Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o komórki macierzyste, to pytałam wetki która badała Maszę i powiedziała, że mogłoby jej to pomóc.

Oczywiście musiałaby zostać przebadana przez weta który wykonuje takie zabiegi. 

 

Co do transportu do Tychów, to podobno AniaB (chyba codziennie) z Krakowa tam jeździ do pracy.

Może mogłaby pomóc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu,nie ma co się zastanawiac,tylko pisz do AniaB z zapytaniem o pomoc.Jest ogromna szansa na poprawienie stanu zdrowia Maszeńki i trzeba w tym kierunku działać.Jest oferta pomocy kochanej cancer,która robi wspaniałe bazarki na fb :) Kochana Marticzka podała namiary na bardzo dobrych specjalistów :) Makila zasięgnęła porady u wetki,która też to sugeruje :) Jest nast tu wiele osób na wątku,którym los malutkiej nie jest obojętny! Ja również pomogę w dołożeniu sie do kosztów,związanych z badaniami i zabiegiem.Ale trzeba podjąć decyzję i na to czekamy....

Link to comment
Share on other sites

Elu,nie ma co się zastanawiac,tylko pisz do AniaB z zapytaniem o pomoc.Jest ogromna szansa na poprawienie stanu zdrowia Maszeńki i trzeba w tym kierunku działać.Jest oferta pomocy kochanej cancer,która robi wspaniałe bazarki na fb :) Kochana Marticzka podała namiary na bardzo dobrych specjalistów :) Makila zasięgnęła porady u wetki,która też to sugeruje :) Jest nast tu wiele osób na wątku,którym los malutkiej nie jest obojętny! Ja również pomogę w dołożeniu sie do kosztów,związanych z badaniami i zabiegiem.Ale trzeba podjąć decyzję i na to czekamy....

Jesteście kochane :) :) :)
Zadzwonię jutro do Ani. Ona mówiła mi, że jeśli byłby potrzebny transport psiaka w tamtym kierunku to Ona chętnie. Jeśli się zgodzi, to będziemy musiały zastanowić się jak to zorganizować, bo Ania jeździ tam do pracy więc co najmniej na 8 godzin. Nie wiem jak Maszeńka zniosłaby tak długi czas będąc w podróży. Nie wiem czy nie byłoby to dla niej zbyt męczące. Nie chciałabym, żeby niekorzystnie odbiło się to na jej samopoczuciu :(
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli tylko uda się zorganizować transport do Tych, to myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko jechać.

To będzie "tylko" wizyta która mam nadzieję rozjaśni sytuację co do stanu zdrowia Maszy.

Jeżeli będzie wiadomo jakie badania trzeba będzie zrobić Maszy i jakie mniej więcej będą koszty tych badań wtedy będzie można się ewentualnie martwić o kasę.

 

Teraz możemy tylko gdybać, że coś można lub że będzie potrzeba dużo kasy, a tak naprawdę to nic nie wiadomo.

Nie takie trasy pokonywało się na dogo z psiakami ;) 

Dla Maszy taka podróż (oczywiście autem) nie powinna być problemem. Ona bardzo grzecznie jeździ, nie ma choroby lokomocyjnej. Myślę, że większość drogi by przespała :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli tylko uda się zorganizować transport do Tych, to myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko jechać.

To będzie "tylko" wizyta która mam nadzieję rozjaśni sytuację co do stanu zdrowia Maszy.

Jeżeli będzie wiadomo jakie badania trzeba będzie zrobić Maszy i jakie mniej więcej będą koszty tych badań wtedy będzie można się ewentualnie martwić o kasę.

 

Teraz możemy tylko gdybać, że coś można lub że będzie potrzeba dużo kasy, a tak naprawdę to nic nie wiadomo.

Nie takie trasy pokonywało się na dogo z psiakami ;)

Dla Maszy taka podróż (oczywiście autem) nie powinna być problemem. Ona bardzo grzecznie jeździ, nie ma choroby lokomocyjnej. Myślę, że większość drogi by przespała :)

I tego trzeba się trzymać! :)

Link to comment
Share on other sites

...Nie takie trasy pokonywało się na dogo z psiakami ;) 
Dla Maszy taka podróż (oczywiście autem) nie powinna być problemem. Ona bardzo grzecznie jeździ, nie ma choroby lokomocyjnej. Myślę, że większość drogi by przespała :)

Anetko, ale tu nie chodzi o trasę, bo to faktycznie nie jest bardzo daleka droga. Ale Ania jedzie tam do pracy. Zawiezie mnie i przyjedzie po nas za około 8 godzin. Tego się obawiam, jak Maszeńka zniesie tak długie oczekiwanie i gdzie będziemy mogły czekać ?

To jak sama zauważyłaś tylko wizyta. Może znajdzie się i w kraku dobry neurolog.
Link to comment
Share on other sites

cały czas zaglądam ..........

