Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']

tam jest chyba tylko jedna taka wiec chyba bardzo prawdopodobne :)[/quote]

no moze tak , ale do poki któres znas nie napisze pierwsze to nigdy sie nie dowiemy.

MOzesz na priwa.



I widzisz juz sie lubimy :):):;);)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Natalia_W']Elitesse a ktore wykupilas jesli moge spytac...wlasnie sie zastanawiam nad tym PRO... bo jest nie drogie a wydaje sie calkiem fajne...a jak co to wykupie wieksze...jak myslisz??[/quote]

ja od 3 lat mam to 50 MB ale nie pamietam jak ono sie nazywa :) polecam ! sporo sie na nim miesci bo ja na stronce mam ok 250 fotek i dopiero polowe pojemnosci zapchalam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']
I pamietajcie ,ze kazda lista ma swoja Orsini :lol: :lol: Nie ma lekko :lol:[/quote]

Ja Wam powtarzam po raz setny , ze Orsini jest super babka tylko trza zrozumieć ;)

Link to comment
Share on other sites

nawet nie pytaj hihi " Finanse i Bankowość" na Akademii ekonomicznej we Wrocku ale to wyszlo w sumie przez przypadek bo dostałam sie na Biologie na Uniwersytet AM w Poznaniu no ale musiałam do wrocka wrocic i juz za bardzo nie byo czasu na wybór uczelni...ale zadowolona jestem !

Link to comment
Share on other sites

W galerii umiescilam 4 zdjecia :D to tak z nudow...
wiesz co znam kilka osob po biologii na UAM wiec chyba lepiej, ze poszlas na ekonomiczna do Wroclawia... :wink: :D 8) Ja sie wybieram na ekonomiczna ale w Poznaniu :D 8)
Pink ty to pewniesz masz z 80 lat co?? :wink: 8) :evilbat: przyznaj sie :evil: 8) :evilbat: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...