Jump to content
Dogomania

Bilet z Radys - ogarniamy i szukamy DS!


Recommended Posts

A tu w hoteliku. Wyciągnęłam go z samochodu na siłę, ale potem totalna odmiana. Boi się - tak, ale nie jest to paniczny strach. Zdziwiony patrzył na smycz, co to takiego Emotikon smile Zaczął machać ogonkiem i nieśmiało podchodzić na zawołanie. Boi się bardzo wielu rzeczy, ale to naprawdę świetny pies. I kocha się przytulać. Ma cudowne uchole, jedno stoi, a drugie klapnięte

56fd884eda084_Biletwhotelu1.thumb.jpg.5856fd884f92760_Biletwhotelu2.thumb.jpg.0256fd88503906d_Biletwhotelu3.thumb.jpg.5d56fd8850cd6ce_Biletwhotelu4.thumb.jpg.9a56fd885165818_Biletwhotelu5.thumb.jpg.7056fd885204805_Biletwhotelu6.thumb.jpg.fc

Link to comment
Share on other sites

Miałam wrażenie, tak jakby Bilet dziś odkrył przyjemność z głaskania. Na początku zamykał oczy i się kulił, jakby spodziewał się uderzenia, a po chwili jak tylko przestawałam drapać za uszkiem, to się przybliżał i prosił o jeszcze.
Paweł z Psiej Chaty po chwili miziania stwierdził, że ten pies to tylko na kanapę.
Nie wpisuję w rozliczenie kosztów transportu ani tych z Radys do Warszawy, ani z Warszawy do hoteliku do Skierniewic. To będzie ode mnie - na dobry start.
A i Bilet przyjechał ze schroniska z książeczką zdrowia (szczepienie przeciwko wściekliźnie ma ważne do sierpnia 2016) i obróżką przeciwpchelną. To nowość - duża zmiana na plus!

Link to comment
Share on other sites

Miałeś szczęście Bileciku, że cię Flo wypatrzyła - teraz będzie już tylko lepiej! :)

Książeczka zdrowia i obroża przeciwpchelna? :o No no, jestem pod dużym wrażeniem. Jeszcze się nie spotkałam, żeby z jakiegokolwiek schroniska pies wyjeżdżał w obroży przeciwpchelnej.

Link to comment
Share on other sites

Trzy dni w hoteliku i już takie zmiany. Cytując Pawła: " Taka Gapa narazie z niego:) wszystko poznaje:) biegalismy dzisiaj z grabiami po lasku to zdziwiony był bardzo co to takiego:) psiaki zaczepia do zabawy, z nami tez się wścieka:) no i biega luzem:) sprawia mu to ogromna frajde:) "

56ffc1248cca8_Bilet3dniwhotelu1.thumb.jp56ffc1290b168_Bilet3dniwhotelu2.thumb.jp56ffc12d702a4_Bilet3dniwhotelu3.thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj okazję osobiście poznać Bilecika! Uroczy z niego nieśmiałek i bardzo ładny :) A to spotkanie wydarzyło się za sprawę mojego nowego, nadprogramowego podopiecznego, który został sąsiadem Bileta z sąsiedniego boksu ;) Pozwolę sobie zaprosić na jego wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/335344-floks-pies-z-łańcucha-do-którego-uśmiechnęło-się-szczęście/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...