Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A tak serio, to Fucs juz sie kapał w błotku, mialam czarnego laba, [ciach] czasem wyzywam Focusa od świn itp 8) w koncu ma cos z tych ziwerzat.. te kapiele błotne...

Naczytal sie w prasie fachowej o SPA i innych takich roznych (wlasciwosci lecznicze blota, alg i surowych ogorkow w zyciu czlowieka i nie tylko) i testuje! Madra psina!

:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Naczytal sie w prasie fachowej o SPA i innych takich roznych (wlasciwosci lecznicze blota, alg i surowych ogorkow w zyciu czlowieka i nie tylko) i testuje! Madra psina!

:hmmmm:

Taaa... a potem biedna Asia musi w domu kąpiele w pianie uskuteczniać... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Naczytal sie w prasie fachowej o SPA i innych takich roznych (wlasciwosci lecznicze blota, alg i surowych ogorkow w zyciu czlowieka i nie tylko) i testuje! Madra psina!

:hmmmm:

Taaa... a potem biedna Asia musi w domu kąpiele w pianie uskuteczniać... :lol: :lol: :lol:

Myślę tu o uskutecznianiu kąpieli przez Fokusika, żeby nie było :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mysmy byli w Lodzi niedaleko ringu labow i goldenow.....Czemu nie podeszliscie ?

Carragan szczerze mówiąc to sama nie wiem :( . Fakt że wilczarzy jakoś nie zauważyłam - dziwne :hmmmm: bo no małych psiaków raczej się nie zaliczaja.

Na wystawie byliśmy dość krótko, bo Goldek był w lekkim szoku i było strasznie gorąco. Od razu po wystawie pojechaliśmy nad rzeczke, by psiak też coś z życia miał. :grins:

Szukałam psiaków z chustami dogomanii, ale oprócz mojego goldena, to rzadnego nie widziałam :( .

Link to comment
Share on other sites

No Daga, dawaj foty, dawaj
Pewnie Daga cos wie o kapielach w blocie, chyba nie bezpodowu czasem wyzywam Focusa od świn itp ...

Asia fotki są już w galerii. Pracuję nad kolejnymi z wycieczki nad Wartę.

Co do kąpieli błotnych, to wiem o nich aż za dużo :( .Goldek wychodzi z założenia, że dobry spacer nie może odbyć się bez utytłania po sam czubek nosa :pissed: .

P.s.

Na łódzkiej wystawie miałam tę przyjemnośc, że poznałam osobiście Diane14 i Nice Girl, które serdecznie pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

My się śmiejemy?? Ależ skąd! :angel:

My grzeczni jesteśmy :D

A z kąpielą Pagaja będzie na pewno dużo zabawy, choćby z tego powodu, że nie mamy wanny a jedynie kabinę prysznicową... :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Mysmy byli w Lodzi niedaleko ringu labow i goldenow.....Czemu nie podeszliscie ?

Carragan szczerze mówiąc to sama nie wiem :( . Fakt że wilczarzy jakoś nie zauważyłam - dziwne :hmmmm: bo no małych psiaków raczej się nie zaliczaja.

Na wystawie byliśmy dość krótko, bo Goldek był w lekkim szoku i było strasznie gorąco. Od razu po wystawie pojechaliśmy nad rzeczke, by psiak też coś z życia miał. :grins:

Szukałam psiaków z chustami dogomanii, ale oprócz mojego goldena, to rzadnego nie widziałam :( .

1.Wilczarze byly zaraz obok labow (a przynajmniej tak mi sie zdaje,katalogu nie mam,ale kolo nas krecilo sie ich multum.....Wilczarzy bylo malo bo zdaje sie ze niespelna 10 (nie wiem czy wszystkie dojechaly a tyle bylo zgloszonych)wiec mozna bylo przegapic :wink:

2.Upal faktycznie koszmarny,a pod ringami zero cienia :motz:

3.Chustki nie mielismy 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A ja się chciałam zapytać, gdzie jest Paula S. i Thaned???

Dobre pytanie.

Zamilkli coś ostatnio :Fade-col:

Tak jak nasz Moderator smiley28a.png - Asia.

Ale Asia jest 'usprawiedliwiona' :wink:

Od 10 maja brała udział w III Międzynarodowych Manewrach Grup Poszukiwawczych, organizowanych przez Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą Państwowej Straży Pożarnej Gdańsk i Komendę Miejską PSP w Gdańsku.

Więcej informacji: http://www.gpr.wow.net.p

Dzisiaj znowu rusza na nowe manewry.

Nie będzie Jej do końca maja na naszym forum.

Ponieważ wczoraj miała trudności techniczne aby napisać pożegnalnego posta 'rozwiazała' problem inaczej :wink: :lol:

Przekazuję, w Jej imieniu, pozdrowienia dla NAS wszystkich wraz z zapewnieniem, że 'wrzuci' do Galerii całe mnóstwo nowych zdjęć - po powrocie oczywiście :wink: :lol:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich po powrocie. Na manewrach było super, dużo poćwiczyliśmy, spotkaliśmy starych znajomych i poznaliśmy nowych :D

Niestety na drugi dzień po powrocie Hugo mocno się rozchorował. Póki co drugi dzień dostaje kroplówkę i powoli zaczyna dochodzić do siebie. Jest jednak jeszcze osłabiony. :cry:

Trzymajcie za niego mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Mnie trochę nie było, bo nie wiedzieć czemu doktorzy za mną latali, ale już wróciłam, poczytałam i bardzo mocno trzymam kciuki za Hugonka! Mojemu Milkowi ciągle stawiam Huga za wzór! :D

Pozdrawiamy i mocno wszystkie 4 łapki sciskamy

Ala&Milo

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie ciepło, słoneczko grzeje, insekty wychychnęły ze swoich norek i zauważyłam, że Pagaj ma w mieszkaniu nową rozrywkę: polowanie na muchy... fuj.:stupid:

Przy tym mam wszystkie okna na wysokości jego łba pięknie zapaćkane... 8) Jak w samochodzie... 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Przy tym mam wszystkie okna na wysokości jego łba pięknie zapaćkane... 8) Jak w samochodzie... 8) 8) 8)

A'propos w samochodzie. Macie jakies naklejki na szybe (od wewnatrz), ze pies na pokladzie? Ja probowalam wlasnym sumptelm (patrz na zdjatko - ustap pierwszenstwa Sambie 8) - w lewym gornym rogu), ale drukowanie w naklejarni to straszne kwoty (nawet przy zamowieniu 500 sztuk - auto mam jedno...). Myslalam, zeby wydrukowac na papierze fotograficznym i nakleic na dwustronnie lepiaca sie, przezroczysta folie. Tylko czy sa takie folie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...