Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Tradycyjnie już przychodzę z ogłoszeniem. :)
Wszelkie propozycje zmian mile widziane, tutaj ogłoszenie. Czasem przerzucam je na inne miasto (zazwyczaj na inne woj.), zdjęcia i tytuł staram się zmieniać... co jakiś czas. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby wypromować Dianę skutecznie. Od dwóch dni Diana pokazuje się w Białymstoku.

Ostatni raz zerowałam statystyki w marcu. Od tego czasu ogłoszenie Dianki ma się tak:

(od dzisiaj liczymy wyświetlenia od początku, od zera:) )

 Wyświetleń: 855
 Tel: 15
 Obserwuje: 18
 
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tradycyjnie już przychodzę z ogłoszeniem. :)
Wszelkie propozycje zmian mile widziane, tutaj ogłoszenie. Czasem przerzucam je na inne miasto (zazwyczaj na inne woj.), zdjęcia i tytuł staram się zmieniać... co jakiś czas. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby wypromować Dianę skutecznie. Od dwóch dni Diana pokazuje się w Białymstoku.

Ostatni raz zerowałam statystyki w marcu. Od tego czasu ogłoszenie Dianki ma się tak:

(od dzisiaj liczymy wyświetlenia od początku, od zera:) )

 Wyświetleń: 855
 Tel: 15
 Obserwuje: 18
 

Tyś(ka), wielkie dzięki za ogłoszenia dla Dianki :)

Ani jednego, nawet głupiego telefonu a tyle osób obserwuje, numer spisują :(

Link to comment
Share on other sites

"Miłość w wersji XL -  nie ma obaw, że się ją rozdepcze, zwłaszcza jak pomaga w codziennych czynnościach. Spokojna, ułożona sunia,  jest zrównoważona i opanowana. Mocno kocha swoją Rodzinę, jest bardzo ciepła, miła, pogodna i domowa.

Jedno jest pewne, Diana będzie czyjąjś dumą, ponieważ jest tak mocno wpatrzona w opiekuna, posłuszna i karna, że każdy chciałby mieć tak wiernego przyjaciela. W mig pojmuje zasady obowiązujące w domu: nie niszczy, nie hałasuje, przesypia noce i zachowuje czystość. Spokojnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne przy niej (czesanie, kąpanie podwozia i łapek po spacerze), a spacery z nią są czystą przyjemnością. Ładnie chodzi na smyczy i od szalonych biegów preferuje spokojne długie wędrówki. Bez problemu można ją zabrać na dalszy spacer czy wycieczkę, bo umie zachować się podczas jazdy samochodem i nie ma choroby lokomocyjnej.

Diana może zamieszkać w domu z dorastającymi dziećmi (nastolatkami), nie nadaje się jednak do domu z innymi psami i kotami. Nie zostanie wydana do warunków kojcowych czy łańcuchowych. (...)"

 

Odrobinę skróciłam...., dodałam / skasowałam ,)
Może tak ...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem, gdzie pisać o Guciu (na którym wątku) - przepraszam, jeżeli pisze w niewłaściwym... Guciowi znowu wyzerowałam statystyki na olx (miał ponad 1,5tys wyświetleń), przerzuciłam go (ponownie) na Warszawę. Może zmienić zdjęcia? (na jakie?)

OGŁOSZENIE GUCIA

Gucio nie ma swego wątku, dobrze piszesz :)

W niedzielę cyknę jesienne fotki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gwiazdka tuż tuż..., sierściuchy odwiedził Mikołaj ,)

Dziękujemy :)

 

"W imieniu naszych podopiecznych składamy serdeczne podziękowania społeczności Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku za okazaną pomoc
W szczególności dziękujemy koordynatorkom akcji charytatywnej, Pani Joli i Pani Elwirze
Roxi nie mogła doczekać się rozpakowania prezentów "

ff3eb59df286b5ccmed.jpg

Roxi nie mogła doczekać się rozpakowania prezentów ,) Zaradna panienka :)

e7c7de3951b2bfcbmed.jpg

e12822164691b7damed.jpg

aeb54484c9d43d85med.jpg

e57f298b9badfee2med.jpg

3964046144ed857bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2019 o 10:53, Moli@ napisał:

Zakupiłyśmy suchą karmę dla psów 4 x 14kg,  smaczki /ciasteczka 3 x 1kg + 2 kg gratis za punkty... i  puchy dla kotów 12 x 400g

- 357,20zł / 04.12 (przelew)

 

3b21906ab1f72974med.jpg

Kurier dostarczył dziś suchą karmę 4 x 14kg

fc4ddcf52e441f07med.jpg

 

Brak zakupionego towaru :(

Kocie puchy 12 x 400g

Psie ciasteczka 3 x 1kg + 2 kg za punkty

Info..."przesyłka numer nie została przekazana kurierowi"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...