Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

[quote name='ewelinabuck'][B]no dobra to ja wpadutne na spotkanko:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B]

[B]tylko mam nadzieje ze Chaps w Kice sie odkochal:diabloti:[/B][/quote]

Myślę, że nie będzie miał z tym problemów - nas nie będzie. Kika dzień przed spotkaniem - 21.05 - ma sterylkę. ;)

Ale obiecuję, że jak jeszcze będzie następne spotkanie, a my będziemy już mogły być, wezmę swoje przeszkody. ;) Na razie mam tylko 2m tunel, ale w czerwcu dostanę koło w Trixie i zaczęłam męczyć tatę o hopki i skok w dal. ;)

Mam nadzieję, że machniecie dużo fotek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja też żałuję, że nie możemy być, ale sterylki nie mogę przełożyć. ;) Termin jest tak dobrany, żeby się Kika przed wakacjami (a szczególnie obozem) "zagoiła". ;) Niby mogłoby być później, ale im wcześniej tym lepiej. ;) Wychodzę z założenia, że jak
już zaczniemy trenować tak "na poważnie", lepiej nie robić przerw na tego typu (sterylkowe) sprawy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]BobowitaMW [/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS]na 100% następne spotkanie będzie gdy Kika już się zagoi ;)

[B]Limoncia[/B] już się robi :eviltong:

[B]PositiveThought [/B]możesz dać odpowiedź nawet w środę ;) Tylko śledź wątek aby wiedzieć co masz zabrać (będzie grill tak jak ostatnio) i aby wiedzieć gdzie dojechać (jeśli wybierasz się pociągiem to odbiorę Cię z PKP tylko daj znać wtedy we wtorek abym się zaplanowała ;) ) .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Spotkamy się w tym samym miejscu co wtedy .

Podaję mapę dojazdową :

Czerwone - jak dojechać do miejsca spotkania (Szczecińska 22)
Zielone - jak będziemy jechać na stadninę (nie widać kawałka polnej drogi)

[URL]http://img265.imageshack.us/img265/3558/mapavh4.png[/URL]

Z racji, że nie widać tej polnej drogi ... nie radzę jechać na stadninę samemu ... bo tam trzeba skręcić w odpowiednią ścieżkę ... gdy ustalimy bliżej godzinę (myślę, że może ok. 10.00 tym razem ... jeśli nikt nie będzie miał problemu dojechać na tą godzinę) to na tą porę podjedziesz na parking na Szczecińskiej 22 ... i tak jak na spotkaniu I wyruszymy razem.

Nie ma więcej chętnych osób :-o :mad:.
Naprawdę warto !!! Kika, Waluś, Goofi nauczyli się skakać przez koło. Lucky w zawrotnym tempie nauczył się pokonywać tunel. Psy nauczyły się pokonywać skok w dal. !!! Zapraszam !!!

Link to comment
Share on other sites

Ta mapa przecież już była na pierwsze spotkanie :diabloti: :evil_lol: :eviltong:
Paulina ... naciągaj Ewelinę ... od czego ona jest :lol: :diabloti: :evil_lol: .
PostiveThought a jakiej rasy masz pieska :) . I czy sunia i czy piesek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]ja juz odpadam bo bedzie tak jak ostatnio ze padne na ryjek z racji tego ze ide na impreze na moje imieniny a ze wypadaja w poniedzialek to ide w sobote:diabloti:[/B][/QUOTE]
Wszystkiego naj imieninowego :beerchug::knajpa:
A na spotkonie MUSISZ przyjść, bo chcę Ci pokazać co ostatnio kupiłem. Będziemy troszkę później, bo muszę mieć fotki z procesji na wielgowo.pl
Ale czego się nie robi dla piesów...

Link to comment
Share on other sites

pomysłowo Karolinka :evil_lol:
Fajne spotkanko. Ja też bym się chętnie wybrała mimo że moja taszka trochę agresorek :cool1:
szkoda że to tak wcześnie ten 22... nie sądzę żebym wydobrzała i mogła biegać :shake: (po operacji) ale mam nadzieję że jeszcze nie jedno takie spotkanie zorganizujemy w Goleniowie. Dawno nie widziałam przeszkód. Wypadało by znów powrócić do mini treningów choćby w lesie :loveu:
pozdrawiam wszystkich i szczerze zazdroszczę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...