Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

A zawody to co?! na zawodach prawie zawsze jest upał szczególnie z lato, i jakos biegaja :roll: poza tym nie trzeba cwiczyc caly dzien mozna tylko przez np. godzine. Jakoś jak jest naprawde ciepło to biegamy przez chwile i koniec.No ale jak chcecie czekac do zimy to prosze ale-nas nie bedzie, mnie mama napewno nie pusci nad wode z dopiero co przywiezionym szczeniakiem, poza tym hodowczyni tez mowi, ze to chory pomysł :roll:. I jeszcze jedno- Zu bedzie miała niecałe 3 miesiące, i naprawde mało bedzie umiała-najpierw dziecinstwo,potem- dopiero zaczniemy sie uczyć, więc nawet te gry i zabawy odpadają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sonia - szkoda, że się tak mijamy. :/ Ale, 12 możemy się spotkać na Psim Ranczu - zaczynamy trenować. :multi: No i może na wystawie się uda spotkać - również z innymi! :razz:

Tylko z góry ostrzegam - jeżeli będę musiała wybierać między treningiem, a spotkaniem - wybiorę trening. Wybaczcie, ale wiecie - przed obozem i w ogóle trzeba się podszkolić. Najwyżej dojadę później. ;)

Link to comment
Share on other sites

Małgosia- no nie wiem bo my mamy treningi w czwartki o 19 a wcześniej sa szczeniaki, wiec nie wiem czy sie spotkamy. najwyzej poczekam lub cos ;) a 14 wyjezdzam(po Zuzu) takze nie wiem, czy dam rade ze szczęścia dojsc :razz: :diabloti: :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sonia ... ale zrozum, że tylko Boogie i Vigo startowali w zawodach. Na zawodach jest weterynarz. I trening a zawody to całkiem co innego. !!!
Jestem ciekawa co Kama by powiedziała na trening w taki upał ... myślę, że nie byłaby zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

ale czy ja mowie, o intensywnym treningu...? jak Wam jest za gorąco to uszanuje to, przeciez nie bede was przekonywac ze jak jest 30 stopni, to niby jest 20...;) można umowic sie jak bedzie juz chłodniej.Ale tak czy inaczej mama nie pozwala mi wziac Zu nad wode, przed 3 szczepieniem, i dodatkowo boi sie o mnie... :cool1: :-( więc ja odpadam-musze poczekac az Zu podrośnie.
Ale bawcie sie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Podobno od dzisiaj ma przyjść ochłodzenie. :multi:
A jeżeli chodzi o trenowanie - jeżeli będzie chłodno, możemy skakać. Jeśli będzie gorąco, bez sensu na parę skoków targać przeszkody taki kawał drogi. ;)

A ilu chętnych jest na razie? Możliwe, że się nie zbierze dużo osób. W końcu to by było w zasadzie 3 spotkania pod rząd... Moja mama jest średnio przekonana (jednak trochę za blisko obozu). Gorzej, jeśli będziemy mieć z Kiką trening... Wtedy i ona i ja będziemy tak padnięte, że do końca dnia brzuchem do góry na kanapie. ;) Ale się zobaczy.

Sonia - jednak nie pójdziemy na trening w czwartek - jadę z klasą do Berlina. Wstępnie mieliśmy jechać w środę, a się okazało, że jedziemy w czwartek. Jeśli chodzi o sobotę - rozumiem. Podróż po psiaka jest mega ekscytująca. Pamiętam, że po Kikę mieliśmy jechać we wtorek, od piątku nie mogłam się doczekać. :eviltong: A w poniedziałek to w ogóle była masakra. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']My też. :cool3: W opisie na allegro miał podane 2m długości, ale nie mierzyłam. :eviltong: Kika go uwielbia. :evil_lol:[/quote]
a mozna wiedziec na ktorej aukcji? bo ja sie przymierzam do kupienia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']
postaram się przytargać drugiego psiaka, tylko obawiam się troszkę kłotni... ale generalnie moja sucz jest po sterylce i nic do innych psów nie ma.[/QUOTE]

To ty nie poznałaś jeszcze mojego psiska. Jeśli będzie Zu, to Figo nie idzie, bo nie chcę być potem osądzona o demoralizację psiej młodzieży :angryy:

Link to comment
Share on other sites

A co z Figo jest nie tak????
Dynamique- a co ja zrobie... :cool1: Zuzu nie bedzie miała trzeciego szczepienia i nie moze przebywac a takich miejscach( no moze w drodze wyjatku, jak [U][B]NAPRAWDE[/B][/U]) wszystkie psy beda [B][U]całkiem zdrowe[/U][/B] zastanowie sie...
Ale bardzo bym chcieła, bo jak sie moze ochłodzi to pobiegała bym z Luckim :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Figo pluje się do psów i ludzi (:(), potrafi sobie dużo rzeczy ubzdurać. Ogólnie rzecz biorąc straszny z niego obrońca. Tylko, że on broni MOICH rzeczy, przede MNĄ. I przed innymi ludźmi i psami. Ogólnie do psów raczej nic nie ma (jest po kastracji), chociaż czasami (ale nie często) zdarzają się bójki.

Oto i nasz problem z którym od jakiegoś czasu walczymy.

Link to comment
Share on other sites

Ale świetnie Wam idzie ta walka ... i widać postępy :) .

Musze przekazać Wam zadowalającą nowinę ... już od 2 dni mamy temperaturę tak zwaną ''do wytrzymania'' !!! :multi: Niech jeszcze troszeczkę spadnie i spotkamy się na agilitowym spotkaniu III !!!

Pozdrawiam
Karolina & Boo.

Link to comment
Share on other sites

Tylko, aby nie spadło za bardzo - nie mam zamiaru przyłazić w kurtce. :eviltong:

Ale tak np. 20 stopni i lekki, wiosenny wiaterek + piękne "kalafiorkowe" obłoczki na niebie. :cool3:

Koło i tunel wezmę na wszelki wypadek, bo zajmują mało miesjca i szybko się je rozkłada. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Niech dminikia wezmie jeszcze swoj tunel+tunel małgosi+ tunel karoliny i mamy taki dłuuugi tunel... :megagrin: i dwa koła :evil_lol: jeszcze trzeba cos ze slalomem wymyślic, i mozemy tory jumingowe stawiać!

ja moze... bede :cool1: ale nie jestem pewna, najwyzej zostawie Zuzu w domu ( uwaga... bo mi sie uda... :evil_lol: :diabloti:, predzej woałabym z buta isc niz ja zostawić :roflt:) i wezme Vigosia :razz: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...