spokojnie. Nie ma Krzysia ani Orsini, Agatka też ucichła. Czyżby ludziska zapadli w sen zimowy?
A może im psiska tak pozarastali, że skubiom i skubiom i juz ich od tego skubania palcy bolejom i stukac w klawiature sie nie da.
A mój synus przyniósł sobie 8 odcinkuf "Łofcuf móch" i ogląda gupolągi zamiast się uczyć i rechocze jak norka.
A sfojom scieszkom, ta dysortografia to niegłupi pomysł

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...