Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rwpb']Palma, i jak? Przekonwerterowałaś (ale słowo!) już te filmiki? Jak nie, to mogę podjechać pod koniec tygodnia i przekonwerterować "w locie" na laptopie.[/quote]

Już dałam radę (dzięki Gosi :loveu: ) Film zrobiony, ale movie maker świruje i nie chce zapisać :-o Mam zapisany projekt, ale cieńko to widzę ... myślę, że jak wrócę z Wrocławia to się tym zajmę ... ;)

Aga ... ja ok ... ale nie wiem jak inni ... to jest przed czy po wystawie ?

Link to comment
Share on other sites

[b]palma[/b] niestety na Movie Maker patentu nie znam. ;) Mam nadzieję, że szybko się "odfoha". ;)

Hmm... Teoretycznie niby 15 mi pasuje, ale nie będę miała transportu. Idę z koleżanką i moim tatą na konwent mangi. ;)

Bardziej jestem skłonna po wystawie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tzn. tak: mi napewno nie pasuje 15, bo to dopiero jeden dzien po przyjeżdzie z Zu do nowego domu, a byla mowa aby zrobic nastepne spotkanie po wystawie, po zawodach DCDC, i z Zu oczywiście, a 5-6 w szczecinie Diana organizuje seminarium frisbee, więc można zrobic tydzień po wystawie czyli 28 lub 29 czerwca ;) kto się z tym zgadza niech napisze!!! ;) I jeszcze jedno bardzo ważne!, następne spotkanie ma być obowiązkowo z Małgosia i Kiką a im pasuje po wystawie, więc tak chyba bedzie najlepiej;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że po wystawie możemy spokojnie - w końcu to już wakacje. :multi: :cool3:

Tylko jedna mała uwaga - 2.07 wyjeżdżamy na Need4Speed :razz: , więc raczej musimy się spotkać wcześniej. Wiem, że obóz jest od 3'go, ale czasowo nie wyrobilibyśmy jadąc 3'go (przenocujemy u wujka w stolicy :razz: ).

Ale ogólnie rok szkolny kończy się 20.06, więc możemy się spotkać w jakikolwiek dzień po wystawie, niekoniecznie weekend. ;) Chyba, że to koliduje z innymi terminami. No, jakoś się zgramy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak:
Jeżeli utrzyma się taka pogoda jak jest teraz agilitowego spotkania III NIE BĘDZIE !!! Jakąś wiedzę o agility mam ... dużo dowiedziałam się na seminarium od Magdy Ziółkowskiej i chcę Wam tą wiedzę przekazać ... robicie duże postępy więc myślę, że to co wam mówię to wam pomaga, ale nie jestem na tyle kompetentną osobą aby podjąć się 'prowadzenia' 'zajęć' w taką pogodę ... jest straszny upał ja po prostu sobie nie wyobrażam. Mój border wczoraj był tylko wciągu dnia na siku 2 razy ... dopiero wieczorem byłam na dłuższym spacerze ... bo jest zwyczajnie za gorąco ... a nie widzę nas skaczących w taką pogodę !!! Jednak mam inny pomysł ... jako, że wiedziałam, że prędzej czy później nastąpią takie upały ... proponuję wybrać się nad rzekę (w miejsce gdzie woda jest do kolan [aby rodzice sie nie martwili - JEST NAPRAWDĘ PŁYCIUTKO, aby pochodzić po wodzie z psami, więc samemu też polecam wziąć sobie strój). W między czasie mam zestaw gier i zabaw dla psa i jego przewodnika (gry obejmują umiejętności zostawania psa gdy przewodnik coś robi, zostawania bez ruchu, zostawania na komendę oraz wiele innych). Myślę, że byłyby to gry z nagrodami (drobne upominki - naprawdę drobne ... tak dla zabawy ;) ) . Ale na agility jest za gorąco ... i uważam, że byłaby to dla psów męczarnia, a ja swojego psa nie męczę ;) . Chyba, że pogoda się zmieni ... ale jeśli nie to poczekamy do chłodniejszych dni ... nie wiem co wy na to. Data 28 czerwca byłaby nadal aktualna. Nie wiem co wy na to. Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam
Karolina & Boogie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że poczekamy aż każdy sam się wpisze ... może komuś taka forma nie odpowiadać lub zwyczajnie nie będzie pasował termin ;) Ale dziękuję za poparcie w sprawie spaceru nad rzekę zamiast ćwiczeń agility :loveu: :loveu: :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Woda? Super! Kika uwielbia wodę, ma to "po mnie". 8)
Pomysł jest super!

Tylko pojawiła się mała komplikacja. 28 to sobota, tak? Więc my będziemy mieć wtedy trening! :loveu: Zapisałam nas na kurs do Psiego Rancza. Rusza on w ten czwartek, ale ze względu na sterylkę, zaczniemy z tygodniowym poślizgiem. :loveu:

Chyba, że umówimy się na taką godzinę, że będzie po treningu. Teoretycznie jak będą wielkie upały, czy coś, trening będzie odwołany. ;) Ale zobaczymy. Najwyżej się spóźnimy, czy coś. :loveu: Ale być musimy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ja dotre jak bede w stanie napewno na pozniejsza godzinke niz 11 ..bo jak co weekend baluje sobie:diabloti:[/quote]

oojjjj ewcia...te balowanie na dobre ci nie wychodzi :diabloti::diabloti::diabloti:zartuje :)

Ja tez bym sie wybrala....sobota 28,06 to moje urodzinki:evil_lol: :eviltong:...ale jeszcze sie zobaczy...juz byly dwa spotkania...a mnie na ani jednym nie bylo;):roll::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...