Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

1 godzinę temu, RudyKas napisał:

ja też nie dostaję powiadomień, usiłuję je ustawić na wszelkie sposoby i nie umiem nadal... :(

 

Kombinowałam z tym i nadal w obserwowanych mam jakies dziwne rzeczy ze np ktos odpisal 3 dni temu a odpisal minute temu, nie kapuje:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, ania75 napisał:

Zaglądają i pamiętają - pozdrowienia :)

Dziękuję za odwiedziny :) Świadomość, że Frodo ma wiernych fanów bardzo podnosi mnie na duchu :) Również serdecznie pozdrawiam!

22 godzin temu, Olena84 napisał:

ja jestem ale nie dostaje powiadomien i nie wiem co tu sie dzieje;/ - w sensie na dogomanii...

Witaj Olena :) ja już zrezygnowałam z prób rozumienia nowej dogomanii, powiadomień nawet nie sprawdzam, po prostu od razu tutaj wchodzę i rozpoczynam zmagania z odszukiwaniem wątków. Ale nam ułatwili życie ;)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, RudyKas napisał:

Ja zdążyłam nawet napisać do administratorów, ale (tu zdziwienie wielkie...) nie dostałam odpowiedzi oczywiście,

Chyba musiałby się cud zdarzyć, że admin odpisał. Ja kilka razy pisałam w różnych sprawach i zawsze cisza. No ale ponoć mają dużo obowiązków :) Z nową dogomanią to chyba nawet i więcej ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze napiszę, że Frodo otrzymał 10 zł od zawsze pamiętającej o nim Eli :) Dziękujemy! Elu, mam nadzieję, że zaglądasz czasem na dogomanię i podczytujesz nasz wątek. Chciałam Ci bardzo podziękować za ten naprawdę miły gest. Pozdrawiamy wraz z Frodem! 

Link to comment
Share on other sites

Witam w niedzielę :) Wczoraj jak niemal codziennie odświeżyłam Frodowi ogłoszenia na gumtree, lento, alegratka, znajdź to, olx + wyróżnienia, zrobiłam kilka nowych na pinesce, morusku i cafe animal, tylko czy coś one dobrego przyniosą? Czasem tracę nadzieję :(

Link to comment
Share on other sites

O 18.01.2016o09:58, konfirm31 napisał:

Kasiu, nie trać nadziei. Będzie dobrze :). Ktoś wreszcie pokocha chłopaka :)

Dzięki Krysiu za dobre słowo :) Tak bardzo bym chciała żeby tak się stało....

O 19.01.2016o22:09, Nadziejka napisał:

0heart.gifFrodzinku  sciskam odwiedzam kochany

 z nadzieja i pozdrowieniem

 ale nam ulatwiaja ,,dogo ,, ...ech ...

a  to ze szkodą przeciez stokroc

 dla wszystkich biedakow ..

Dzięki Ewuniu za odwiedziny :) Niestety dogomania nie ułatwia nam życia ostatnio, bardzo trudno się poruszać teraz po forach. Tak to miałam banerki i linki pod ręki i inni mieli banerki, łatwo było odnaleźć wątki a teraz....? Kto chce to oczywiście znajdzie, za co jestem wdzięczna, ale wiele osób nie ma chyba dość cierpliwości :( właśnie ze szkodą dla tych najbardziej potrzebujących :( 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ewuniu za odwiedziny i kciuki :) Oby w końcu coś wynikło dobrego z tych ogłoszeń, które uparcie odświeżam, wyróżniam i robię, od nowa i od nowa....

A może ktoś ma pomysł na jakiś nowy tekst??? Bo mnie już kreatywność zupełnie opuściła, chyba zabiła ją zwykła szara rzeczywistość :( 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich fanów Froda wieczorową porą. Minął termin zapłaty za kolejny miesiąc pobytu w hoteliku i niestety minus robi się coraz większy :( Wprawdzie rozliczam bazarek, ale zdołam dzięki niemu być może zapłacić za jeden zaległy miesiąc. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Na dom, na nowy tekst do ogłoszeń, na cokolwiek??? Bo ja już czasem nie mam siły od samego myślenia. 

Link to comment
Share on other sites

Witam u Froda :) . Dobrze wiem, jak to trudno co miesiąc wysupłać kolejną kasę za psa w hoteliku i cudować z ogłoszeniami. Ja też cały czas odświeżam "swoje" ogłoszenia Frodziaka - i nic....:(. Podrzuć Kasiu nr swojego konta na pw, to postaram się coś wpłacić na jego utrzymanie. Kiedyś ten dom musi się dla niego znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem z powrotem. No taaaak do bazarki, ogłoszenia a do tego proza życia i jak przystało na tę porę roku choróbska. 

Ale od razu robi się cieplej na sercu widząc, że Frodo ma tak wielu przyjaciół :) 

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i za podnoszące na duchu słowa :)

Link to comment
Share on other sites

O 29.01.2016o08:20, Olena84 napisał:

ode mnie będzie tylko 10% z bazarku tyle ile dla Bogusia bo niestety w sumie będzie na piec grup

Dzięki za pamięć o Frodziaku :) Ja już na dniach przesyłam 1/3 z bazarku dla Bogusia także Ciociu przysyłaj nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

O 29.01.2016o22:53, RudyKas napisał:

Ja się będę jutro lub pojutrze zabierała za tworzenie dwóch bazarków dla Polci i pomyślałam, że może jeszcze Froda podepnę pod oba? Będą rozliczane pół na pół. Może chociaż troszkę pomogę ?

Dziękuję! Oczywiście bylibyśmy z Frodem bardzo wdzięczni :) Ja też w miarę możliwości staram się myśleć o innych psiakach, choć niestety od kiedy mam Froda na głowie i poza nim dodatkowo życie wywrócone do góry nogami, to moja pomoc dla innych psiaków troszkę na tym ucierpiała :( ale staram się wspomagać jak umiem i mogę. I innym też ogromnie dziękuję za każdy gest pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...