Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Tak na całe szczęście ma często dobry humor i jest w miarę aktywna :) Cieszy nas to ogromnie :) Tylko tę ilość futra mogłaby sobie darować.. ofutrzona jest niemiłosiernie i nic nie gubi... 

My tu od dziś do wtorku mamy długi weekend w Norwegii i wybieramy sie na biwak pod namiot, nad jeziorko pod lasem.. no i jak pomyślę, że Maszka będzie pływać to aż strach pomyśleć kiedy ona wyschnie z tym gęstym futrem.... zgnije mi dziewczyna... 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam właśnie zdjęcia 5-tygodniowej Quincy! 

Kawał baby już z niej. Waga w tym 5 tygodniu to 3.250 :) 

 

IMG_5795 quincy żółta 5 tygodni.jpg

IMG_5796 quincy żółta 5 tygodni.jpg

IMG_5798 quincy żółta 5 tygodni.jpg

IMG_5803 quincy żółta 5 tygodni z hadesem.jpg

 

Na tym zdjęciu pięknie widać jakie Quincy ma ciemne łapy, mam nadzieję, że takie się utrzymają i nie "zżółcieją" jej za bardzo. Zakochana jestem w tych jej ciemnych palcach :)

IMG_5804 quincy żółta 5 tygodni.jpg

IMG_5806 quincy żółta 5 tygodni.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Pięknie tam macie, tereny do pozazdroszczenia choć temperatura już mniej, ja jestem ciepłolubna.

temperatury teraz mamy przekraczające 25 stopni w cieniu, wiec w słońcu średnio o 10 stopni wiecej .... jak nie więcej bo nie ma wiatru... także lato mamy już w pełni, no przegapiliśmy wiosnę bo śnieg długo leżał.... mamy popalone plecy, karki, ręce.. a to tylko dwa dni słońca... a gdzie dalej? :)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Woooow, ale ekstra wypad! Zazdroszczę szczerze i przyjacielsko! :) I ta miejscówka na namiot! MEGA! :)

Tak, miejscóweczka na namiot zacna, wypatrzyliśmy tą skałę od razu jak przedarliśmy się przez pierwszą linię krzaków, drzew i zarośli... no ale potem, żeby tam dojść trzeba było okrążyć połowę tej sadzawki i iść bagnistym i podmokłym terenem.. a ja jako jedyna miałam kaloszki :D  

Link to comment
Share on other sites

Ok, teraz kolej na Maszeńkę. Maszka jak to Maszka zaliczyła kąpiel w pierwszych kilku minutach i potem schła śpiąc do następnego poranka... i znowu spala caly dzien zwinieta w kłębek, coby za szybko nie wyschnąć... no i dziś to samo zmoczyła kuper idąc do samochodu i teraz wysycha przed domem.... 

DSC_0010.JPG

DSC_0011.JPG

DSC_0012.JPG

DSC_0013.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0038.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0071.JPG

DSC_0072.JPG

DSC_0079.JPG

DSC_0080.JPG

DSC_0082.JPG

DSC_0104.JPG

DSC_0139.JPG

DSC_0142.JPG

Link to comment
Share on other sites

a my w miedzy czasie trochę łazikujemy. Mamy tu spore upały 25-28 stopni w cieniu, wiec grubo ponad 30 w słońcu..grama wiatru i zero chmur... trawę sobie w ogródku i w kolo domu wykosiłam a ona zamiast sie zagęszczać to żółknie i usycha... w lasach duże zagrożenie pożarowe... a w najbliższych dwóch tygodniach nie zapowiada się na jakikolwiek deszcz, także roślinność ma przechlapane.. najpierw dłuugaśna zima teraz suche lato.... 

Oczywiście Maszy nie katuję spacerami bo by się dziewczyna zamęczyła z tym futrem.... rano zraszam porządnie trawę zaraz przy domu, tam gdzie Maszka ma ulubioną miejscówkę do leżenia i potem ona sobie w tym chłodnym, wilgotnym cieniu leży i drzemie. Hirka czasem idę trochę zmeczyć spacerem po lesie koniecznie z moczeniem doopki w jeziorze czy rzece... 

No i ciesze się, bo jagodziny owocować będą, już sporo owcoków jest na krzaczkach :)

DSC_0005.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0011.JPG

DSC_0012.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0015.JPG

DSC_0017.JPG

DSC_0019.JPG

DSC_0025.JPG

DSC_0028.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...