Dzięki Marticzko kochana :)
A ja jestem po rozmowie z AniaB i bardzo chętnie pojedzie ze mna i Maszeńką do tej pani doktor do Tych, ale dopiero w przyszłą sobotę. Najbliższą sobotę ma już zajętą.
Pomyślałam, że w międzyczasie może dobrze, żeby Maszeńkę zdiagnozował ortopeda, łącznie ze zrobieniem RTG tego co będzie potrzeba. Może powodem problemów z tylnymi łapeczkami są zmiany w stawach, kręgosłupie. Taka diagnoza jest potrzebna, gdyby w grę miała wchodzić kuracja komórkami macierzystymi. Jeśli ortopeda nic nie znajdzie, to w przyszłą sobotę AniaB zawiozłaby nas do Tych. Tam opinia ortopedy też pewnie się przyda.
Problem jest jak zwykle w kasie :( Po zapłaceniu rachunków za weta i hotel, na koncie Maszeńki jest kwota 282,40 zł. To wystarczy może na poradę u ortopedy i RTG. Ale na pewno nie wystarczy także i na neurologa :(
Wiem, że trwa bazarek, z którego 75% dochodu ma być dla Maszeńki, ale czy zdążą do tego czasu wpłynąć pieniądze ?

Powiedzcie co o tym sadzicie ?
Link to comment
Share on other sites

Mój bazarek jest do 24 lutego, to jeszcze długo.. :(

No właśnie :( Ja, gdybym nawet teraz zrobiła bazarek ciuszkowy, to też kasa będzie nie wcześniej niż z Twojego.
Poza tym chyba niedobrze jest robić takie same bazarki na tego samego psiaka w tym samym czasie. To wydaje mi się niezbyt zachęcające do brania udziału w takich bazarkach. Poczekam z moim, jak Twój się zakończy.

zagladam do suni
trzymaM KCIUKI ZA WIZYTE
przy okazji deklartacja stala w drodze

Milagros, bardzo serdecznie dziekuję i za kciuki i za kasę dla suni :D

kurcze z finansami Maszeńki krucho a z pewnością ogólne koszty leczenia i utrzymania sunieczki będą bardzo duże :( W tej chwili mam wyczyszczony bazarek z fantów :( Może ktoś by mógł zorganizowac dla sunieczki bazarek cegiełkowy na pokrycie kosztów leczenia :(

Ja mam kilka ciuszków na bazarek, ale kasa z bazarku ciuszkowego spływa co najmniej kilka tygodni.
Faktycznie najlepszy byłby tu bazarek cegiełkowy, ale ja nigdy takiego nie robiłam, a tu przydałby się fajny, przyciągający bazarek :(
Kto jest specem od takich bazarków ?
Link to comment
Share on other sites

Co prawda jestem na wątku od założenia,ale nie pamiętam czy Maszka dostała pomoc od Skarpety im.Talcott.
Jeżeli nie,mogę wystąpić o pomoc na badania

Ojej kochana, to byłoby super :D
Maszeńka nie korzystała z pomocy Skarpety im.Talcott, a jest staruszką, chorą staruszką :(
Bardzo Cię proszę wystąp z prośbą o pomoc dla sunieczki :)
Link to comment
Share on other sites

Elu,ja teraz jestem w trakcie tworzenia bazarku dla Maksia,który też bardzo kuleje finansowo,a na wątku tylko garstka ludzi do pomocy....:(

Z kasa na dogomanii jest coraz trudniej :(
Podeślij proszę link do wątku Maksia. Wprawdzie kasą nie wesprę :( ale obecność na wątku też jest potrzebna.
A czy Maksiu ma banerek ?
Link to comment
Share on other sites

Klub Wytrwałych Baloniarek. Ale pomaga tylko psiakom przebywającym w bezpłatnych domach tymczasowych. Maszeńka jest u Anety tylko za zwrot kosztów, czy jako hotelowiczka?...

Dobry pomysł ze zrobieniem badań (przynajmniej RTG) przed konsultacją w Tychach. Tylko ta kasa :(

Link to comment
Share on other sites

Klub Wytrwałych Baloniarek. Ale pomaga tylko psiakom przebywającym w bezpłatnych domach tymczasowych. Maszeńka jest u Anety tylko za zwrot kosztów, czy jako hotelowiczka?...
Dobry pomysł ze zrobieniem badań (przynajmniej RTG) przed konsultacją w Tychach. Tylko ta kasa :(

Makila ma obecnie sporo biedactw na BDT i nie mogła sobie pozwolić na więcej. Maszeńka jest w hotelu, czyli KWB nie pomoże.
Link to comment
Share on other sites

No niestety... Klub został powołany, by pomagać BDT i jakoś je zachęcać do nieprzeobrażania się w PDT...


Rozumiem i popieram tą ideę. Niestety BDT jest tak mało, a potrzebujących zwierzaków tak dużo, że większość z nich musi się zadowolić płatnymi DT :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...