Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

zamowiona karma sucha na lipiec, czupurek płaci 59,20 zł

 

Zamówienie: 55249376
  • Numer art. Artykuł Cena

    z VAT

    Ilość Suma

    z VAT

  • 32985.1
    20 + 2 kg gratis! Bosch My Friend

    - 20 + 2 kg gratis!

    59,80 zł 2 119,60 zł
  • Dostawa GRATIS
  • 1,0% rabatu -1,20 zł
Cena razem
Link to comment
Share on other sites

też zaglądam z najdzieją na zdjęcia:)

i jutro będą :) . Dzis z Dorcią miałyśmy psi dzień, czupurkowo-dieselkowy. Z oboma byłyśmy u veta w Raszynie, ale każdego trzeba było dowozić oddzielnie :(

 

Czupurek dostał w końcu pigułki na gwałt, w jednym uszku zostało usunięte bagno ( na małżowinie jest takie duże narośle i przez to zbiera się brud ), zalecenie- leczyć wątrobę , reszta w zasadzie do wytrzymania, jak na wiek, hotelik ma  pobrać kupę do badania. Czupurek kosztował w sumie 170zł.

Dieselek miał pobrany wymaz z noska, vet mówił, że ślepota i grzyb mogą byc z powodu cukrzycy. Sprawdzimy cukier przy kolejnym pobycie. Ostatnie badania krwi saw hotelku, ie pamiętam czy badali cukier, chyba nie.

 

Oba psiaki w samichodzie genialne, pewnie w poprzednim życiu dużo jeżdziły na tylnim siedzeniu. Wygłaskane, wycałowane, jest suoer :)

Link to comment
Share on other sites

Czupurek cały czas w hoteliku chodzi po ogrodzie, chodzi chodzi, jakby chciał nadrobić stracone lata.Juz  nie ma siły a jeszcze wyrywa się do chodzenia. 

 

Aaa, na ogonku ma jeszcze taką gulę ( przerost jakiegoś gruczołu), generalnie do usunięcia, ale nie ruszamy, bo możemy zaszkodzić narkozą. To samo z  naroslem w uszku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dobrze się czyta takie wieści, że psiak zaopiekowany, szkoda, że to wszystko muszą robić osoby prywatne, a nie gmina:(

gmina  opłaca paluch

 

 

 

 

LIvka, jest wplata, już wpisuję, bardzo dziękuję

 

 

Z finansów to jeszcze brakuje mi info od Dorci ile za benzynę oddajemy :)

Link to comment
Share on other sites

Czupurek jest przecudny, aż serce boli, że los był dla niego taki okrutny i większość życie spędził w schronisku, mam nadzieję że teraz jest szczęśliwy .

Biega sobie kochany kulasek po ogrodzie i wcale nie jest wolniejszy od fizycznie sprawnych psiaków, wypracował sobie swój własny styl chodzenia i biegania i wcale nieźle sobie radzi.

Taki z niego mały łakomczuszek wsadzał łepek do torby , w której miałam przysmaki i wcinał aż mu się te jego poobgryzywane uszka trzęsły .

 W tym jednym uszku to miał faktycznie bagno jak napisała Beatka , Pan doktor wlał mu płynu i przepłukał płynem fizjologicznym , wlał mu pewnie z 1/3 litra , później Czupurek tak trząsał główką, że większość syfu wyleciała , powtórzymy to przy następnej wizycie . 

U lekarza Czupurek puszczał takie bąki, że  myślałam , że bez maski gazowej się nie obejdzie.

Tylne łapinki i dupkę to ma takie chudziutkie , że aż się boję go za bardzo pogłaskać, żeby mu krzywdy nie zrobić , kręgosłup wystaje mu straszliwie (boczki natomiast ma w sam raz) , tak to już jest z tymi starowinkami.

Jak dzisiaj jechałam do pracy i jak uchyliłam okno w samochodzie to fruwała i sierść Czupurkowo- Diselkowa bo chłopaczki zdałoby się wyczesać ale wczoraj to był bardzo intensywny dzień i niestety na to czasu zabrakło, zdrowie ważniejsze niż fryzura, może następnym razem udałoby się wyczesać chłopaczków.

Czupurek jak zobaczył Beatkę to aż mu tek ogonkowy kikucik chodził z radości , mnie też po ręce polizał , mam nadzieję że mnie polubiłk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_ori.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Beat2010 proszę potwierdz jeszcze na bazarkowym  to go zamkne .

cytowałam Ewe bo nie umie tego linka dobrze przekopiować,zeby przekierowal.

juz potwierdzam :)

 

 

Przpreaszam,że nie robiebazarków z nadesłanych rzeczy, ale mam teraz cięzki czas i muszę pracować po 12 godz :) albo więcej. Niedługo mi się to skonczy i zrobię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Z finansów to jeszcze brakuje mi info od Dorci ile za benzynę oddajemy :)

 

  podróż na wizyty lekarskie Czupurinka i Dieselka pozostaje na mój koszt , w rozliczeniu przyjmę ten olej lniany co go Pani przy kasie błędnie dobiła do Twoich, zamiast moich zakupów , może być ?

Link to comment
Share on other sites

  podróż na wizyty lekarskie Czupurinka i Dieselka pozostaje na mój koszt , w rozliczeniu przyjmę ten olej lniany co go Pani przy kasie błędnie dobiła do Twoich, zamiast moich zakupów , może być ?

nie, nie zgadzam się, inna była umowa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...