Jump to content
Dogomania

Aron z gronkowcem w uszach zbiera na leczenie.Pomozcie prosze!!!


Recommended Posts

Poprosze kobiete,zeby zmierzyla ta buda ,ktora ma.

Ta stara buda rozmiarowo jest dobra,tylko stara i rozlatujaca sie.

Zmierzenie psa jest raczej niemozliwe,pisalam o wizycie wetki w 1 poscie.

Psiak jest duzy,wielkosci pitbula.Rozpiera go energia,potrzeba duzo sily,zeby go utrzymac i cokolwiek przy nim zrobic.

Ja tej sily nie mam,ta kobieta rowniez.Ale bude mozna wymierzyc.

Link to comment
Share on other sites

 

- eternit

 

 

na wątek trafiłam przypadkiem, imię przykuło moją uwagę, od kilku m-cy śledzę historie innego Arona, który teraz może być wszędzie  https://www.facebook.com/SzukamyArona 

 

 

tabletki na robale wyślę , przy swojej wielkiej gromadzie, mam jakiś zapas

ubrania na dziewczynkę 8 lat ,  po bratanicy powinny być jakieś 

 

adres do wysyłki tylko poproszę

 

 

Adres podany.

Dziekuje za tabletki....:)

A ten link nie otwiera mi sie

Link to comment
Share on other sites

Jakiej budowy są dziewczynki , w miarę szczupłe ?
A do szkoły im czego nie potrzeba ?
Ja jutro ruszam z bazarkiem ciuszkowo bizutkowym na Arona,
przydałby się żeby ktoś zrobił jeszcze taki cegiełkowy.

DORA a wiesz może ile taki worek czegoś na opał by kosztował ?

Starsza dziewczynka i ta kobieta sa szczuple,dziewczynka 8letnia jest troszeczke grubsza.

Nie wiem ile by kosztowal taki worek.Ja pieniedzy na taki worek nie moge im dac,a sama nie moge kupic i im zaniesc,bo nie mam auta.

Link to comment
Share on other sites

Adres podany.

Dziekuje za tabletki.... :)

A ten link nie otwiera mi sie

 

 

Wyskoczyłam z tymi tabletkami a to nie tabletek mam zapas, tylko kropelek na pchły - 
 krople też wrzucić?
 
A w związku z tym, że tabletek brak,  zamierzałam je kupić będąc dziś w klinice w sprawie swoich psów, 
nakreśliłam sytuacje Arona i weterynarka
przekazała zwierzakom tabletki od kliniki  - bardzo dziękuje weterynarce Pani Kasi i klinice Alvet za pomoc dla  Arona i reszty zwierzaków   :)
 
 
 
A teraz jeszcze jedna dobra wiadomość -  Aron będzie miał nową bude :):)
W zakupie budy pomogą Panowie spoza dogo
 
Serdeczne podziękowania kieruje do Panów , którzy zechcieli pomóc Aronowi - Pana Michała J , który przekazał na zakup budy 200 zł, Michała S i Artura K , którzy przekazali po 100 zł - dzięki nim , już jutro buda będzie mogła być zamówiona .
 
Bardzo, Bardzo dziękujemy w imieniu Arona.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

...
A teraz jeszcze jedna dobra wiadomość - Aron będzie miał nową bude :):)

Serdeczne podziękowania kieruje do Pana Michała J , Pana Michała S i Pana Artura K , którzy zechcieli pomóc Aronowi i dzięki którym, już jutro buda będzie mogła być zamówiona
Bardzo, Bardzo dziękujemy w imieniu Arona.


Fantastyczna wiadomość :) :) :) Przyłączam się do podziękowań :)
Sory, że o to zapytam, choć darowanemu koniowi, jak mówi przysłowie, w zęby się nie zagląda, ale tu bardzo ważne jest, żeby buda miała przedsionek, który będzie zasłaniał wejście do budy od podmuchów wiatru. Czy to będzie buda z wiatrołapem ?
Link to comment
Share on other sites

Buda oczywicie będzie przyzwoita, Panowie przeznaczyli na budę 400 zł, więc będzie i przedsionek :)

Ja mam budy , swoje własne, w takim samym kształcie, tylko, że budowaliśmy je sami, więc wszystkie ściany, dach i podłoga wyłożone są styropianem 10cm, zabezpieczone płytami , do tego otynkowane, przedsionki obszerne, budy bardzo ciepłe, pies nie ma prawa w nich zmarznąć ani poczuć wiejącego wiatru. Szkoda, ze ta Aronikowa nie może być aż taka solidna , ale ważne, że będzie jakkolwiek przyzwoita  :):) 

 

A Aron z linku- nie znalazł się, śledzę wątek od kilku m-cy , pies zapadł się pod ziemie :(

Link to comment
Share on other sites

Buda oczywicie będzie przyzwoita, Panowie przeznaczyli na budę 400 zł, więc będzie i przedsionek :)
Ja mam budy , swoje własne, w takim samym kształcie, tylko, że budowaliśmy je sami, więc wszystkie ściany, dach i podłoga wyłożone są styropianem 10cm, zabezpieczone płytami , do tego otynkowane, przedsionki obszerne, budy bardzo ciepłe, pies nie ma prawa w nich zmarznąć ani poczuć wiejącego wiatru. Szkoda, ze ta Aronikowa nie może być aż taka solidna , ale ważne, że będzie jakkolwiek przyzwoita :):)...

