Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

17 godzin temu, elik napisał:

Robisz takie fajne rzeczy i chyba to Ty zrobiłaś plakat Brysiowi na początku jego kariery na dogo. Może zrobiłabyś nowy z ładnym zdjęciem w Wordzie.

Ten plakat z pierwszej strony wątku nie jest mojego autorstwa.
Ja w grafice raczkuję, nawet nie mam żadnego programu. Wszystko, co robię to przez internet, nawet nie wiem czy jestem w stanie zrobić plakat... ale spróbuję.

Zdjęcie - czekoladowy posterunek :)

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Tyś napisał:

Ten plakat z pierwszej strony wątku nie jest mojego autorstwa.
Ja w grafice raczkuję, nawet nie mam żadnego programu. Wszystko, co robię to przez internet, nawet nie wiem czy jestem w stanie zrobić plakat... ale spróbuję.

Zdjęcie - czekoladowy posterunek :)

Super :) Wybierz najśliczniejsze zdjęcia :) Rozplakatuję w kraku.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem. Naprawdę nie rozumiem czemu tak śliczny i bezproblemowy pies nie może znaleźć domu.

Naprawdę nikt nie dzwoni w jego sprawie? Kurka siwa. To tak być nie może!

Od 2lat chodzi mi pomysł by go doadoptować do mojego. Mam wrażenie, że by się dogadali: im bardziej czytam o Brysiu, tym bardziej mam wrażenie, że to taki mój gamoń! Jednak obecnie drugi pies nie wchodzi w grę, dopiero jak się przeprowadzę, a mój zostanie na emeryturze z moimi rodzicami. A to za parę miesięcy. ze swoimi kotami..

No i nadal wierzę, że trafi do lepszego domu i że dom czeka na niego tuż za rogiem. Ale heloł, domku! Najwyższy czas się ujawnić!

Bryś mocno siedzi w moim sercu. Głęboko. Postaram się coś wykombinować z plakatem, ale nie obiecuję cudów - NIGDY tego nie robiłam. I nie mam na czym.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś napisał:

Nie rozumiem. Naprawdę nie rozumiem czemu tak śliczny i bezproblemowy pies nie może znaleźć domu.

Naprawdę nikt nie dzwoni w jego sprawie? Kurka siwa. To tak być nie może!

Od 2 lat chodzi mi pomysł by go doadoptować do mojego. Mam wrażenie, że by się dogadali: im bardziej czytam o Brysiu, tym bardziej mam wrażenie, że to taki mój gamoń! Jednak obecnie drugi pies nie wchodzi w grę, dopiero jak się przeprowadzę, a mój zostanie na emeryturze z moimi rodzicami. A to za parę miesięcy. ze swoimi kotami..

No i nadal wierzę, że trafi do lepszego domu i że dom czeka na niego tuż za rogiem. Ale heloł, domku! Najwyższy czas się ujawnić!

Bryś mocno siedzi w moim sercu. Głęboko. Postaram się coś wykombinować z plakatem, ale nie obiecuję cudów - NIGDY tego nie robiłam. I nie mam na czym.

To bardzo ładnie i obiecująco brzmi  puszcza%2Boczko.gif

A plakat koniecznie spróbuj zrobić :)

 

Link to comment
Share on other sites

Tyle, że ja nic nie obiecuję ;) Głosno myślę. Nic więcej. Bo chciałabym, by Bryś już miał swoich ludzi.

Zwłaszcza, że przede wszystkim to byłby psem rodziców, więc to oni musza przystać na ten pomysł. To dobrzy ludzie, psiolubni, ale pracujący dniami ;) Choć ja uważam, że drugi pies dla mojego, gdy straci towarzystwo kotów (i moje) byłby dobrym pomysłem. On jest mocno spragniony kontaktów z psami, tyle że nie przepada za wariatami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...