Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

+ 50,00 zł / 29.01 od E.R

__________________

150,00 zł / 31 01 - przeznaczę na zakup suchej karmy dla kotów + puchy dla psów

Dziękuję :)

 

f5b46babf6fbe7camed.jpg

 

Kupiłyśmy 10 kg suchej karmy dla kotów i puchy Rocco clasic dla psów  24 x 800g - zapłaciłyśmy przelewem 270,00zł / 31.01

- 150,00 zł od E.R

________________________

120,00zł

Link to comment
Share on other sites

https://wiadomosci.wp.pl/awantura-o-adopcje-psa-blackiego-mysliwi-chca-go-wziac-do-polowan-to-nie-ludzie-6475024903792257a

 

"(... ) Dzień, w którym ta baba wzięła Blackiego na smycz, to największa tragedia w całym jego życiu. Ma być ozdobą blokowiska, leżeć na tapczanie i żreć suchą karmę? Powinien przecież robić to, co ma w genach, czyli polować - klnie myśliwy, który chciał adoptować psa. Niedawno został odprawiony przez opiekunkę, a przecież chciał dobrze.

- Nie uznaję myśliwych za ludzi godnych adopcji ratowanych przeze mnie psów. Nie po to je zabieram z patologii, żeby kończyły jako mordercy. One mają za sobą bardzo ciężkie przeżycia, a moim obowiązkiem jest zadbać o to, żeby miały cudownych, mądrych ludzi za opiekunów i wygodne kanapy - mówi WP Marzena Malarczyk.

Internetowa kłótnia o Blackiego wymknęła się spod kontroli. Z obu stron lecą przekleństwa. "Psychopaci", "rzeźnicy z zaburzeniami" - to o myśliwych. "Świrusy", "idioci", "odebrać im pieniądze wyłudzane na utrzymanie zwierząt" - to z kolei komentarze myśliwych o opiekunce psa i jej sympatykach. (...)"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Moli@, nie potrzebujesz może Upcard'u? 25 tabletek
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Koleżanka ma do oddania potrzebującym psiakom.

Tyś(ka), bardzo się przyda..., mam pod opieką suczkę z niewydolnością układu krążenia..., serducho nie wyrabia i co 5/6 miesięcy ma spuszczany płyn -  walczymy z wodobrzuszem :( Panienka jest i będzie na lekach do końca życia....

Właściciel zmarł ... wsiowa sunia została sama... :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Tyś(ka), bardzo się przyda..., mam pod opieką suczkę z niewydolnością układu krążenia..., serducho nie wyrabia i co 5/6 miesięcy  walczymy z wodobrzuszem :( Panienka jest i będzie na lekach do końca życia....

Właściciel zmarł ... wsiowa sunia została sama... :(

O rany... nie wiedziałam nawet, że masz taką podopieczną. To poproszę jeszcze raz o adres, bo mi się zawieruszył, podeślę znajomej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

O rany... nie wiedziałam nawet, że masz taką podopieczną. To poproszę jeszcze raz o adres, bo mi się zawieruszył, podeślę znajomej.

Od lipca pod naszą opieką...a weci dawali jej około 2 miesięcy życia... w Boliłapce konsternacja :)

 

2281bba66fcbe3b2med.jpg

6c557859e7b8c856med.jpg

dc3efbb92d3099c6med.jpg

 

95ffa3e04ead1d15med.jpg

Mała bidula...ulubienica Wiosenki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gucio w drodze do Pani Kasi... do swego domu :)

 

Pani Kasiu..., obroża, szelki (dla uciekinierów) i smycz (z możliwością regulacji długości) są Gucia :)

Z tych szelek chłopczyk się nie wydostanie - idealne do pierwszych wyjść w nowym domu ... do zwiedzania nowych miejsc np Krakowa ,)

Spracusiany szarpak to ulubiona zabawka...

 

5511561c3f0f0757med.jpg

8b497855593a09a9med.jpg

9a06af4e4e1762eemed.jpg

403a019b4070e73fmed.jpg

e85b9d4e561c8828med.jpg

3bb222a799aca0ddmed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Hurra, bądź szczęśliwy Guciu! :) W czerwieniu mu bardzo ładnie.

:)

Nastąpiła zmiana planów..., proszę...podziękuj Pani Magdzie za chęć pomocy w transporcie do Lublina.

 Udało się załatwić przejazd do Zamościa..., skorzystałyśmy i chłopczyk już w drodze. Jak wcześniej... Henio i Mela do Wrocławia... Gucio do Zamościa  pojechał z pańcią na tylnej kanapie :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia napisała...

"Test nowego sprzętu kupionego już wcześniej. Sprawdza się świetnie.
Wczoraj byliśmy na dłuższym spacerze na polach, było ciągnięcie ale z powodu ogromnej ekscytacji stadkami saren
wow :D

A dziś dłuższy spacer w lesie i było bardzo spokojnie, Gucio szedł ładnie na smyczy, połączyłysmy obie smycze
Chyba woli las od ogromnej otwartej przestrzeni :D

a jak w domu?
Wszystko w porządku, ładnie śpi, ładnie je, pije, jest bardzo spokojny. Jest bardzo za nami, spragniony kontaktu, przytulaśny.

A dziś była odrobinka nauki siadania :D Z powodzeniem! Ale wszystko pomalutku, na spokojnie. Gucio był zachwycony! Smaczki, chwalenie, dużo uwagi :D

Czujemy się jakby Gucio był tu od zawsze"

 

9fbd3b0aad87c6a4med.jpg

d57a3afca202538bmed.jpg

21166f6108bae8c5med.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...