Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

się meldujem :) za oknem słonka co raz więcej i ja na dworze spędzam dużo czasu-chodzem, leżem, pomagam siać, na kota polujem-kiedyś go dorwę, dziada jednego paskudnego. Wycwanił się i wie jak blisko może podejść,żeby mnie drażnić, a ja nie mogę go złapać. Jak tylko się ruszę-odskakuje kawałek dalej i mi podogonie pokazuje wrrrr. Dostałem jedne butki od Cioci z fb i już się prawie nie focham na nie (Hopiak mówi,że muszę w nich chodzić, bo jak nie, to sobie takie kuku zrobię,że mi łapki ciachną-a łapki swoje lubie przecież i chcę je mieć), dzisiaj dostanę drugie-na zmianę :D szykuje mi się sesja zdjęciowa, jak tylko skończymy siać i sadzić...aaa-śpię z Hopiakiem co noc-jak mnie "zapomina" zabrać, to sie wydzieram i idę sam i musi mi trochę pomagać wejść na łóżko (jak jestem sam, to sam wchodzę...ale po co się wysilać? przecież od czegoś ją mam-no nie?) i się tulę i buziaka na dobranoc daję :) Teraz Hopiak jeszcze po człowieczych wetach gania-serce badała i badać będzie, bo coś tam nie jest tak jak powinno i krefę badać będzie, bo musi (hihihihi-kłujać ją będą :D ) i jeszcze cos tam badać jej będą...i tabuletki swoje tyż ma (chyba mi zazdraszczała?)-na serduszko jej dali. Ale mówi,że bazarek zrobić musi-nie dla niej, dla mnie, bo trochę do mojej obroży na kleszczory brakuje, a i żarełko się kończy w worku-trza szybko nazbierac na nowe, bo co jak co, ale ja jeść lubię...bardzo lubię :)

idę na dwór, bo szkoda marnować takiego słonka

Bulbo szczęśliwy, bo wiosna :)

Link to comment
Share on other sites

to samo jej szczekam-od chorowania, to jesteśmy my, a ona jest od leczenia nas, karmienia, bawienia się, tulenia i...od wielu innych rzeczy. Tylko jakoś ostatnio na klikanie czasu brak...dzisiaj słyszałem,że niedługo święta będą-jajkowe :) i że jajo też dostanę (jedno-buuu) no i reszta też dostanie, bo musi być sprawiedliwie. Tolek coś mruczy pod nosem,że pewnie i coś pysznego będzie i że Zając smaczki przyniesie-więc będziem pilnował tego Zająca, co by jak najwięcej z niego wytrząsnąć :D no i nie pochwaliłem się,że zabawki dostałem-dzisiaj :) i mam co pilnować i co w paszczy nosić :D lubiem te moje skarby...oj lubiem...tylko dzielić się nie lubiem-jak mi chcą coś zwędzić, to warkolę i nos marszczę, a jak to nie działa-to szczekam! moje! moje! tylko moje!!!

Link to comment
Share on other sites

Zosiu widziałam ze w rozliczeniu wpisałas koszt paliwo - wyrzuc to, juz dawno zapomniałam o paliwie:)

Troche mało, zaraz bedzie trzeba kupic znowu leki i karme - hope na ile tam leków wystarczy jeszcze?

Mam troche fantow nazbieranych wiec na dniach cos wykombinuje bazarkowego...

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam wpłaty. Bardzo wszystkim dziękuję w imieniu Bulbika!!! <3 <3

 

 

Książę dzisiaj uprawiał głównie leżing-pewnie zmiany pogody tak na niego wpływają...więc podziękuję w imieniu słodziaka 171.gif

 

Zosiu widziałam ze w rozliczeniu wpisałas koszt paliwo - wyrzuc to, juz dawno zapomniałam o paliwie:)

Troche mało, zaraz bedzie trzeba kupic znowu leki i karme - hope na ile tam leków wystarczy jeszcze?

Mam troche fantow nazbieranych wiec na dniach cos wykombinuje bazarkowego...

 

Leków starczy jeszcze na miesiąc, ale karma nie długo się skończy, mamy jeszcze 10 puszek i trochę suchej. W razie W reszta bandy się z nim podzieli swoją, albo będę mu gotowała ryż/makaron z kurczaczkiem i warzywami (żeby Jego Królewska Mość sensacji żołądkowych nie miał).

Bazarek też mu zrobię-może jutro wyskrobię odpowiednią ilość czasu na wysyłanie zaproszeń, bo samo założenie cegiełek zajmuje chwilę. No i pytanie-mogę napisać,że zbiórka na Twoje konto? nie wiem, czy fundacja ma ochotę wyłapywać x wpłat po 5 zł ? 

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam z radością :)  ... Bulbo się poprawił, wygląda lepiej! ... dużo lepiej!...ale może powinnam, zostawić Ani, te wszystkie pochwały, którymi zostali obsypani ;)... tak, tylko chciałam podzielić się dobrymi wieściami :)

Link to comment
Share on other sites

Mam z bazarku dla Bulbo 25 zł - jest to 30%  dla pieska wskazanego przez osobę, która kupi najwięcej - Ewusia Gonzales wskazała Bulbo . Proszę o namiary do  przelewu :)

Bardzo dziękuję Ewuniu!!! :) <3

 

Tu są dane:

 

Fundacja Dwa plus Cztery

35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
numer w formacie IBAN z przodu PL
Kod SWIFT/BIC AGRIPLPR

Agricole Bank Polska

Z dopiskiem „Datek na cele statutowe fundacji - dla BULBO”

plus ewentualnie nick z Dogomanii 

 

(Przepraszam, że rzadziej tu zaglądam, ale troszkę kłopotów u nas...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...