Jump to content
Dogomania

Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)


justine.

Recommended Posts

  • Replies 965
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sie sklada ze bylam u tych panstwa na kontroli poadopcyjnej, ale bylo to krotko po czasie jak Koffi zosala wydana, oczywiscie nie moge powiedziec za Koffi nie byla ich przytulanka ale tez jej pan nie zrobil na mnie wrazenia ktory potrafil by pracowac z psem i go czegos nauczyc. Ot poprostu spacerek zarelko mizianko i to chyba wszystko. A dla psa o takim charakterze jak Koffi to chyba jeszcze o wiele za malo.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiadomo. Paróweczka dzisiaj dzieki nieocenionej pomocy naszej Buni i Petera trafiła pod skrzydła Fundacji Medor w Zgierzu.

Bardzo dziekujemy Medorowi za zaopiekowanie sie naszą malutką. To była jedyna szansa. mam nadzieje że doświadczenie cioteczek i ich serce wyprowadzi jej psychikę na prostą.

Kofi będzie pod opieką weterynaryjną naszej Buni. Bedzie miała badania pod katem tarczycy. Jej otyłosc i zachowanie może być spowodowane właśnie jej schorzeniem.

Będzie dobrze!!!! Musi być!!!! To wspaniały kochający ludzi pies. Bez człowieka żyć nie potrafi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...