Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mała informacja:

Wybywam dziś z moim labem na trening na Słowację. Wracamy w poniedziałek. Na te kilka dni zostajecie bez moda, ale wierzę, że po powrocie za dużo do sprzątania mieć nie będę :lol:

Ściskam Was mocno i oczywiście Wasze pociechy też :D

PS. Przygotujcie się od razu psychicznie na rzut zdjęć do naszej galerii z tego wyjazdu :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Wybywam dziś z moim labem na trening na Słowację. ...

... Przygotujcie się od razu na rzut zdjęć do naszej galerii z tego wyjazdu :evilbat:

Jesteśmy silni, zwarci i gotowi na oglądanie SERII zdjęć Hugo w 'akcji' :) ...

i na :D GS_68a5e2922d1fc5d3c022d605614b9c89.png

Link to comment
Share on other sites

A to są akurat

BAKTRIANY, bo są dwugarbne - te z jednym garbem są natomiast DROMADERAMI

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

...a jak sie rysuje dromaderami...?

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

A który to 'WIELBLAD' :wink:

A to są akurat

BAKTRIANY, bo są dwugarbne - te z jednym garbem są natomiast DROMADERAMI

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

smiley117a.pngsmiley45a.png ... ależ z Ciebie 'szpecjalistka' :wink: od wielbłądów smiley11c.gif

:lol: nie pozostaje Tobie nic innego niż odpowiedzieć na pytania 8) :

GS_11d066e0706e63f5e2caf47c420447c1.png oraz GS_097c62506eaf628dd38f14bf64208a41.png

GS_8ef12cf62e4abe0ff7daac9d35fdba4b.png :lol: :gent: :HUT012:

Link to comment
Share on other sites

Ale jak rozpoznać wielbłądzicę wśród wielbłądow, tego niestety nie wiem - na tych rysunkach nie widać żadnej różnicy... :wink: :wink: :wink:

A to, to akurat ja wiem 8)

Trzeba takiemu rzucic schabowego (kapustka opcjonalnie). Jak nie zjadl, to wielblad. Jak nie zjadla, to wielbladzica.

Ale mi, kuna, ten wielblad nie przypomina tego czerwonego... Moze to lama byla...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cisza jak makiem zasiał... 8)

A ja uprzejmie donoszę, że Pagaj ma pierwszą próbę kąpieli za sobą. Dotychczas do wody nie wchodził, a jeśli już to "po kostki", żeby się jej napić. Na rzucane mu do wody aporty nie reagował.

No ale kiedys musi być ten pierwszy raz... 8)

Pływać jeszcze nie pływał - chyba się boi :o Njagłębiej wchodzi aż do momentu, gdy traci grunt pod nogami, wtedy rezygnuje z przyniesienia aportu, lub najczęściej przynosi jakiś inny, który akurat pywa w pobliżu... 8) 8) 8)

Cóż, chętnie bym pomogła mojemu psiurowi się przełamać, ale woda jeszcze lodowata, więc brrrrr.... nie ma labek za kim podążyć :cry:

Musiałby chyba z jakimś towarzyszem zabaw wybrać się nad jeziorko :D

Ps. kleszcze a tym roku są w zatrzęsieniu, a my polecamy tym razem nie Frontline ale EXspot. Naszym zdaniem skuteczniejszy (też do zakraplania na skórę)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie po krótkiej nieobecności na tym forum :hand:

Dziś mija drugi dzien wystawy w Łodzi. Ciekawa jestem czy ktoś z was był na niej? :hmmmm: My byliśmy wczoraj sami, a dzisiaj wybraliśmy się z Goldkiem - na początku był w lekkim szoku. No ale co mu się dziwić , przecież to jego pierwsza wystawa - tyle ludzi i pięknych psiaków wielu maści. :D

Goldków i labków było dzisiaj od zatrzęsienia. Z tego co wiem, to goldków było zgłoszonych 130 - chyba że coś pokręciłam :hmmmm:

Byliśmy mile zaskoczeni faktem, że bez problemów można było wejść z psem, który nie był wystawiany - wystarczyło pokazać aktualne szczepienie przeciw wściekliżnie :D

No koniec tej paplaniny, trzeba się wziąść za nowe fotki z powitania maja.

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

Marta, nie martw sie , jeszcze bedzie nurkował 8)

Focus sam zadecydowal , ze bedzie sie kapal, trzymalam go na dosc dlugiej smyczy i stalam na molo nad jeziorem - tata przygotowywal lodke do zeglugi, nawetr by mi do glowy nie przyszlo ze temu 4 miesiecznemu wedy szczenieciu przyjdzie do glowy kapie, ja sie odwracam, a ten sobie plywa jak gdyby nigdy nic :wink: wskoczyl chyba, sama nie wiem jak on sie tam znalazł, od rzu wpadl na glebokosc ok 3 m :wink: teraz to by nawet sie w kaluzy pokapal... :roll: :D

No Daga, dawaj foty, dawaj 8)

Link to comment
Share on other sites

Ty to sie MArta nie śmiej, zobaczymy jak Pagaj tego zapragnie :evilbat: :lol:

A tak serio, to Fucs juz sie kapał w błotku, mialam czarnego laba, miedzy innymi dlatego fundowalam mu kapiel na urodziny 8)

Pewnie Daga cos wie o kapielach w blocie, chyba nie bezpodowu czasem wyzywam Focusa od świn itp 8) w koncu ma cos z tych ziwerzat.. te kapiele błotne...

Link to comment
Share on other sites

chyba nie bezpodowu czasem wyzywam Focusa od świn itp 8) w koncu ma cos z tych ziwerzat.. te kapiele błotne...

A ja myślałam, że ze względu na ogon, to one mają we krwi geny wydry a tu się okzuje, że i świnie też w rodowodzie.... 8) 8) 8) 8) 8)

Fajnie mieć takiego psa :lol:

A nie chrumka gdzieś czasami ukradkiem???? 8) 8) 8) :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...