Z tego co piszesz, wynika,że buda będzie super :) Bardzo ważne jest ocieplenie, żeby psiakowi w zimie nie doskwierały mrozy.
Wspaniali Ludzie. Wielkie dzięki dla nich :)
Teraz jeszcze nowy zadaszony kojec potrzebny i Aron będzie panem na włościach :)

A Aron z linku- nie znalazł się, śledzę wątek od kilku m-cy , pies zapadł się pod ziemie :(

To straszna :( Nie wiedzą co sie z nim dzieje, czy żyje, czy nie. A psiak jeśli żyje, to na pewno tęskni. Straszne :( :( :(
Link to comment
Share on other sites

 


Wyskoczyłam z tymi tabletkami a to nie tabletek mam zapas, tylko kropelek na pchły - 
 krople też wrzucić?
 
A w związku z tym, że tabletek brak,  zamierzałam je kupić będąc dziś w klinice w sprawie swoich psów, 
nakreśliłam sytuacje Arona i weterynarka
przekazała zwierzakom tabletki od kliniki  - bardzo dziękuje weterynarce Pani Kasi i klinice Alvet za pomoc dla  Arona i reszty zwierzaków   :)
 
 
 
A teraz jeszcze jedna dobra wiadomość -  Aron będzie miał nową bude :):)
W zakupie budy pomogą Panowie spoza dogo
 
Serdeczne podziękowania kieruje do Panów , którzy zechcieli pomóc Aronowi - Pana Michała J , który przekazał na zakup budy 200 zł, Michała S i Artura K , którzy przekazali po 100 zł - dzięki nim , już jutro buda będzie mogła być zamówiona .
 
Bardzo, Bardzo dziękujemy w imieniu Arona.

 

WSPANIALE:)!
Link to comment
Share on other sites

 

Wyskoczyłam z tymi tabletkami a to nie tabletek mam zapas, tylko kropelek na pchły - 
 krople też wrzucić?
 
A w związku z tym, że tabletek brak,  zamierzałam je kupić będąc dziś w klinice w sprawie swoich psów, 
nakreśliłam sytuacje Arona i weterynarka
przekazała zwierzakom tabletki od kliniki  - bardzo dziękuje weterynarce Pani Kasi i klinice Alvet za pomoc dla  Arona i reszty zwierzaków   :)
 
 
 
A teraz jeszcze jedna dobra wiadomość -  Aron będzie miał nową bude :):)
W zakupie budy pomogą Panowie spoza dogo
 
Serdeczne podziękowania kieruje do Panów , którzy zechcieli pomóc Aronowi - Pana Michała J , który przekazał na zakup budy 200 zł, Michała S i Artura K , którzy przekazali po 100 zł - dzięki nim , już jutro buda będzie mogła być zamówiona .
 
Bardzo, Bardzo dziękujemy w imieniu Arona.

 

Co za wspaniali Panowie.... :)

Bardzo dziekuje w imieniu Aronka...... :)

Wczesniej zanim weszlam na watek przeczytalam pw od Kasi i juz wiedzialam....

szok.......kolejny raz widze,ze sa wspaniali ludzie,tylko trzeba ich poszukac.

Tak bardzo ciesze sie z tej budy.....Kasiu i Tobie wielkie dzieki,ze znalazlas takich dobrych ludzi..... :)

rowniez dziekuje wetce p.Kasi za tabletki od robali  dla zwierzakow.... :)

na odpchlanie potrzebuje kropelek takich dla zwierzakow do 10kg

dla Arona mam,juz wczesniej wyslala Cioteczka z fundacji.

Aron bedzie mial nowe bude........ :)

Jeszcze raz wielkie,wielkie dzieki....... :)

Link to comment
Share on other sites

Dora, czy Aron jest sporo większy od Tyczki ?
I jakbyś mogła się zorientować w cenie takiego worka czegoś na opał , dobrze ?

Tak,Aron jest wiekszy od Tyczki.

Wogle nie wiem gdzie pytac o taki opal,ja mieszkam w bloku,nie bardzo orientuje sie.

Chyba trzeba pojechac tam gdzie sprzedaja ,ale nie wiem gdzie,i n ie mam auta.

W Sz-nie  nie ma chyba takich punktow sprzedazy,trzeba jechac na wies.

A o drzewie to juz nie wiem wogole.....ale zapytam znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj bede chciała zrobić wydarzenie na fb, a ponieważ widze że buda będzie :)! to na kojec.

Dogo07 fantastycznie !!! Jak zrobisz wydarzenie to udostępnię i zaproszę wszystkich znajomych.
Musi się udać. Nawet jeśli tam nie zbierzemy całej kwoty to na dogo też równocześnie można zbierać - bazarek cegiełkowy.
Nie mam doświadczenia w organizowaniu bazarku cegiełkowego, ale spróbuję.
Link to comment
Share on other sites

Co za wspaniali Panowie.... :)

Bardzo dziekuje w imieniu Aronka...... :)

Wczesniej zanim weszlam na watek przeczytalam pw od Kasi i juz wiedzialam....

szok.......kolejny raz widze,ze sa wspaniali ludzie,tylko trzeba ich poszukac.

Tak bardzo ciesze sie z tej budy.....Kasiu i Tobie wielkie dzieki,ze znalazlas takich dobrych ludzi..... :)

rowniez dziekuje wetce p.Kasi za tabletki od robali  dla zwierzakow.... :)

na odpchlanie potrzebuje kropelek takich dla zwierzakow do 10kg

dla Arona mam,juz wczesniej wyslala Cioteczka z fundacji.

Aron bedzie mial nowe bude........ :)

Jeszcze raz wielkie,wielkie dzieki....... :)

 

 

Kropelki będą :) , dla dużych psów też wrzucę (dla dwóch mam akurat zapas) , jak nie dla Aronika, to wcześniej czy później znajdzie się pewnie jakaś bieda do odpchlenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...