Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

Ola możesz przyjść posiedzieć na kocyku i zjeść z nami kiełbaskę z grilla :) , byle, żebyś mi niezemdlała jak wtedy w sklepie :-o Z Tashą ktoś ewentualnie poskacze, żeby nie czuła się pokrzywdzona ;) :eviltong: ;)
Co do następnego spotkania na pewno będzie jak Kika dojdzie do siebie po sterylce, obiecywałam to Gosi ! Spotkania będą tak często jak wy będziecie chcieli ! Ja nie mam nic przeciwko aby spotykać się co tydzień !!! A zazdrościć jest czego ... naprawdę majówka nam się udała ! ;)
Ewelina to ja w twoje imieninki mam pokaz frisbee . [COLOR=Red][COLOR=Black]:cool3: [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]:eviltong: [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]:evil_lol:[/COLOR][/COLOR]

A teraz bardzo ważne pytanie !!!

[COLOR=Red]Kto będzie samochodem?! [COLOR=Black]Chyba nie będzie tak kolorowo jak na majówce ... nie będzie czym doopy zawieść :evil_lol: :diabloti: :eviltong: Samochód Agi jest zarezerwowany dla przeszkód. Wiec samochody mile widziane, chyba, że spacerkiem na stadninę :cool3: :eviltong: :evil_lol:.[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to super ... cieszę się bardzo :D Dominika będziesz miała z kim chodzić na spacerki :D Bo borderowi u Sonyi napewno będzie extra :D :D :D .

Wpisuję Was na listę.


SPOTKANIE O GODZINIE 10.00 (Szczecińska 22 [parking] z busa i pociągu mogę odebrać coby się ktoś na tej naszej wsi nie zgubił - tylko proszę o info na pv) czy ktoś będzie miał problem z dojazdem na tą godzinę ?!

I jeszcze raz: są tu jakieś samochody ?! Czy tylko pozostało się modlić aby Aga się wyspała jak wróci z Hayde Parku (nie wiem czy tak się pisze)?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że będziecie mieć udany wypad. My z Kiką będziemy z Wami duchowo. ;) Ja osobiście czekam na relację fotkowo - filmową:razz: , a Kika będzie czekac na posiłek :P (dziś dostała tylko śniadanko, jutro będzie glodniakiem, więc kiedy Wy będziecie się świetnie bawić na agility, Kika będzie sępić na cokolwiek do jedzenia. :P ).

[b]sonia123[/b] - nie wiem czy mnie kojarzysz, (a właściwie raczej na pewno nie kojarzysz), ale chyba pamiętasz Gosię z Nuką? :razz: Szkoda, że na ostatnim pikniku Cię nie było, bo byśmy się spotkały. ;) Może następnym razem się uda. No i gratuluję przyszłego borderka. Prawdopodobnie spotkamy się [w czerwcu] na agility na Psim Ranczu. ;) :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']
bobowita, Ty Strzecin? my tez zaczynami agility w czerwcu, tyle że w HOPie...[/quote]

Szczecin. ;) Ja wolę Psie Ranczo. Choć i tu i tu dojeżdżałabym tyle samo czasu. :eviltong: Ale w Psim Ranczu trenowałam z poprzednią sunią, bardzo mi się tam podobało i w ogóle. ;)

Link to comment
Share on other sites

Czemu w naszy klubie w czerwcu ?! :crazyeye: czy ja o czyms nie wiem???? a moze znowu dowiem sie po fakcie... :roll: no ale coz... coz.. by tu pisać?...
[SIZE=5][B]Małgosia skąd masz kolejnego cokera??? i wogole nic nikt o Tobie nie mowi- mogłaś wpadac przeciez od razu! a co z Nuką??? [SIZE=3]
PositiveTought-a podobno HOPowi tor zdewastowali :roll: tak ostatnio w świecie aktywnych agilityomaniakow bylo słychac :roll: a mi pasuje nawet o 9 takze mnie to zwisa o ktorej godzinie ;)[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Szczecin. ;) Ja wolę Psie Ranczo. Choć i tu i tu dojeżdżałabym tyle samo czasu. :eviltong: Ale w Psim Ranczu trenowałam z poprzednią sunią, bardzo mi się tam podobało i w ogóle. ;)[/quote]

aaa :razz: ja się tak zastanawiałam i w końcu nie wiem, szkoda, że Ciebie nie będzie, może byś mi coś poopowiadała, jak tam jest, bo ja mam dylemacik.

[quote name='sonia123'][SIZE=5]
[B][SIZE=5]PositiveTought-a podobno HOPowi tor zdewastowali :roll: tak ostatnio w świecie aktywnych agilityomaniakow bylo słychac :roll: [/SIZE][/B]
[/SIZE][/quote]

wiem tylko, że na razie się aklimatyzują na nowym torze, zajęcia są od 1 czerwca.

[quote name='palma']No to zrobimy tak ... spotkanie o 10 ... a dziewczyny z Goleniowa sobie dojadą ... przeszkody weźmiemy samochodem Beaty (PositiveThought) może mój tata weźmie samochód ... ale to tylko może .[/quote]


ałtko to Corsa :p mam nadzieję, że się zmieścimy? :evil_lol:


ja mogę wziąć aparat, ale mam popsuty wyświetlacz... (zdjęcia się robi na ślepo) na następnym spotkanku(jeśli będziecie mnie chciały jeszcze raz zaprosić :evil_lol: ) będę już luszczankować(czkeam 2 lata...) i mam nadzieję, że będę z suczą.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][SIZE=4]Karolina ja bede jutro ok 10 przed cmentarzem! jzu mam miejsce zarezerwowane w busie :multi:
tylko nie moge sie do Ciebie dodzwonić i cały czas poczta głosowa sie włącza... :cool1: Plisss.... wlącz telefon bo inaczej jutro Ci nie dam znać jak już bede na miejscu!![/SIZE]![/B] :placz:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja będę samochodem (Tico). Mogę kogoś zabrać, o ile nie będzie się bać mojego Atosa. O 12 muszę jednak wyjechać. O 13 procesja w Wielgowie, a o 17 w Nieźwiedziu, więc muszę tam być "służbowo".
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie ktoś pisze !

[b]Paula&Goofi[/b] wiem :( A wiec do czerwca :) .
[b]PositiveThought[/b] dobrze że wogóle jakiś aparat będzie ... moja siostra da sobie radę ... ja chyba porzyczę od kolegi ... .
[b]sonia123[/b] moja mama ma komórke a jest dziś na II zmianie i nie ma zasięgu ... od 22.30 do jutra będę już pod telefonem!
[b]rwpb[/b] byłoby extra gdybyś kogoś zabrał ... bo na pieszo byśmy musiały iść ... możesz być o 10.00 na Szczecińskiej 22 na parkingu ? Byłoby extra!

A więc DO JUTRA AGILITOMANIACY !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...