Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Lerka, Bliss i ....ja ;)  pozdrawiamy Froda i życzymy Kasi i jemu dobrej, spokojnej nocy :)

Dzięki Krysiu :) Nie wiem jak Wy, ale uwielbiam spać, co nie znaczy, że śpię dużo ;) Ale jak człowiek śpi to nie myśli, czasem może przyśnić się coś miłego a jak nawet zdarzy się koszmar to wiadomo że to tylko sen. 

Link to comment
Share on other sites

Malusio, ale będę pamiętać!

Ciociu, no proszę..................:) :) :) Jak już kiedyś napisałam gdzieś, choć mnie samej się czasem 'wymsknie' ;) to ogólnie uznaję słowa 'skromnie' 'mało' itp. za niecenzuralne w odniesieniu do pomocy psiakom :) Każdy z nas pomaga jak może i każda pomoc jest cenna i piękna, bo przecież nie ma przymusu pomagania, niektórym byłoby szkoda przeznaczyć na pomoc dla jakiejś psinki 1 zł a tutaj na dogomanii są osoby, które z dobroci serca, szczerze i bezinteresownie wyciągają pomocną dłoń, które też pewnie często robią to kosztem pewnych wyrzeczeń, bo przecież wiadomo, zawsze znalazłoby się coś innego na co można by wydać pieniądze lub przeznaczyć chwilę wolnego czasu. I za to wszystko ogrooooomnie dziękuję. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Może warto Frodo wrzucić do ogólnych psiaków a nie tylko świętokrzyskie?

Ale wtedy musiałabym chyba drugi wątek tam zakładać? Od jakiegoś czasu myślę bardziej o tym żeby pokazać Frodo na FB, choć do tej pory wzbraniałam się przed tym z różnych powodów, głównie z obawy przed tym żeby mu nie zaszkodzić. Poza tym trochę trudno byłoby mi samej ciągnąć wątek i tutaj i na FB, już teraz jest sporo zajęcia z bazarkami i ogłoszeniami. Ale fakt, muszę Froda trochę bardziej rozreklamować. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...