Jump to content
Dogomania

"Majeczka-maleńka starowinka nie była shih-tzu, ale Lhasa apso!"


daisy

Recommended Posts

[URL]http://www.dzienziemi.org.pl/2008/index.html[/URL]
tu jest mapka i wszystkie szczegóły. Ja będę tak gdzieś od godz. 11 do 15, bo potem mam niestety PKS do siebie na wieś :cool1:

ja to nawet wątem założyłam, na "Spotkaniach"
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109813[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][URL]http://www.dzienziemi.org.pl/2008/index.html[/URL]
tu jest mapka i wszystkie szczegóły. Ja będę tak gdzieś od godz. 11 do 15, bo potem mam niestety PKS do siebie na wieś :cool1:[/quote]
No to dzięki. Może się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kochani, czy tak gdzie pomagacie zwierzętom, w przytuliskach koło Warszawy, nie ma czasem w potrzebie kota syjamskiego? Taka sie "dziura" zrobiła w domu po śmierci Czeska :shake: Moze byc stary i nikomu niepotrzebny...[/quote]
W Kocim Świecie były. Zaraz zapytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kochani, czy tak gdzie pomagacie zwierzętom, w przytuliskach koło Warszawy, nie ma czasem w potrzebie kota syjamskiego? Taka sie "dziura" zrobiła w domu po śmierci Czeska :shake: Moze byc stary i nikomu niepotrzebny...[/quote]

Malagos :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Malagos a może Ci się przyda jedzonko jak zaadotpjesz starego kota?:razz:
Twoja staruszka czuje się dobrze? to znaczy stacjonarnie bez zmian?[/quote]
Staruszka, Majeczka? Bo jest i Pelasia, obie czuja sie doskonale. Uśmiechnięte, pogodne, z apetytym i dobrymi koopkami :p A to w pewnym wieku najważniejsze, nie?
Okta, a masz na zbyciu jedzonko dla starego kota?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kochani, czy tak gdzie pomagacie zwierzętom, w przytuliskach koło Warszawy, nie ma czasem w potrzebie kota syjamskiego? Taka sie "dziura" zrobiła w domu po śmierci Czeska :shake: Moze byc stary i nikomu niepotrzebny...[/quote]
Jak będzie potrzebna pomoc w transporcie to zadzwoń .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']
Staruszka, Majeczka? Bo jest i Pelasia, obie czuja sie doskonale. Uśmiechnięte, pogodne, z apetytym i dobrymi koopkami :p A to w pewnym wieku najważniejsze, nie?
[U]Okta, a masz na zbyciu jedzonko dla starego kota?[/U]
[/quote]
super, że malutka miewa się dobrze:loveu:

[U]a skąd jedzenie dla kota u mnie? ja tylko psy kochana:p[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Pozdrowionka :buzi:[/quote]
Wzajemnie :p
A my właśnie po spacerku - w sadzie tak pieknie pachnie trawa i sosny otaczajace sad. Jest ławeczka w słońcu i babcie -emerytki posiedziały sobie prawie godzinkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Wzajemnie :p
A my właśnie po spacerku - w sadzie tak pieknie pachnie trawa i sosny otaczajace sad. Jest ławeczka w słońcu i babcie -emerytki posiedziały sobie prawie godzinkę :roll:[/quote]


Dzisiaj troszkę słońce wyjrzało, to i na spacerek chce się wyjść. Babunie pewnie wypoczęte i zrelaksowane :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

To z glow te nasze moherki i razem z wiosna na pola pobiegac troche, znalazly sie staruszki:mad::mad::mad:. Moja tesciowa ma odjete pol pluca, dwa plastikowe biodra, dzis znow reperowali jej serducho, a jak mnie rok temu przeciagnela po Sopocie to mi nogi w ...weszly:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Jak wydobrzeje to znowu chce mnie przexciagnac, tym razem po Mazurach. Mlode laski, a tu sie babciami nazywaja:shake: Wstyd:oops::eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

bo teściowe są nie do zdarcia. Poczekam, aż mnie synkowie uczynią kochaną tesciową, to zaraz sie lepiej poczuję :diabloti:

a Majeczka dzis taka smutna, na spacerku tylko siusiu i polozyła sie na chodniku, w kuchni jedną chrupeczkę i spać. Chyba po raz pierwszy nie chciała jesć. Moze nie lubi wiosny? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']
bo teściowe są nie do zdarcia. Poczekam, aż mnie synkowie uczynią kochaną tesciową, to zaraz sie lepiej poczuję :diabloti:

a Majeczka dzis taka smutna, na spacerku tylko siusiu i polozyła sie na chodniku, w kuchni jedną chrupeczkę i spać. Chyba po raz pierwszy nie chciała jesć. Moze nie lubi wiosny? :shake:
[/quote]
to nie wiosna Malagos....mam złe przeczucia pamiętaj w jakim jest wieku-bądź gotowa.....ja też mam świadomośc u swego Dyziunia-choc wskrzesiłam go wraz z wetem i mnóstwem zabiegów i leczenia.
ja mam świadomość ale gotowa nie jestem i nigdy nie będę......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...